У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Навіщо потрібен психолог і як знайти свого?

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом » Навіщо потрібен психолог і як знайти свого?

як знайти свого психологаНевирішені внутрішні конфлікти зазвичай охоплюються захисними механізмами та формують неврози. Нереалізовані потреби та незавершені проблеми минулого призводять до стану, в якому психіка разом з нашим організмом формує такі небажані і некомфортні для життя в суспільстві реакції.

Ідентифікація, проекція, регрес, заперечення, витіснення, зміщення, раціоналізація - захисні механізми, які намагаються оберігати нашу психіку від занадто напружених, тривожних, або неприйнятних емоцій і почуттів. 

В певні моменти життя захисні механізми дійсно допомагають нам отримати певну користь в тих чи інших соціальних умовах. Проте дуже часто навколо цих механізмів наростають пласти "ніби реального Я", яке насправді перебуває дуже далеко від наших істинних бажань та необхідностей.

Високий рівень тривожності, незадоволення своїм життям, зневага до оточуючих, страхи та фобії - це все побічні результати домінування захисних механізмів у психіці.

Часи, коли вони допомагали можуть бути далеко в минулому, а в теперішньому та майбутньому, в свою чергу, залишаються неврози та відсутність розуміння що саме із цим усім потрібно робити.

Знайдіть свого психолога онлайн.

"Який я насправді, що мені потрібно?"- запитання, які починають тривожити нашу свідомість навіть тоді, коли життя "начебто" реалізоване. Ми задумовуємось над своїм внутрішнім станом, зважаємо на наші переживання тільки тоді, коли починає боліти голова, ломить тіло, а руки та ноги зводять судоми.

5 років проходження бази психології, потім 5 років підвищення кваліфікації та особиста психотерапія - це те, що переживав я особисто. 
 
Постійне пожиттєве навчання новим та актуальним технікам, величезна кількість тренінгів та майстер-класів - те, що необхідне для будь-якого спеціаліста в цій галузі. Багато  що ще очікує мене попереду.

В професії психолога не можна зупинитися, щоб кожної наступної зустрічі ще якісніше допомагати своїм хорошим клієнтам. Пожиттєве навчання дозволяє психологу допомогти вам вирішити внутрішньо-особистісні конфлікти (не вирішити за вас, а допомогти ВАМ ВИРІШИТИ їх). 

Психолог, всупереч старим та хибним уявленням, працює зі здоровими людьми. Для всіх інших є психіатри та в окремих випадках психотерапевти (випадки важких, гострих, межових станів та ін.).
 
Всередині людини прихований велетенський ресурс мудрості, який часто залишається недоступним, хороший психолог допомагає знайти таємні шляхи до нього.
 
Вибирайте свого спеціаліста. Критеріїв для вибору не так уже й багато.

  • Перш за все - це експертність (вибирайте людину, яка має за спиною пласт відповідної освіти, а не просто закінчила якісь трьохденні курси),
  • досвід роботи (цікавтесь чи психолог працював із реальними людьми),
  • тематика (поцікавтесь які проблеми піднімалися під час його роботи і чи готовий він працювати саме з вашим запитом).

    В кожного професіонала є межі, переступати які він не готовий, є тематики з якими він не працює і це зовсім не означає, що він поганий психолог чи те, що ваш запит занадто складний для роботи.

    Кожен хороший робітник працює в межах своїх компетенцій, а той, хто заявляє, що займається всім - радше цілитель, аніж психолог.

  • Уникайте спекуляцій на тему віку вашого психолога чи психотерапевта, мовляв чим доросліший, тим більше знає (цю тему я розглядав у пості про ейджизм). Спішу запевнити вас, що все далеко не так однозначно.
читайте також:

Психотерапия: мифы и реальность. часть 1. Психологи ещё в прошлом веке проводили настоящие исследования на тему эффективности терапии. И выяснилось, что на неё влияют, по большей мере, два фактора - это профессиональный (!!!, а не жизненный) опыт терапевта и взаимная личная симпатия.

Кризис в терапии, или все как в жизни Недавно наткнулась на один маркетинговый пост, который предлагал новые и яркие эмоции, а также фееричные инсайты, в случае если ваша терапия перестала временно выдавать новые открытия. Буквально звучало о предложении сходить «налево», то

запитати психолога онлайн

Основа константа полягає в особистісній роботі та персональному таланті, деякі молоді спеціалісти сильно здивують вас в плані майстерності та досвіду. Звісно в кого виникне бажання - можете написати мені і ми домовимось про майбутню зустріч.

В когось ще виникає запитання: "Навіщо людям відвідувати психолога?"

Последнее редактирование 2022-02-01 в 04:28

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом » Навіщо потрібен психолог і як знайти свого?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psiholog-psihoterapevt Про психотерапію і те, як я її розумію

Є психотерапевти, які лікують хвору душу – це психіатри. У них – пацієнти. Є психотерапевти, які дбайливо опікуються душею клієнта – і якщо так, то звісно що робити це вони можуть лише власною душею.

психологія psiholog-psihoterapevt Мифы о психологах

К ним обращаются только психи и слабаки? А вот факты о том, как обстоят дела с психологической помощью в мире.

Усі публікації розділу Робота з психологом, психотерапевтом ᐉ

 
Обговорення "Навіщо потрібен психолог і як знайти свого?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr