Покращення якості власного життя через сприйняття себе (Львов)

У Психолога » Психологические тренинги » Львов » Покращення якості власного життя через сприйняття себе

Мероприятие завершено.

30-03-2018 - 30-03-2018 Мероприятие завершено.
Покращення якості власного життя через сприйняття себе Якщо нам справді вдається стати багатшими чи більш впливовими, ми віримо принаймні певний час, що життя загалом покращилося. А правда в тому, що якість життя не залежить безпосередньо від думки про нас інших людей або від того, чим ми володіємо. Сутність радше в нашому власному сприйнятті себе й того, що з нами відбувається. Аби покращити життя, треба покращити якість переживань. Це не означає,що гроші,фізичне здоров'я чи слава не мають жодного стосунку до щастя. Вони можуть бути справжнім благословенням,але тільки якщо допомагають нам почуватися більш гармонійно...

Що може допомогти нам почуватись гармонійно? Стійкий внутрішній стан любові до себе, задоволеність собою і тим, що з нами відбувається, свобода в тілі - це здорова самооцінка.

На майстер-класі ви навчитесь цьому і "прокачаєте" власну самооцінку за допомогою певних вправ та технік з різних напрямків психології.

План майстер-класу:
- Важливість прийняття себе в формуванні здорової самооцінки.
- Вправи та техніки на вміння саморегуляції:
1) визначення власних недоліків та переваг;
2) техніка “Прийняття себе”;
3) Рефреймінг змісту, контексту (робота з недоліками);
4) Вправа “Я очима люблячої людини” (ресурсне формування привабливого власного образу) та інші корисні техніки з психології.

Реєстрація на майстер-клас є обов'язковою, зареєструватись за посиланням:
➔ ➔ ➔

Ведуча майстер-класу: Надія Горошкевич -бізнес-тренер, тренер НЛП, дипломований психолог, викладач психології, автор та ведуча майстер-класів та тренінгів на теми:
самооцінка, впевненість, постановка та досягнення цілей.
Вартість участі в майстер-класі - 250 грн.
кон.тел.: 0679855099
Стоимость участия
250 грн
Контактный e-mail
место проведения мероприятия Львов
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr