У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Початок практики

У Психолога » Початок практики


стаття про початок практики психолога Чи потрібні поради?

Під час давання поради можуть проходити такі процеси: на рівні свідомості – побажання всього найкращого тому, хто страждає, а на несвідомому – спроба вберегти себе від подібних переживань, уникаючи їх і до того ж в якомусь сенсі радіючи, що це сталося не з тобою.

коментарів: 1
стаття про початок практики психолога Навіщо психоаналіз людині сучасності?

Психоаналіз сучасності – це мозаїка течій, теорії яких часом дуже різняться. Страждання сучасності відрізняються від страждань часів Фройда. Істеричні театри вже практично не зустрічаються, але натомість суспільство затоплює депресія.

стаття про початок практики психолога Як екологічно побудувати відносини?

Цикл контакту в гештальт-терапії описує процес взаємодії між людьми та навколишнім середовищем, який складається з чотирьох фаз. Розуміння їх може допомогти краще розуміти комунікацію та взаємодію з іншими людьми.

стаття про початок практики психолога Психіка: причини та наслідки

Стаття буде корисною для людей, які захочуть детальніше розібратися у проблемах причинності всередині психологічної науки. Значною мірою на психотерапевтичний запит «Чому в мене це?» вплинув розвиток класичної психології, а саме ортодоксальний психоа

стаття про початок практики психолога «Талісман» у роботі психолога з травмованим клієнтом

Метою створення талісманічного об'єкта може бути зміцнення позитивного образу «Я» клієнта, концентрація уваги на внутрішніх та зовнішніх ресурсах. Найчастіше я пропоную клієнту намалювати, зліпити, створити будь-яким чином свій талісман.

коментарів: 3
стаття про початок практики психолога Віктимологія, віктимність. Два підходи в розумінні психології жертви.

Злочинця та потерпілого він розглядає як суб'єктів взаємодоповнюючого партнерства. У ряді випадків жертва формує, виховує злочинця та завершує його становлення; вона мовчазно погоджується стати жертвою; кооперується зі злочинцем і провокує його...

стаття про початок практики психолога Как начать собственную психотерапевтическую практику?

Я поделюсь несколькими действиями, которые помогали мне в начале пути гештальт-терапевта. Возможно, пригодятся и вам. Это сугубо мой личный опыт. Первое действие - рассказывать всем людям, которые вас окружают о том, что вы - психолог, психотерапевт

стаття про початок практики психолога Терапия личностных расстройств и пограничной организации личности

Проявляет себя пограничная организация личности как неспособность реалистично оценивать себя и значимых других. Этот процесс поражает постоянную непереносимую тревогу. Она невыносима, как для самого человека, так и для окружающих.

стаття про початок практики психолога Позиция ученого

Давно хотела написать пост о позиции ученого, и чем она кардинально отличается от позиции псевдо-психолога, мошенника, эзотерика, всезнающего и т.д. Мне кажется, что учёный – это тот, кто ...

коментарів: 4
стаття про початок практики психолога Взаємодія соціального інтелекту індивіда і стресу в умовах поширення СОVID – 19

Психологічна допомога в умовах синдрому СОVID-стресу. Інтернет-посібник. Пропоную використання методів нейро-лінгвістичного програмування (НЛП).  Макаров В.І.

стаття про початок практики психолога Як читати і розуміти книги по психології

Отож, почнемо з Перлза, засновника гештальт-терапії. Якось прочитав в анотації до однієї з його книг про те, як її потрібно читати. Ось власне і цитата: почніть вивчати її (книгу), і пережовуйте кожну частину до тих пір, допоки не схопите її.........

стаття про початок практики психолога Заповіді психотерапевта

Не просять - не лізь. Ні зі своїм діагнозом, ні з порадами, ні з рекомендаціями. Особливо, коли тобі здається, що ти бачиш людину наскрізь і можеш прорахувати його дії на 10 кроків вперед.

стаття про початок практики психолога Какое направление в психологии выбрать?

Психоанализ, гештальт, глубинная психотерапия, экзистенциональная психотерапия между собой более или менее похожи. Бихевиористский подход, когнитивно-поведенческая терапия, НЛП, нейролингвистическое программирование – эти подходы больше заточены

стаття про початок практики психолога Мода на популярность

Есть много интересных людей, профессионалов своего дела, которые совсем не популярны. Хотя стремятся.И с одной стороны это вопрос к выбранной бизнес стратегии, а с другой, и интересного феномена. Быть профессионалом, хорошим человеком - мало. НеобходПочаток практики: інтерв'ю психологів

психологія Рекоммендации книг по психологии

Какие психологические книги произвели на вас самое сильное впечатление, перевернули ваши взгляды?

психологія Гражданские и этические нормы работы психолога, а как на практике?

Как психологу защититься от неадекватных или "нечистоплотных" клиентов? Как клиенту защититься от "нечистоплотного" психолога?

психологія Советы начинающим психологам-консультантам

Полезно ли студентам-психологам получать первый опыт, консультируя собственных друзей и знакомых? Когда и как стоит начинать практику?

психологія Работа психолога и оплата его услуг

О чём может свидетельствовать готовность психолога работать за чисто символическую плату? Бесплатная психологическая помощь - будет ли толк?


Тести для перевірки знань студентів
психология студентам Итоговый тест по курсу «Психодиагностика»

Проверьте свои знания по курсу психодиагностики и сверьтесь с правильными ответами, всего 36 вопросов.

психология студентам Познавательные психические процессы

83 вопроса включая темы: виды внимания, мышления, мыслительных операций, особенности запоминания и забывания, пороги ощущений и пр.


Анонс подій

13-04-2024 - 01-06-2024
онлайн

Після курсу ви впевнено зможете працювати з запитами * тривожності * панічними атаками * депресіями * втратами * імпул...

03-11-2023 - 01-06-2024
Рівне

Програма І рівня «ВСТУП У МЕТОД — Початок професійного шляху» Запрошуємо у м. Рівне, в навчально-терапевтичну групу програми ...

13-11-2023 - 24-06-2024
онлайн

Що буде? 🌻Супервізія: - індивідуальна очна, - заочна, - включена, - групова (Балінтовська група), - дідактична...


Питання психологу

Доброго дня.
Хочу запитати про необхідність високого рівня емпатії для роботи психологом.
Коротко про ситуацію: я дуже цікавлюся психологією і практично весь вільний час приділяю поглибленню психологічних знань, і зважаючи на такий тривалий та глибокий інтерес міркувала про те, щоб пройти навчання та працювати психотерапевтом у майбутньому. Але мене хвилює питання емпатії. Наскільки я зрозуміла, емпатія — основний ''інструмент'' в роботі психотерапевта.
Отже, припускаю що в мене наразі занижений рівень емпатії, думаю що це може бути пов'язано з численними травматичними епізодами у дитинстві, можливо і з генетичними передумовами. Це проявилося в результаті прискіпливого вивчення себе і підтвердилося тестом. Питання до досвідчених практикуючих психологів, чи можливо в такому випадку за допомогою психотерапії, пропрацювання травм ''виростити'' чи ''звільнити'' емпатію, до достатнього рівня щоб ефективно працювати психотерапевтом? (Думаю що психіка для захисту себе зважаючи на ситуацію ''забетонувала'' чутливість, питання чи можливо тепер її звільнити з цього завмерлого стану)
Чи це не змінюється взагалі? Будь ласка, поділіться вашими думками та досвідом з приводу цієї теми.
Дякую за вашу увагу до мого запитання.

Закінчила навчання на психолога. Дуже хочеться почати консультувати. Але не зовсім розумію весь алгоритм. Потрібен наставник. Але не знаю де шукати і куди бігти. Допоможіть, будь ласка.

Доброго дня. Зараз отримую психологічну освіту. На практичних заняттях у групі постійно змінюємо ролі Психолог-Клієнт-Спостерігач. Коли я в ролі клієнта колеги часто звертають мою увагу на те, що треба працювати з внутрішньою опорою. От я для себе і не можу зрозуміти, як перевірити чи є вона у мене чи немає насправді? Чи це той випадок, що зі сторони видніше...Хочеться пропрацювати цей момент в терапії з більш кваліфікованим психологом. Бо я і мої колеги - початківці. Внутрішня опора для мене про те, що я завжди можу покластися на себе. Завжди знайду вихід. Ніби я це розумію. Але чому саме це мої колеги підмітили і неодноразово не зовсім розумію. Працюю, навчаюся в університеті і в школі психології на сьогодні. Пробую проявлятися в Інстаграм, просувати свої послуги. Живу з хлопцем, все добре. Так, хотілося б більше реалізації в житті саме в професійному плані. От чому немає саме внутрішньої опори не розумію.


Відео на тему

психолог Захисні механізми психіки. Частина 2

До примітивного захисту зазвичай відносять той, що пов'язаний з довербальною стадією розвитку. Які виникають, тому що дитина має недостатній зв'язок з принципом реальності і немає відокремленості і константності об'єктів, що знаходяться за межами власного «Я». Наприклад, заперечення вважається маніфестацією більш примітивного процесу, ніж витискання. Щоб щось витіснити, його спочатку необхідно пізнати будь-яким шляхом, а потім вже перевести в несвідоме. Заперечення - це миттєвий, нераціональний процес. До примітивного захисту відносять - дисоціацію, всемогутній контроль, знецінювання, ізоляцію, ідентифікацію з агресором тощо. Механізми захисту «вищого порядку» формуються всередині структури «Я-Воно-Над-Я». Тому вони часто використовуються як адаптивні процеси.

психолог Захисні механізми психіки. Частина 1

Захисні механізми - поняття в психоаналізі, яке позначає способи захисту свого Я (Его), вони дозволяють регулювати імпульси, що виходять від тваринної складової психіки людини (Ід) і захищають від посягань Над-Я також є складовою психіку людини, від норм і правил, які формуються суспільством і тиснуть на Его. Захисні механізми захищають людину від подій, що травмують, переживань, тривоги. Термін "захисні механізми" ввів Зігмунд Фройд У всіх цих конфліктах его індивіда прагне відкинути частину свого власного ід. Інстанція, що споруджує захист, і сила, що вторгається, завжди залишаються тими ж самими; змінюються лише мотиви, які спонукають його вживати захисних заходів. Зрештою, всі ці заходи спрямовані на те, щоб забезпечити безпеку его і вберегти його від переживання невдоволення.

психолог ЛОГОС ДУШІ. Історія становлення психологічної науки

Відкриття першої психологічної лабораторії Вільгельмом Вундтом. Жан Мартен Шарко. Гіпноз як феномен та інструмент для лікування. Ортодоксальний психоаналіз. Чому і як з'явилися усім відомі диванчики, на які лягає пацієнт? Карл Юнг. Архетипи, міфи, колективне несвідоме та значення зорового контакту. Альфред Адлер. Компенсація та важливість порядку народження у формуванні психологічних проблем та життєвих стратегій. Психосинтез Роберто Ассаджіолі. Скільки структур всередині людини?


Ще більше відео
Обговорення про початок практики психолога на форумі
психология Помогите выбрать ВУЗ
психология В магистратуру гос. ВУЗа после бакалаврата коммерческого ВУЗа
психология Выбор ВУЗа (интересует научно-исследовательская деятельность)

Рекомендуємо

Конкурентноспособность профессионального психолога Конкурентноспособность профессионального психолога

Психологические услуги на рынке Украины нынче не редкость. Но можно ли назвать рентабельным бизнесом кабинет психологической помощи?

Як читати і розуміти книги по психології Як читати і розуміти книги по психології

Отож, почнемо з Перлза, засновника гештальт-терапії. Якось прочитав в анотації до однієї з його книг про те, як її потрібно читати. Ось власне і цитата: почніть вивчати її (книгу), і пережовуйте кожну частину до тих пір, допоки не схопите її.........

Как психологу сохранить себя (профилактика профессионального выгорания) Как психологу сохранить себя (профилактика профессионального выгорания)

7 дельных советов для коллег-психологов по профилактике профвыгорания. А как вы организовываете свою работу?

Конфіденційність та анонімність в психотерапії Конфіденційність та анонімність в психотерапії

Конфіденційність та анонімність є важливими елементами безпеки клієнта. Буває, деякі люди, коли дізнаються про професію психотерапевта, починають його розпитувати. Просять розповісти «про цікаві випадки». Або про те, хто саме звертається та з яких

Заповіді психотерапевта Заповіді психотерапевта

Не просять - не лізь. Ні зі своїм діагнозом, ні з порадами, ні з рекомендаціями. Особливо, коли тобі здається, що ти бачиш людину наскрізь і можеш прорахувати його дії на 10 кроків вперед.

Навіщо психоаналіз людині сучасності? Навіщо психоаналіз людині сучасності?

Психоаналіз сучасності – це мозаїка течій, теорії яких часом дуже різняться. Страждання сучасності відрізняються від страждань часів Фройда. Істеричні театри вже практично не зустрічаються, але натомість суспільство затоплює депресія.

Контракт в психотерапии Контракт в психотерапии

В психологическом контракте важны границы в отношениях клиента и терапевта. Терапевтический контракт — это цели терапии, этапы. Работа без контракта может быть опасной и неэффективной. У психотерапевта со своим супервизором тоже существуют контракты, которые включают в себя соблюдение этических норм и конфиде

Гештальт-коучинг Гештальт-коучинг

Что же это? В этой работе, я в общих чертах раскрою суть метода, его задачи и цели.

Путь в профессию Путь в профессию

Известно, что в психологию идут люди психически травмированные в той или иной степени, в основном с мотивацией помогать другим или спасти мир, что является перевернутым подсознательным желанием спасти себя

Профессиональный джаз (О профессиональном становлении гештальт-терапевта) Профессиональный джаз (О профессиональном становлении гештальт-терапевта)

На заре своей психотерапевтической практики я работала больше интуитивно. Обладание мудростью – вот что отличает профессионала от новичка.Повернутись до ...
qr