Тренінг-ініціація жіночої зрілості ( Чернівці (Черновцы) )

У Психолога » Психологические тренинги » Черновцы » Тренінг-ініціація жіночої зрілості

Мероприятие завершено.

15-02-2020 - 15-02-2020 Мероприятие завершено.
Тренінг-ініціація жіночої зрілості Тренінг-ініціація жіночої зрілості 15 лютого 11.00. 1-а ініціація Закосичування
Ініціація - це перехід.
Формування здорової самодостатньої жіночності неможливе на хиткому фундаменті. Перехід в інший вік здійснюється легко за умов, коли попередній засвоєний.
Зріла жіночність - це не вікова характеристика. Наявність її не є такою, що сама собою трапляється, коли дівчинка дорослішає і зростає.
Фізичні та тілесні ознаки також не свідчать про емоційну, психологічну та сексуальну зрілість. Тому, коли дівчинка досягає певного віку, повинен відбутися перехід, який дає можливість правильно розвиватися завданням і процесам наступного вікового етапу. Інакше - зовнішні зміни не будуть в гармонії із внутрішніми недозрілими ще властивостями, що звичайно ж, проявиться у внутрішніх конфліктах особистості, кризах.
Наприклад, коли емоціями, психікою, сексуальністю жінки несвідомо керує внутрішня маленька дитина. Звичайно, що сексуальність, мудрість, право на вибір, відповідальність за якість власного життя - це - непосильна і незрозуміла ноша/функція для дівчинки.
У наш час втрачені ритуали ініціації /переходу. Тому ми спостерігаємо бурі, шторми, торнадо під час статевого дозрівання, або зміні рольової поведінки при переході від дівчинки до юнки, жінки, дружини, матері.
Немає проблем в тому, що сексуальність з віком змінюються, якщо за юності її бурління було проявлене. Якщо - ні, то в наступному - вже і не буде. Тоді цей період не зможе бути гармонійно прийнятий і проявлений.
Дати можливість собі зрозуміти, як це мало би бути, дозріти, добрати із здорової матриці жіночності, пройти ці етапи переходу можна через психологічні ініціації у будь якому віці.
Адреса: м. Чернівці вул. Рівненська 5а
Вартість: 800 грн.
Реєстрація: 050 355 50 59
ВЕДУЧА:Вівчарик Тетяна, к.пс.наук, практикуючий психолог методами системні сімейні розстановки, ініціації чоловічої і жіночої зрілості, казкотерапія, арттерапія, символдрама, психодрама, тілесно-орієнтовна терапія.
Стоимость участия
800 грн
Адрес
Рівненська 5а оф 401
Контактный e-mail
Телефон
+380503555059
Вебсайт
место проведения мероприятия Чернівці, Рівненська 5а оф 401
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr