У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як керувати стресом на роботі?

У Психолога » Робота й кар'єра » Як керувати стресом на роботі?

Систематичний стрес на роботі загрожує вигоранням та знесиленням, тому дуже важливо навчитися ефективно з ним справлятися. Більш того, тренуючи навички управління стресом, ми можемо рости та розвивати більшу стійкість, щоб менше реагувати на складні ситуації у майбутньому. Ось кілька доказових методів управління стресом на роботі та за її межами:


stress

 • Відстежуйте стресори
  Протягом кількох тижнів ведіть щоденник і відстежуйте ситуації, які викликають найбільший стрес, а також способи, як ви з ними справляєтеся. У яких ситуаціях виникає стрес? Що ви робите, щоб його подолати? Щоденник стресу допоможе знайти закономірності та зрозуміти, чи можна якось вплинути на ситуацію.
 • Розвивайте здорові реакції
  Ми часто покладаємося на нездоровий вибір, щоб впоратися зі стресом: фаст-фуд, алкоголь або сигарети. Намагайтеся частіше обирати здорові способи зняття стресу. Спорт — чудовий варіант для боротьби зі стресом. Можливо ви й самі помічали, як активна прогулянка дозволяє завершити цикл стресу та заспокоїтися.
  Сон також край важливий компонент для ефективного управління стресом. Практикуйте навички здорового сну, обмеживши споживання кофеїну в кінці дня і мінімізувавши стимулюючі дії, такі як використання телефону перед сном.
 • Встановіть межі
  Як би складно це не було — встановіть чіткі межі між роботою та особистим життям. Не перевіряйте електронну пошту після вечері або на вихідних. Погодьтеся говорити про роботу не більше 30 хвилин, коли ви вдома.
 • Знайдіть свій ритуал
  Знайдіть свій спосіб завершення робочого дня та переходу у домашні справи. Це може бути прогулянка після роботи (незалежно від того, віддалена ваша робота чи ні), йога або перегляд смішних відео на YouTube. Такі практики можуть допомогти відключитися від робочих задач та зосередитися на неробочій діяльності.
 • Навчіться розслаблятися
  Хоча це звучить легко, потрібна практика, щоб навчитися розслаблятися. Зрозумійте, що допомагає пережити негативні емоції саме вам і практикуйте — це можуть бути дихальні вправи, техніки усвідомленості, смачна їжа або музика.
 • Шукайте підтримки у людях
  Обговоріть із своїм керівником вплив стресових факторів та можливі способи їх усунення. Також не соромтеся звертатися за підтримкою до близьких та друзів, адже інколи навіть проговорення проблеми може допомогти знизити її вплив на емоційний стан.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

У Психолога » Робота й кар'єра » Як керувати стресом на роботі?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія rabota-karyera Про драму сбитого летчика и о том, как снова взлететь

В жизни у каждого из нас есть победы и случаются поражения, что-то получается удачно, а что-то не очень. Каждый хоть раз в жизни чувствовал разочарование и расстройство, сомневался в себе и опускал руки.

психологія rabota-karyera Компліменти 88-го level

Ми всі вважаємо за необхідність поскаржитись на неприпустимий тон розмови, безлаберне виконання своїх обов'язків, елементарне незнання правил етикету та невміння виконувати якусь дію, за яку інша людина отримує гроші, зокрема наші. Проте коли інша лю

Усі публікації розділу Робота й кар'єра ᐉ

 
Обговорення "Як керувати стресом на роботі?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr