Кіно-група Кадри мого життя ( Львів (Львов) )

У Психолога » Психологические тренинги » Львов » Кіно-група Кадри мого життя

Мероприятие завершено.

21-11-2017 - 25-12-2017 Мероприятие завершено.
Кіно-група Кадри мого життя Зробіть особливим свій "солодкий листопад"!

Ви любите кіно? Захоплюєтеся мандрівками у дивовижні світи на великому екрані? А буває, що хочеться в якийсь момент зупинити фільм і обговорити те, що відбувається? Або просто обдумати побачене чи почуте? Можливо, воно якось перегукується із власним життям?

Запрошуємо на груповий психологічний тренінговий проект із кінотерапії – чудового арт-методу самопізнання та розуміння людей і стосунків.

Участь у проекті допоможе більше дізнатися про свої емоції, зрозуміти особливості побудови стосунків між людьми, навчитися спокійніше та ефективніше давати раду із повсякденними труднощами за допомогою роботи із кіносюжетами та прикладами з життя кіногероїв.

Формат роботи передбачає цикл із 10 тематичних зустрічей у малій групі (до 15 осіб), в рамках яких відбуватимуться кіноперегляди, тренінгові вправи, дискусії, міні-лекції, психодраматичні розстановки, робота з образами, малюнковими та іншими арт-техніками.
Стоимость участия
150 грн
Контактный e-mail
Телефон
+380934453873
Вебсайт
место проведения мероприятия Львів
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr