Основи дитячої та підліткової психотерапії: аналітичний підхід (Киев)

У Психолога » Психологические тренинги » Киев » Основи дитячої та підліткової психотерапії: аналітичний підхід
28-03-2021 - 28-03-2023 522 дня до завершения.
Основи дитячої та підліткової психотерапії: аналітичний підхід Навчальну програму спрямовано на підготовку фахівців в області дитячої та підліткової психології та психотерапії.

Спеціалізація з дитячої психотерапії — це окрема галузь теорії та практики, де закладено спеціалізовані знання та методи роботи з вікової психології.

Запрошуються до участі: Практикуючі психологи, лікарі-психіатри, психотерапевти, а також фахівці суміжних професій, які отримують психологічну освіту. Перевага надається психологам, які мають мотивацію вдосконалити свої навички в роботі з дітьми та розвинути приватну дитячу психотерапевтичну практику.

При проходженні курсу пропонується вивчення теоретичних основ дитячої психоаналітичної психотерапії. Пильна увага до практичної частини, формування навичок роботи з дітьми різного віку та різними симптоми-комплексами, робота з батьками (батьківські зустрічі). Професійні супервізії та підтримка при старті і розширенні дитячої практики.

Ведучі навчальної програми:

Лариса Козир — аналітично орієнтований психолог, дитячий аналітичний психотерапевт, пісковий терапевт; член УГР (Ukrainian Development Group IAAP), УСП (Українська Спілка Психотерапевтів), наглядовий член УАПП (Українська Асоціація Психоаналітичних Психотерапевтів). Ведуча навчальних семінарів з піскової терапії та дитячого аналізу. Досвідом участі в семінарах та супервізіях Тевістокської клініки, які проводять кращі фахівці в галузі дитячого психоаналізу, Лариса Козир з радістю поділиться та передасть у даному освітньому курсі.

Інна Кирилюк — юнгіанський аналітик та тренінг-супервізор International Association for Analytical Psychology/UJA, дитячий аналітичний психолог, пісковий юнгіанський терапевт, ведуча освітньої програми з піскової терапії та дитячої психотерапії, президент Української юнгіанської асоціації, канд. психол. наук.

Єлизавета Молостова — практикуючий дитячий аналітичний психолог. Стаж роботи понад 20 років. Клінічний психолог, психотерапевт європейського реєстру, член Професійної асоціації дитячих аналітичних психологів. Офіційний супервізор та викладач Професійної психотерапевтичної ліги. Індивідуальний член міжнародного співтовариства аналітичної психології. Супервізор IAAP. Редактор дитячого номеру журналу з аналітичної психології.
Стоимость участия
1800 грн
Адрес
Героев Сталинграда,20А
Контактный e-mail
Телефон
+380950718782
Вебсайт
место проведения мероприятия Киев, Героев Сталинграда,20А
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!


Похожие мероприятия в том же регионе

10-12-2020 - 10-12-2021
Киев
Терапевтическая группа «Pro жизнь молодой женщины»
О чем эта группа? Группа о том, что несмотря на множественные преимущества молодости: красоты, энергичности, легкости, своб...

03-10-2021 - 20-02-2022
Киев
Добор в действующую терапевтическую группу для переживших насилие
ДОНАБОР Наша группа стартовала, атмосфера сложилась камерная и теплая! С удовольствием примем еще 1-2 участников. Ближайшая...

20-10-2021 - 25-10-2021
Киев
Дитяча супервізійна група в аналітичному підході
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в роботі дитячої супервізійної групи. В рамках навчальної психотерапевтичної програ...

qr