Відчуття покинутості. Апатія. Злість. Заздрість.
Найдите психолога в Украине: психолог Киев, психолог Харков, психолог Одесса, психолог Днепр и другие регионы Украины или онлайн.
Яна Дмитрівна Кузик психолог 03-10-2024 13:44:02 |
Доброго дня.
Відчувається, наскільки важливою для Вас була дружба з цим сусідом, і злість стосовно його переїзду видається нормативною, проте те, що ці негавтині переживання не зникають вже тривалий час, наводить на роздуми стосовно того, як Ви взагалі вибудовуєте стосунки. Можливо, той спосіб життя який був до його переїзду став для Вас дуже цінним, і це заважає адаптуватись до певних змін. Від цього є декілька питань: а як Ви взагалі заводите нові знайомства і дружбу? наскільки легко чи складно це дається? Який мотив був переїзду в гуртожиток? Повернути спілкування з другом чи також знайти нових? Дійсно, доводити щось йому немає сенсу, і тут важливо зрозумти Ваше обходження у стосунках з людьми, певну надцінність тих стосунків і чому складно справлятись з новими умовами. Ви казали, про те, що Вас ніби покинули. Чому саме таке відчуття? Що лякало чи відштовхувало Вас при думках, що друг переїде?(ще до переїзду його) Як змінилось Ваше самовідчуття вже після? Чи змінились Ваші стосунки? Попри зрозуміле, що Ви менше часу фізично разом проводите. Коли Ви кажете про нових друзів його, видається ніби вони Вам загрожують. Чому? Що погано в тому саме для Вас? Це тільки поверхневі питання, що виникають на Вашу історію. І по більшій мірі, можна сказати, що складність цих переживань викликана не тільки самим другом, а Вашою історією і досвідом близькості і спілкування. Для більш ефективного її розуміння, краще обговорити її на декількох сесіях з психологом |
Валентина Михайловна Жемчужникова психолог Київ 03-10-2024 15:59:13 |
Ощущение, что вы впали в какую-то зависимость от вашего друга. И что тут не про дружбу, а про то, что он давал вам то, чего вы не получали ни от кого.
И хорошо бы разобраться, какие у вас переживания были относительно вашей дружбы, почему не получается с другими сдружиться, что в целом в вашей жизни происходило и происходит, в каких переживаниях вы живете, кем был для вас тот друг и тд? Думаю на сайте это нереально все прояснить, нужна индивидуальная работа с психологом |
Вы можете предложить автору этого вопроса пообщаться
Отправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователиЧтобы отправить автору этого вопроса предложение пообщаться, Вам нужно быть авторизированным.
Советы посетителей
Ещё нет комментариев. Вы можете быть первым, кто предложит автору какой-либо совет.
![]() |
|
Наши психологи
Похожие онлайн консультации

Дедалі частіше з'являються історії про виникнення почуттів до чат-ботів, з якими люди ведуть переписку. Про що це свідчить та чи стане феномен побудови "стосунків" з чат-ботами масовішим?

Важно ли взрослому человеку иметь друзей, или же их роль могут исполнять семья и коллеги по работе?

Часто ли люди испытывают симпатию к партнерам своих друзей? Что делать, если появились чувства к...
Рекоммендуем

Іноді достатньо знати, що ви є один в одного. Колись я досліджувала тему жіночої дружби, оскільки мене мучили багато питань. Брала участь у тренінгу і, виявивши в яких своїх ролях у дружбі я часто знаходжусь, тобто як ми один одного використовуємо.

Якщо ви відчуваєте потребу у дружніх відносинах, рано чи пізно вам доведеться шукати друзів. Друзі десь загубилися, а знайти нових наче не так просто як раніше. Ви хотіли би зустрічатися щотижня, чи вам вистачило б разу на місяць, а може щодня?

Иногда мы ждем, что человек, к которому мы обращаемся, сразу все бросит и займется нами. Бывает, вас не просят, а вы уже советуйте, рекомендуете. + Как отличить придуманного друга от настоящего?

Когда мы сталкиваемся с какими-то непереносимыми эмоциями или переживаниями, с которыми самостоятельно справиться не в состоянии, то важно, чтобы кто-то нас «контейнировал», т.е. предоставил нам себя в качестве вместилища для наших переживаний.