Про літературу та важливість особистісних змін у період війни
Україна давно зустрічається із випробуваннями. Здавалося, що ситуація і так доволі погана, як мінімум економічно, втім відбулися події, які куди гірші, ніж все, що було до цього. В незалежній Україні повномасштабна ВІЙНА...
В цей непростий час я б хотів, щоб ми звернули свій погляд на літературні принципи.
Часто досвідчені письменники свідомо закидають свого головного персонажа у максимально трешові, важкі та проблематичні ситуації. І вихід звідти забезпечується вольовим рішенням, силою духу, самопожертвою та загальним перетворенням особистості героя.
Нюанс полягає в тому, що вийти із важкої ситуації "старим собою" не виходить і в жодному випадку не вийде. Випробування, які не вбивають починають загартовувати (пам'ятаємо - все, що не вбиває - робить сильнішими). Особистісна зміна дозволяє здолати труднощі.
В контексті змін і особистісного перетворення безпорадне запитання "за що мені це все?" перетворюється в осмислене "для чого?". Про це, до речі, стосовно головного героя в інтерв'ю про свій фільм "Носоріг" говорив український режисер Олег Сєнцов.
Зверніться до психолога безкоштовно з приводу війни або поставте питання на форумі.
Яким чином літературний принцип пов'язаний із українським народом і чому потрібно його використати для боротьби з війною?
Найперше, друзі, нам необхідно вижити: вижити на рівні особистості (це більше ніж просто біологічне виживання), вижити як українському народу та як частині європейської цивілізації. Єдиний спосіб зберегти життя на цих рівнях-це перемогти окупанта з його варварством, вандалізмом і проявами антигуманності.
А перемогти ми можемо, друзі, тільки змінюючись на особистісному та суспільному рівні. Зміни на суспільному рівні уже помітні неозброєним оком не тільки в Україні, а й в цілому світі.
Як щодо змін на особистісному рівні? Це питання для кожного і даючи собі відповідь пам'ятайте про літературний принцип "старий я" не зможе подолати надважку перешкоду війни.
Це фіаско, братан, або Чому гігантські кошти, що виділялися на прорашистів в Україні, згоріли марно. Днями з’явилася інформація про грандіозний скандал в рф з приводу розтрачених грошей на формування проросійських настроїв в Україні. Цифри, які озвучуються, неосяжні – близько 5 млрд. доларів. Чому ж при такому бюджеті рф так погано уявляє реальну картину світогляду українців, їх морального і військового поте
Як знизити тривожність під час війни? Тривога виникає як природна реакція на стрес або загрозу та проявляється хвилюванням, неспокоєм, переживанням за себе або інших. Тривога по-своєму корисна, вона має захисну функцію. Якщо б її не було, людина б частіше наражала себе на небезпеку.
запитати психолога онлайнНавіть жертвуючи власним життям українці продовжують життя для українського народу, культурної цивілізації та підтримують існування ціннісної Європи.
Давайте ставати новими, друзі, і як в багатьох літературних історіях, нові ми здолаємо будь-яку пітьму!
Опубликовано 2022-04-30 в 12:38:19
Опубліковано на сайті 30-04-2022