У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ірина Новітна Київ лише онлайн

психолог    Ірина Новітна
05-07-2020 Ірина Новітна додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 89 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
психолог
Освіта
- Міжнародний Інститут Глибинної Психології, психоаналітичний психолог (МІГП, м.Київ, спеціалізація
"психологія/психоаналіз") - 2017-2020
- Український інститут практичної адиктології, консультант із хімічної залежності - 2020 (85 годин)
- Курс "Психологічне консультування постраждалих від насильства" - 2021 (32 години)
- Курс "Основи психіатричної пропедевтики" - 2021 (10 годин)
Досвід психологічної практики
Практика с 2019
Працюю з запитами
- Співзалежні відносини: робота з родичами людей з залежною поведінкою
- питання професійної реалізації, пошук власної ідентичності, питання самооцінки
- труднощі у побудові міжособистісних відносин, конфліктність
- сепарація від батьків
- психологічне та фізичне насильство
- страх близьких відносинОсновне

Відповіді 17
Підозрюю хлопця у зраді
Роксолано, доброго дня!
Стосовно першої ситуації. Якщо Вам у відносинах комфортно, щоб людина тричі на день писала або телефонувала, Ви маєте їй про це сказати в форматі не звинувачень "Ти що, не міг знайти час, щоб подзвонити? Я взагалі-то хворію", а озвучити свої почуття (злість, підозри, коли лише 1 дзвінок), пояснити, що Ваш рівень тривоги підвищується, коли Вам не пишуть та не телефонують часто, і чи міг би Ваш партнер робити це частіше. Але тут Вам потрібно справді розібратись, чому Вам недостатньо однієї смс в день, одного дзвінка. Ця потреба може бути пов'язана з Вашим типом прив'язаності, але тут поради буде недостатньо, це потрібно розбирати в кабінеті з фахівцем.
Друга ситуація. Якщо Ви хотіли, щоб Ваш хлопець Вас дочекався та провів через погане самопочуття, Ви мали це озвучити. Інша людина ніколи не може здогадуватись про наші бажання, якщо ми не промовляємо їх.
Також зверніть увагу на те, що дві ситуації пов'язані з Вашим фізичним самопочуттям, а саме: коли Ви почуваєте себе недобре, Ви хочете, щоб партнер був максимально залучений, щоб дізнавався, як Ви. Можливо (лише припущення), що в такій схемі, коли партнер ставить питання "Як ти, чи добре ти себе почуваєш, що мені зробити й т.і." Ви вбачаєте прояви кохання, якщо ж це піклування про Ваш стан є недостатнім, Ви починаєте злитись на партнера. Коли Ви хворіли в дитинстві, якою була реакція Ваших батьків, близького оточення? Можливо, це питання також потребує індивідуальної роботи з фахівцем.
Созависима,не знаю,что делать
Доброго дня! Ваш брат хворий, але не усвідомлює цього. Ваша фінансова підтримка допомагає йому цього не усвідомлювати, оскільки він не може відчути наслідків своїх вчинків - він вживає, не працює, а кошти все одно є. Людина не винна в тому, що стала залежною, але повністю відповідальна за те, що робити зі своїм станом. Отже, Ваше завдання повернути братові відповідальність за те, що він буде робити зі своєю залежною поведінкою.
Вашому брату не потрібно звертатись до психолога. Ви можете запропонувати йому вдвох звернутись до психіатра (онлайн), який є лікарем, який підтвердить (або спростує) наявність залежності. Після висновку лікаря Вашому братові доведеться приймати рішення.
Можливо, він зробить вибір продовжувати вживати, і це призведе до максимально негативних наслідків, але це буде його вибір, і Ви, як доросла людина, маєте прийняти такий вибір іншої дорослої людини.
Ваша допомога має полягати в наданні інформації, куди можна звернутись, в пропозиції звернутись до фахівця, в тому, що Ви заявляєте брату про свою підтримку, якщо він прийме рішення лікуватись. Але спонсорувати залежність - це хибний шлях в очікуванні одужання.

Бесплатная рассылка интересностей!

Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr