У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ірина Новітна Київ лише онлайн

психолог    Ірина Новітна
05-07-2020 Ірина Новітна додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 89 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
психолог
Освіта
- Міжнародний Інститут Глибинної Психології, психоаналітичний психолог (МІГП, м.Київ, спеціалізація
"психологія/психоаналіз") - 2017-2020
- Український інститут практичної адиктології, консультант із хімічної залежності - 2020 (85 годин)
- Курс "Психологічне консультування постраждалих від насильства" - 2021 (32 години)
- Курс "Основи психіатричної пропедевтики" - 2021 (10 годин)
Досвід психологічної практики
Практика с 2019
Працюю з запитами
- Співзалежні відносини: робота з родичами людей з залежною поведінкою
- питання професійної реалізації, пошук власної ідентичності, питання самооцінки
- труднощі у побудові міжособистісних відносин, конфліктність
- сепарація від батьків
- психологічне та фізичне насильство
- страх близьких відносинОсновне

Відповіді 17
Наважитися на зміни
Марто, доброго дня!
Скажіть, будь ласка, чому Ви говорите, що можете забрати лише одну дитину?
Хочу показати одну картинку яку намалював син знайомих.
Доброго дня!
Батьки цієї дитини також зацікавлені в тому, щоб показати комусь малюнок чи це суто Ваша цікавість?
Человек потерял связь с реальностью, испытывает параною
Доброго дня!
З того, що Ви описали, звертатись потрібно терміново й не до психолога, а до психіатра.
Можливо (це лише припущення), потрібна буде госпіталізація. Отже, Ви можете зв'язатись з родичами цієї дівчини, пояснити ситуацію для того, щоб вони вирішили, яких заходів вжити (якщо вони не знають, що відбувається). Така поведінка може означати, що людина не просто придумує, а в неї прояв психічного розладу, при якому стан людини потребує медикаментозного втручання.

Бесплатная рассылка интересностей!

Почему я хочу всё идеально?
Кріс, доброго дня!
Колеги надали Вам дуже чіткі, влучні відповіді для того, щоб Ви зрозуміли, в якому напрямку рухатись. Оберіть когось з цих фахівців та починайте роботу, оскільки Ваш запит потребує взаємодії з психотерапевтом.
Не знаю, стоит ли начинать отношения
Анна, добрый день!
Как Вы думаете, каким образом Вам поможет ещё немного времени, если Вы уже сейчас чувствуете сомнения, хотите ли начинать отношения с этим человеком или нет. Если бы хотели, сомнений не возникло бы.
Демотивує робота
Підібрати препарати з першого разу не завжди вдається (зі слів фахівців психіатричної сфери). Ви обговорювали з лікарем, який Вам призначив медикаментозне лікування, чому не допомагають? Чи потрібно зробити заміну іншим препаратом?

Відредаговано автором 14-09-2023 15:22:53

Я не знаю що мені робити
Доброго дня!
Чи хотіли б Ви переїхати в притулок для жінок з дітьми, які постраждали від насильства? В таких притулках жінка може жити протягом певного часу, їй будуть допомагати налагодити самостійне життя соціальний працівник та психолог.
я не знаю что со мной и почему я все порчу
Доброго дня! Ваш партнер проявляє по відношенню до Вас психологічне насильство, Ви продовжуєте стосунки з людиною, яка є кривдником. Підтримую колегу - Вам рекомендовано звернутись до психолога для роботи, щоб зрозуміти, чому Ви продовжуєте залишатись у відносинах, де з Вами так поводяться, чому Ви відчуваєте любов до людини, яка Вас кривдить. На жаль, неможливо просто надати Вам в такому форматі кілька пояснень, щоб Ваша ситуація змінилась.
Мужчина манипулирует нами двумя?
Олено, доброго дня!
Чому людина вчиняє так, як вчиняє, це питання безпосередньо до людини.
Ви припинили стосунки з людиною, вона наразі намагається будувати якісь інші стосунки. Від чого саме Вам боляче? Яким чином відбувається те, що Ви відслідковуєте кроки Вашого колишнього? Хто Вам про це розказує? Чому Вас це цікавить?
Не хватает решительности уйти от мужа
Віоло, доброго дня!
Колеги вже достатньо прокоментували Вашу ситуацію, хочу лише додати про "боязнь обидеть человека своим поступком". На мою думку, ми ображаємо людину не тоді, коли відверто говоримо про свої почуття, а коли обманюємо її, продовжуючи стосунки, в яких не хочемо бути. Ми відбираємо у людини час та можливість зустріти ту людину, яка захоче з нею бути.
Решила прекратить отношения как быть
Доброго вечора! Якщо Ви обираєте варіант "ігнорувати", але будете потім перетинатись, як Ви плануєте себе поводити при зустрічі?
Право на межі
Доброго вечора! Ви маєте орієнтуватись на свої почуття. Якщо Вам некомфортно від того, що сталося, немає сенсу запевняти себе, що начебто нічого не сталося. Сталася неприємна ситуація саме для Вас, але (як Ви написали вище) якби подруга не володіла певною інформацією, можливо, Ваша реакція була б іншою. В цій ситуації Ви отримали новий дуже важливий досвід: як Ви самі написали вище 2 рази, відносини Ви тепер збираєтесь з'ясовувати безпосередньо з партнером. Також зверніть увагу на те, що друзі, знайомі, колеги іноді можуть вислухати про наші проблеми, можуть підтримати, але вони не зобов'язані надавати нам постійну підтримку, та ми не можемо сподіватись, що після нашої сповіді проблема вирішиться. Друг/знайомий не є фахівцем з ментального здоров'я та не може професійно допомогти нам розібратись в ситуації. Для останнього й існує саме психологічна допомога. Якщо у Вас в парі виникають непорозуміння чи конфлікти, і Вам складно вирішити їх, завжди звертайтесь до фахівців. Можливо, Ви розкажете, що у Вас відбувається у відносинах з чоловіком? Про які саме труднощі Ви говорите?
Отношения. Как быть
Доброго дня!
А як Ви називаєте чоловіка, з яким Ви разом? Які слова використовуєте?
Соромно, що нічого не хочу робити
Софіє, доброго дня!
По-перше, вітаю Вас з отриманням освіти. З Ваших слів, було дуже важко, але Ви впорались. На жаль, не всі розуміють, що художні професії - це насправді тяжкий труд, а не легка розвага.
Ви пишете, що нічого не робите, хоча також пишете, що виконуєте хатню роботу й допомагаєте з братом, отже звинувачення батька "скільки можна лежати?" є безпідставними.
Вам 22 роки, Ви вже доросла людина, отже, Ви маєте право вирішувати, де Вам жити, чи повертатись в батьківський дім, чи ні, якщо поїдете на деякий час.
Також рішення про магістратуру є лише Вашим рішенням. Чи підвищить вступ в магістратуру Вашу конкурентоспроможність на ринку праці?
Вам здається, що Ви у замкненому колі, але подивімось, як можна спробувати змінити ситуацію. З того, що Ви написали, складається враження, що Ви дуже втомились й просто не маєте змоги відпочити. В такому стані справді важко піти працювати й покращити фінансове становище. Чи могли б Ви організувати собі відпочинок? Можливо, Ви могли б поїхати кудись, де непотрібно буде доглядати малу дитину, щоб дати собі час, розібратись з думками та спробувати зрозуміти, чого Ви насправді бажаєте.

Відредаговано автором 11-09-2023 11:31:58

Не можу визначитись із спеціальністю.
Доброго дня!
Ви можете звернутись до профорієнтолога (пошукайте фахівця в інтернеті), пройти тести, щоб зрозуміти, які професії Вам підходять більше, які менше. Можливо, це Вам допоможе прийняти рішення. Це нормально, що Ви вагаєтесь з вибором, далеко не всі люди в 18 років одразу розуміють, який шлях обрати. Ви обрали цей напрямок, тепер важливо зрозуміти, це справді не Ваш напрямок, чи Вас лякає те, що "тяжко дається", отже, будуть великі навантаження. Ви не зробили нічого для того, щоб відчувати сором. Чи можете Ви, наприклад, сказати батькам, що заплутались, що Вам потрібна допомога фахівця, щоб визначитись остаточно?
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr