Психологія відносин: теорія та практика в юнгіанському підході ( Київ (Киев) )

У Психолога » Психологические тренинги » Киев » Психологія відносин: теорія та практика в юнгіанському підході
30-10-2021 - 31-10-2021 92 дня до начала.
Психологія відносин: теорія та практика в юнгіанському підході Шановні колеги!

Запрошуємо вас на цикл семінарів, що присвячені психології відносин. В сучасному суспільстві технологій та досягнень тема стосунків все більше знецінюється та відходить у тінь. Разом з тим, люди, які досягли соціальних вершин, відзначають стосунки як найбоільшу життєву цінність. Та переважна більшість проблем, з якими звертаються до психолога — проблеми у стосунках.

На семінарах плануємо розглядати проблемні аспекти стосунків з різних точок зору, спираючись на концепції раціональної, психодинамічно-орієнтованої та архетипічної психології.

«Психологія відносин: теорія та практика в юнгіанському підході» — це спеціалізована програма з клінічних питань психотерапії в галузі сімейної психотерапії, аналітичної психології та психології стосунків в парі.

В ході навчання буде представлено Юнгіанську точку зору на психологію стосунків в контексті роботи з несвідомими аспектами психіки: інтерпсихічні конфлікти, симптоматична поведінка, захисні системи психіки та їх вплив на психодинаміку стосунків.
Стоимость участия
3000 грн
Адрес
проспект Героїв Сталінграду,20А
Контактный e-mail
Телефон
0950718782
Вебсайт
место проведения мероприятия Київ, проспект Героїв Сталінграду,20А

Видео

  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!


Похожие мероприятия в том же регионе

18-09-2019 - 18-09-2021
Киев
Грани песочной игры (вторая группа). Обучающая программа Sandplay-терапии. Юнгианский подход.
Приглашаем в обучающую программу по Sandplay.Двухгодичная программа для обучения психологов и психотерапевтов.Sandplay (песочная...

10-12-2020 - 10-12-2021
Киев
Терапевтическая группа «Pro жизнь молодой женщины»
О чем эта группа? Группа о том, что несмотря на множественные преимущества молодости: красоты, энергичности, легкости, своб...

26-01-2021 - 18-10-2021
Киев
Курс Психологическое консультирование
Приглашаем психологов на обучающую программу "Психологическое консультирование". Если вы психолог и давно мечтаете начать частну...

qr