Основы гештальт терапии (1 ступень) ( Рівне (Ровно) )

У Психолога » Психологические тренинги » Ровно » Основы гештальт терапии (1 ступень)
28-03-2020 - 24-01-2021 238 дней до завершения.
Основы гештальт терапии (1 ступень) Друзі, унікальна можливість навчання гештальт-терапії в м. Рівне!
Київський Гештальт Університет оголошує набір в Рівному в навчально-терапевтичну групу програми 1-го ступеня «Основи гештальт-терапії»!
Київський Гештальт Університет (КГУ) є акредитованим у Європейській Асоціації Гештальт-Терапії (EAGT) та Європейській Асоціації Психотерапії (EAP). По завершенню програми – сертифікат КГУ.
До участі запрошуємо Всіх бажаючих:
ознайомитись з гештальт-терапією на практиці, зрозуміти і стати більш чутливим і уважним до себе й інших, своїх потреб і задоволення від життя;
більше усвідомити про себе, використовувати отриманні знання в житті, в стосунках, у своїй професійній діяльності.;
всіх, хто хоче почати свій професійний шлях підготовки спеціалістів в гештальт-підході (психологів-консультантів, психотерапевтів).
Участь в програмі дає можливість:
спробувати на практиці різні техніки, які використовуються в гештальт-підході;
навчитись використовувати отриманні знання й досвід в особистому житті, психологічній самопідтримці;
отримати кваліфіковану психотерапевтичну допомогу й підтримку;
продовжити навчання з професійної підготовки гештальт-консультантів (гештальт-терапевтів), особистий досвід участі в групі 1 ступеня є важливим етапом навчання і підготовки практикуючих гештальт-терапевтів.

Ведуча програми:
Марія Шугай — сертифікований та акредитований психотерапевт, гештальт-терапевт, кандидат психологічних наук, директор Інституту практичної психології та психотерапії НаУОА, тренер навчально-тренінгових груп, терапевтичних груп Київського Гештальт Університету. Психологічна практика з 2009 р. Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів (2008р.- .2012р. Київський Гештальт Університет).
Тривалість програми: 8 зустрічей по 2 дні , заняття в суботу й неділю з 10.00 до 19.00, з перервами на обід і каву брейки (загальний курс — 150 год).
Періодичність: двохденні групи проходять один раз в 1,5 місяці.
Стартуємо 28-29 березня.
По завершенню програми видається сертифікат I ступеня Киівського Гештальт Університету, який дозволяє продовжити навчання на II ступені професійної підготовки гештальт-терапевтів і консультантів.
Тренер
Стоимость участия
1800 грн
Адрес
Короленка 5, оф.216
Контактный e-mail
Телефон
0503754576
Вебсайт
место проведения мероприятия Рівне, Короленка 5, оф.216
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!


Похожие мероприятия в том же регионе

02-11-2019 - 02-06-2020
Ровно
Практична психологія
Запрошуємо в сертифікатну навчально—тренінгову програму «Практична психологія» Для всіх, хто цікавиться психологією, психо...

21-03-2020 - 31-10-2020
Ровно
Практична психологія
Запрошуємо в сертифікатну навчально—тренінгову програму «Практична психологія» Для всіх, хто цікавиться психологією, псих...

qr