У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Усвідомлена психосоматика

У Психолога » Психосоматика » Усвідомлена психосоматика

Чи знали ви, що наші думки та емоції можуть впливати на наше фізичне здоров'я? Психосоматика - це неймовірна галузь, яка містить ключ до розкриття потенціалу нашого зв'язку між розумом і тілом. Ось чому вам варто звернути увагу на цю захоплюючу тему:

  • Психосоматика забезпечує цілісний підхід до здоров'я, визнаючи взаємозв'язок між нашим психічним і фізичним благополуччям. Розуміння цього зв'язку може призвести до більш збалансованого та повноцінного життя.
  • Вивчення психосоматики може допомогти нам отримати цінну інформацію про наші власні емоції, переконання та поведінку. Зрозумівши першопричини психосоматичних симптомів, ми можемо стати на шлях самопізнання та особистісного зростання.
  • Визнаючи вплив наших думок та емоцій на наше здоров'я, ми отримуємо можливість взяти їх під контроль.

Опираючись на власний практичний досвід я виділив шість складових, які можуть бути фундаментом винекнення психосоматичних симптомів:

  1. Стрес. Знаходження людини в небезпечній, некомфортній, страшній ситуації приводить організм у тонус, напругу, тривогу. Тривале перебування у стресі призводить до дистресу - виснаження. На тлі тривоги одні органи працюють у гіпер режимі, інші – гіппо режимі, треті напружені чи спазмовані, четверті через порушений кровообіг та харчування починають давати збій у забезпеченні життєдіяльності людського тіла.
  2. Спеціальні біологічні програми (Германська Нова Медицина)
    Через несподівану, драматичну та ізольовану ситуацію включається адаптація організму під стрес у вигляді симптому. Щоб вижити оргазм запускає зміни в органах і тканинах у вигляді гіпер, гіпо функції, поділу клітин, формування пухлини, розпад тканини за допомогою грибків і бактерій, виразка тканин в органах.
  3. Емоційний інтелект
    Нерозуміння, незнання, блокування, не проживання своїх емоцій призводить до напруги організмі, системи або навіть у всього людському тілі. Напруга з часом зростає і може перейти у симптом.
  4. Дитяча травма від 0 до підліткового віку:
    -відсутність безумовної любові з боку батьків та близького оточення;
    -фізичне, психологічне, сексуальне насильство;
    -відсутність захисту та відчуття безпеки в сім'ї.
  5. Негативне мислення:
    -негативний опис себе і свого життя;
    -відсутність почуття відповідальності за своє життя;
    -зависання в позиції жертви чи агресора.
  6. Вторинні вигоди.
    Бонуси, які отримує людина в симптомі!
    Наприклад, зіткнувшись із хворобою, люди часто опиняються в оточенні неймовірної системи підтримки. Друзі, сім'я і навіть незнайомі люди об'єднуються, щоб надати емоційну та практичну допомогу, створюючи мережу любові та турботи, яка, можливо, не існувала б в іншому випадку.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

У Психолога » Психосоматика » Усвідомлена психосоматика
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihosomatika «Нервная почва»: что в ней растет?

Семь классических психосоматических заболеваний. Что приводит к психосоматическим заболеваниям? Что необходимо для выздоровления?

психологія psihosomatika Психосоматика

У человека, к примеру, внутренний конфликт: «Не могу работать на нелюбимой работе – Должен работать на ней». Если конфликт сознательно не разрешается, то погружается в глубокие слои психики. К разрешению конфликта подключается тело, которое начинает

Усі публікації розділу Психосоматика ᐉ

 
Обговорення "Усвідомлена психосоматика"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr