У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Крізь хащі

Знаєте, що робить психолог на консультаціях? Пробирається крізь хащі інформації, емоцій та потік свідомості. 

Коли людина приходить до психолога, найчастіше приносить біль, змішаний з очікуваннями, які не здійснилися та бажанням щось змінити. 

І саме те, що треба психологу розповісти, що хочеться від співпраці, - вже починає процес розкладання всього по поличкам (полички = спокій та адекватні ситуації реакції).

Далі цікавіше, - я, як психолог, задаю запитання, теж розкладаю по поличкам всю інформацію і починаю називати речі своїми іменами. 

А потім, коли у мене є в наявності інформація про клієнта, я можу ставити гіпотези щодо причин та мотивів, перебігу процесів та можливих наслідків. 

І коли клієнт, будучи відвертим і з собою, і зі мною, починає розуміти що до чого в його ситуації, - переходжу до вправ. Це можуть бути завдання з різних напрямків психології.

- Для сильних менталів-інтелектуалів найкраще працює аналітика, НЛП, таблиці та схеми. 
- Для клієнтів, які застрягли в емоціях, - підбираю щось з символ-драми, арт-терапії, лінгвістики чи гештальту.
- Для клієнтів, які загубилися по життю чи в професії, збилися з щасливого курсу - знаходжу інструменти з мотиваційної сфери та HR-менеджменту: бажання та задоволення, профорієнтація та сегменти ринку праці, цілі та коучінг. 
- Для клієнтів, які готові до нового досвіду, зазвичай починаю з рольового відпрацювання чи моделювання нових ситуацій і вчу аналізувати, фокусуватися на теперішньому та майбутньому. І, звісно ж, супроводжую перші кроки.

Так, лячно йти до психолога.
Бо в нього доведеться витягти скелети з шафи і визнавати не тільки свої гарні надбання по життю, але й осуджувані суспільством якості та відповідальність. І знаєте що? То кожного разу виливається в силу, радість та полегшення. Так-так, може неочікувано, але саме так працює психологія.

І мій постійний інтенсивний професійний розвиток, дає інструментів на клієнтів у 17-18 років, і для тих, кому 60. І для чоловіків і для жінок. Для власників бізнесу і для продавців... 
А як цікаво занурюватися в життєві історії, пригоди та блокбастери, які лише для нас двох: для клієнта і для мене... І уявіть собі райдугу емоцій, коли настає бажаний Happy End і клієнт, з новими крилами, йде у своє нове життя. Мммммм...

Усвідомленість, опори, розуміння що відбувається, відреагування емоцій, справжнє прощення та відпускання, сенс життя та бажані наслідки, яскраві фарби життя та свобода, впевненість у собі та сила, зміна і закріплення нової поведінки та інструменти подолання тревог та страхів на шляху без психолога... 

Ы я лише запускаю маховик за 2,5-3 місяці співпраці, а він все подальше життя буде впливати на клієнта і робити його життя кращим. 
Після психолога так як було - вже точно не буде. 

І я кожного разу, з кожним клієнтом я відчуваю "щенячу" радість від їх результатів! І коли пересікаюся через деякий час з ними, я як та Асоль, котра дочекалася Пурпурових  вітрил. 

Щиро бажаю Вам розвитку та  усвідомлених позитивних змін, з тим фахівцем, який прийдеться до душі. Зробіть вибір і хай буде Вам щастя! 

Яніна Заруба, психолог.
Консультації в Херсоні та онлайн.

Знайдіть свого психолога онлайн.

психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psiholog-psihoterapevt Як вибрати психотерапевта (або психолога)

Як вибрати такого психолога, який допоможе вийти з важкої ситуації, призведе до позитивних змін в житті, бажаного результату? Чи підходить вам психотерапевт? Як знайти свого психотерапевта та найкращого психолога?

психологія psiholog-psihoterapevt Часто задаваемые вопросы

Часто задаваемые клиентами психолога вопросы. Когда идти к психоаналитику? колько времени займет решение моего запроса?

Усі публікації розділу Робота з психологом, психотерапевтом ᐉ

 
Обговорення "Крізь хащі"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr