У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Планування свого робочого й вільного часу

У Психолога » Особистісне зростання та корисні поради » Планування свого робочого й вільного часу

Планування свого робочого й вільного часу На що треба звернути увагу під час планування свого робочого й вільного часу…

На сьогодні великими «поглиначами часу» є Інтернет і телевізор. Якщо Ви хочете правильно витрачати свій час, то доведеться відмовитися від щоденного перегляду ток-шоу, серіалів, різноманітних телепередач та ін. Можна на вихідних залишити за собою право дивитися телесеріали, але не потрібно захоплюватися, а тільки присвячувати цьому 1 або 1,5 години на день. А від використання в особистих цілях Інтернету слід якомога швидше відмовитися. Бо завдяки цьому Ви будете встигати справлятися зі студентськими обов’язками. Якщо Ви поставили перед собою складне завдання, наприклад, вишивати хрестиком, навчитися грати на гітарі, вивчити іноземну мову, потрібно цю велику задачу «розбити» на певний проміжок часу. Протягом доби на неї потрібно регулярно відводити той час, який ви будете відводити під ці нові заняття.

Плануйте свій день, складіть розклад і запишіть його в щоденнику. Не вважайте, що щоденник необхідний тільки людям, що працюють в офісі і бізнесменам. Щоденник – це помічник у боротьбі за вільні хвилини. Завдяки йому Ви не забудете про важливі справи, а менш значущі просто "відфільтруєте". У переліку необхідних днів навпроти кожного пункту напишіть число, місяць, годину , коли Ви плануєте виконати даний пункт. Усе це дозволить бути дисциплінованим і виконувати зобов'язання вчасно. Не варто складати план у щоденнику на цілий тиждень. Адже бувають різні форс-мажори, тоді деякі справи доведеться перенести на інший день, що виявиться приводом для стресів.

День починайте вчасно, зайві 5 або 10 хвилин, які проводите в ліжку, не допоможуть виспатись. Зате час на збори додасться, адже в поспіху можна забути щоденник, мобільний телефон, що ускладнить на цілий день роботу. А краще збиратися на роботу заздалегідь. Звечора скласти в сумку необхідні речі, підготувати вбрання.

Відпочинок

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Дозволяйте своєму організму трохи відпочити. Іноді так хочеться, щоб у добі було більше, ніж 24 години. Але потрібно знати, що людські сили не безмежні. Відпочинок – важлива частина робочого дня. Подякуйте собі за продуктивно витрачений час протягом тижня. Дозвольте собі один раз на місяць відвідати театр або кінотеатр. І хоча це забере у Вас багато часу, після такого заходу Ви будете почувати себе здатним зарядитися енергією та відпочити. На вихідні можна запланувати відпочинок із усією родиною, сходити з подругою в басейн. Такий відпочинок принесе Вам більше користі й задоволення.

Завдяки цим порадам ми знаємо, як організувати свій час, щоб встигати робити все. Намагайтеся організувати час так, щоб встигати з різними справами. А якщо не виходить усе розпланувати , не варто впадати у відчай – це приходить із досвідом.

У Психолога » Особистісне зростання та корисні поради » Планування свого робочого й вільного часу
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія lichnostnyi-rost Планы на год: 3 ошибки в постановке целей

Что может быть проще, чем поставить цели на год? Бери и пиши. А если все таки хочется не просто наметить ориентиры, а все-таки чтобы эти цели были достигнуты и принесли с собой желанную новизну и развитие. Тут уже все гораздо сложнее. И мы поговори

психологія lichnostnyi-rost Осенняя депрессия или осенняя хандра?

Осенняя депрессия или осенняя хандра? Как бороться с осенней хандрой и не дать себе упасть в уныние. Многие люди принимают приход осени, как новый этап в жизни.

Усі публікації розділу Особистісне зростання та корисні поради ᐉ

 
Обговорення "Планування свого робочого й вільного часу"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr