У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


ЖІНКИ ДУМАЮТЬ ВГОЛОС

У Психолога » Жінки » Жінки думають в вголос

Чоловіки і жінки різні як не крути, всім відомо, що жінки більше говорять, можуть говорити годинами по телефону і не відчувати жодного дискомфорту. Чоловіки ж вважають, що це пуста трата часу. Чому ж ми так по різному спілкуємось? Про це і буде ця стаття.

Налагодження взаємовідносин з допомогою розмови – пріоритетна програма жіночого розуму. Жінка в день може використовувати від 600-8000 слів, а також 2000-3000 допоміжних  звуків і 8000-10000 жестів. І в середньому до 20000 «слів». Це говорить про те, що для жінки вкрай необхідно розмова для її комфортного існування. Жінки сприймають мислення вголос як проявлення дружби і бажання спілкуватись. А також, коли жінка говорить про свої проблеми, то вона таким чином знімає свій стрес. Але чоловіки сприймають зовсім по іншому. Досить часто буває така ситуація:

Вона: я сьогодні посварилась з подругою, вона постійно запізнюється

Він(перериває): Люба, я ж тобі казав, що вона безвідповідальна, краще не спілкуйся з нею

Він думає: проблема вирішена

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Вона думає: чому він не може мене вислухати, але продовжує

Вона: ще сьогодні посварилась з керівником, він знову загрузив мене роботою

Він(перериває): Я казав, що потрібно змінювати роботу, а то дуже втомлюєшся.

Він думає: ще одна проблема вирішена

Вона ж не розуміє, чому він постійно її перебиває.

В цій ситуації ми наглядно бачимо, те, що чоловік сприймає розповідь про проблеми жінки як заклик до вирішення цих проблем. Гарна новина для чоловіків, нічого вирішувати не потрібно, просто вислухати, і тоді дівчина збавить свій стрес від розповіді та й вас буде вважати чудовим слухачем. Також і дівчатам варто пам’ятати про те, що якщо ви хочете, щоб ваш чоловік просто вислухав, потрібно сказати про це. Приблизно в такій формі: «Любий, в мене сьогодні був важкий день, можеш мене просто послухати?». Тоді чоловік зможе розслабитись, тому що йому не потрібно буде вирішувати проблеми, а ви зможете спокійно розповісти  про ваші проблеми.

У Психолога » Жінки » Жінки думають в вголос
психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 0 з 1 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія zhenskaya-psihologiya Эмоциональное выгорание мамы - основные симптомы и способы самопомощи

Эмоциональное выгорание, истощение, переутомление - как понять, что это именно оно и пора о себе позаботиться? Ниже перечисляю основные симптомы.  📌 КАК РЕАГИРУЕТ НАШЕ ТЕЛО: хроническая усталость, чувствуете себя уставшей даже после но...

психологія zhenskaya-psihologiya Богиня Деметра

Богиня Плодородия, Воспитательница, Мать. Женские архетипы. Если женщина не развивается за пределы Деметры, возможна Депрессия «пустого гнезда»...

Усі публікації розділу Жінки ᐉ

 
Обговорення "Жінки думають в вголос"

Коментарів 1

"он прерывает", "он перебивает"...

Вообще то обычно это делают как раз женщины, а мужчины дослушивают всякий подобный бред, не, авторка?!

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr