Тренінг "Що мені страшно?" ( Чернівці (Черновцы) )

У Психолога » Психологические тренинги » Черновцы » Тренінг "Що мені страшно?"

Мероприятие завершено.

02-06-2022 - 02-06-2022 Мероприятие завершено.
Тренінг Мені вже не страшно виглядати смішною і нерозумною, чинити безглузді речі, помилятися, не бути досконалою і ідеальною, не все вміти і могти.
Мені не страшно ризикувати, починати нову справу, робити те, що ніби-то "не за віком", заявляти відверто про свої погляди і позицію, свої цінності тоді, коли вони не співпадають з оточенням.
Мені не страшно говорити "ні" людині, мені не страшно сказати "так", тому що я зараз як оголений нерв, я відчуваю, на що мені не вистачить сили, я зараз без шкіри, тому я бережу себе. Мені не страшно бути покинутою, не любимою, знехтуваною, не прийнятою, зрадженою, тому що це не мій вибір і, значить, ми не можемо бути разом.
Мені не страшно впасти, розчаруватись, відчути себе слабкою, плакати на людях, тому, що подумають інші не формує більше моє життя.
Не страшно першій знайомитися з незнайомцями, просити про допомогу, незважаючи, що хтось не допоможе, а відмовить, відштовхне; не приховувати свої вади.
Мені більше не страшно освідчитись в коханні. Мені не страшно, якщо це не буде навзаєм, тому, що завтра я вже можу не встигнути про це сказати і проявити свою любов. А це головне! Тому, що з моєю любов'ю ніхто нічого не може зробити. Любов показує шлях, любов показує смисл!
Мені не страшно, що може бути боляче, але ж це означає, що я ще живу!
Тепер я знаю, скільки я всього хочу, і для цього я хочу жити і встигнути, я не боюсь розчарувань, я не очікую! Мені не страшно померти, мені страшно не встигнути, не прийти до себе! Адже я дуже хочу жити і бачити свою кохану Україну вільною і процвітаючою! Я просто знаю, що я хочу!
Запрошую на тренінг 2 червня на 17.00. Ви зможете зустрітись з тим, що вам ще страшно.

Адреса: вул. Рівненська 5а, оф.401.
Стоимость участия
1000 грн
Адрес
вул. Рівненська 5а, оф. 401
Контактный e-mail
Телефон
+380503555059
Вебсайт
место проведения мероприятия Чернівці, вул. Рівненська 5а, оф. 401
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr