У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

«Як визначити 100% правого воєнного експерта?»…

У Психолога » Війна » «Як визначити 100% правого воєнного експерта?»…

бабули
Все частіше за підвищеною тривожністю людей проглядається маніакальне прагнення переглянути всіх та зрозуміти, що далі буде.
А для чого?!

Зараз єдиний варіант  - дивіться тих, хто вам подобається і припускайте, що вони можуть:

 1. помилятися,
 2. бути правими
 3. бути агентами кремля,
 4. бути патріотами.
 5. забути випити пігулки
 6. інше…

Вибудувати гарантовано правильний прогноз виходячи з об'єктивної інформації не беруться навіть професіонали. Ті, хто може та прагне заробляти на прогнозах мільярди (експерти фондових, товарних бірж, інвестиційні фонди).

Оцініть, яка можливість побудувати прогноз на підставі суперечливої, переважно маніпулятивної інформації для простих людей?

Зараз більшість інформації – офіційної інформації – це частина світової політичної боротьби останнього раунду. Ставки високі, у хід іде все.

Зверніться до психолога безкоштовно з приводу війни або поставте питання на форумі.

Друга частина інформації – ІПСО, і ми бачимо, що натиск психологічного впливу не знижується, а посилюється. Усі нові та нові методи знаходять пропагандисти рефе. Все нові точки розгойдування суспільства.
 

Третя частина інформації спотворена стресовими та травматичними наслідками справді добрих і розумних людей.

Що, ризикнете зловити рибку в цьому ставку?

Своїм клієнтам рекомендую вводити інфодієти. Бо наш мозок не пристосований для переробки такого об’єму інформації. І це викликає додатковий фізіологічний стрес.  

Якщо завдання - прийняти рішення про своє життя, оптимально буде  ґрунтуватися на тому, що є  у доступі у ваших особисто органів чуття: що бачите, що чуєте, що відчуваєте навколо себе? Аналізуйте це.

І, звичайно ж, основа прийняття ефективного рішення – здорові  дух, розум і тіло.

читайте також:

Планы на будущее и поиск новых смыслов Если были планы, картинка будущего то, когда все рушится в один момент, человека как-будто парализует. Он замирает и пытается справиться с реальностью и с тем, что его жизнь отобрали, не спросили, не дали возможность подготовиться. И что же делать?

Як перетравити війну? Недавно почув прекрасний вислів, який мені дуже ліг до душі.  "Мистецтво дає відповіді на запитання, які ще не поставлено."  В цьому великий сенс, навіть в плані прожиття неприємних емоцій і особливо в моменті контакту люд..

запитати психолога онлайн

Ось у це раджу зараз інвестувати не скуплячись!

 • Увага тілу та його потребам.
 • Бережність до психіці.
 • Духовний розвиток.
 • Діяльність будь яка, яка є у доступі.
 • Ну і контакти з людьми – бо це сама оптимальна схема подолання стресу.

Саме під  ці складові «заточений» наш мозок. І якщо ми нехтуємо навіть однією складовою – мозок починає перебудовувати свою роботу і гормонально медіаторний склад… А це початок багатьох захворювань навіть у мирні часи.

Будьте здорові фізично, духовно та фінансово!

 

У Психолога » Війна » «Як визначити 100% правого воєнного експерта?»…
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія voyna Зібрати себе по шматочках…

Війна жорстока – вона руйнує життя, ламаючи інколи ваше минуле не навпіл, а на тисячі друзочок. Ті, кому в буквальному сенсі бомби впали на голови, не могли бути готові до своїх випробувань – це стало жахливою несподіванкою. Як же в такій ситуації

психологія voyna Єдність -_наше все_- розбрат?

Тема розбрату, чвар та суперечок в суспільстві стара як світ і звичайно вона не є виключно українською проблемою. Втім саме в сьогоднішніх умовах вона стає особливо небезпечною у контексті воєнного протистояння з агресором.

Усі публікації розділу Війна ᐉ

 
Обговорення "«Як визначити 100% правого воєнного експерта?»…"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr