Навіщо потрібен психолог і як знайти свого?

потрібен психологНевирішені внутрішні конфлікти зазвичай охоплюються захисними механізмами та формують неврози. Нереалізовані потреби та незавершені проблеми минулого призводять до стану, в якому психіка разом з нашим організмом формує такі небажані і некомфортні для життя в суспільстві реакції.

Ідентифікація, проекція, регрес, заперечення, витіснення, зміщення, раціоналізація - захисні механізми, які намагаються оберігати нашу психіку від занадто напружених, тривожних, або неприйнятних емоцій і почуттів. 

В певні моменти життя захисні механізми дійсно допомагають нам отримати певну користь в тих чи інших соціальних умовах. Проте дуже часто навколо цих механізмів наростають пласти "ніби реального Я", яке насправді перебуває дуже далеко від наших істинних бажань та необхідностей.

Високий рівень тривожності, незадоволення своїм життям, зневага до оточуючих, страхи та фобії - це все побічні результати домінування захисних механізмів у психіці.

Часи, коли вони допомагали можуть бути далеко в минулому, а в теперішньому та майбутньому, в свою чергу, залишаються неврози та відсутність розуміння що саме із цим усім потрібно робити.

"Який я насправді, що мені потрібно?"- запитання, які починають тривожити нашу свідомість навіть тоді, коли життя "начебто" реалізоване. Ми задумовуємось над своїм внутрішнім станом, зважаємо на наші переживання тільки тоді, коли починає боліти голова, ломить тіло, а руки та ноги зводять судоми.

читайте также:

Что Вы можете получить от сеанса психотерапии? Думаю, об этом стоит написать, потому как для многих эта услуга в диковинку. Знают о ней в основном понаслышке, представление составляют по американским фильмам...

Клиентам психолога посвящается... Мы идем на консультацию с надеждой на что? Что психолог решит нашу проблему? Но психолог проблем за Вас не решает.

5 років проходження бази психології, потім 5 років підвищення кваліфікації та особиста психотерапія - це те, що переживав я особисто. 
 
Постійне пожиттєве навчання новим та актуальним технікам, величезна кількість тренінгів та майстер-класів - те, що необхідне для будь-якого спеціаліста в цій галузі. Багато  що ще очікує мене попереду.

В професії психолога не можна зупинитися, щоб кожної наступної зустрічі ще якісніше допомагати своїм хорошим клієнтам. Пожиттєве навчання дозволяє психологу допомогти вам вирішити внутрішньо-особистісні конфлікти (не вирішити за вас, а допомогти ВАМ ВИРІШИТИ їх). 

Психолог, всупереч старим та хибним уявленням, працює зі здоровими людьми. Для всіх інших є психіатри та в окремих випадках психотерапевти (випадки важких, гострих, межових станів та ін.).
 
Всередині людини прихований велетенський ресурс мудрості, який часто залишається недоступним, хороший психолог допомагає знайти таємні шляхи до нього.
 
Вибирайте свого спеціаліста. Критеріїв для вибору не так уже й багато. Перш за все - це експертність ( вибирайте людину, яка має за спиною пласт відповідної освіти, а не просто закінчила якісь трьохденні курси), досвід роботи (цікавтесь чи психолог працював із реальними людьми), тематика (поцікавтесь які проблеми піднімалися під час його роботи і чи готовий він працювати саме з вашим запитом).

В кожного професіонала є межі, переступати які він не готовий, є тематики з якими він не працює і це зовсім не означає, що він поганий психолог чи те, що ваш запит занадто складний для роботи.

Кожен хороший  робітник працює в межах своїх компетенцій, а той, хто заявляє, що займається всім-радше цілитель, аніж психолог.

Уникайте спекуляцій на тему віку вашого психолога чи психотерапевта, мовляв чим доросліший, тим більше знає (цю тему я розглядав у пості про ейджизм). Спішу запевнити вас, що все далеко не так однозначно.

Основа константа полягає в особистісній роботі та персональному таланті, деякі молоді спеціалісти сильно здивують вас в плані майстерності та досвіду. Звісно в кого виникне бажання - можете написати мені і ми домовимось про майбутню зустріч.

В когось ще виникає запитання: "Навіщо людям відвідувати психолога?"

У Психолога » Работа с психологом, психотерапевтом » Навіщо потрібен психолог і як знайти свого?
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psiholog-psihoterapevt Задавать вопросы так сложно. Отвечать на них так бессмысленно.

Каждый раз видя перед собой клиента я всегда замираю в предчувствии чего-то такого нового и волнующе необъятного, чего-то такого, что прольет свет на темный лес со множеством тропинок и как луч маяка осветит дорогу идущему.

статья по психологии psiholog-psihoterapevt Что такое психотерапия: частые вопросы и честные ответы

На вопрос, «что такое психотерапия и как она работает? » каждый психотерапевт и психолог ответит вам по-разному. Написать эту заметку меня натолкнула клиентка, которая задала очень важный, на мой взгляд, вопрос: что мы будем тут делать и ...

Все публикации раздела Работа с психологом, психотерапевтом >>

 
Комментарии к "Навіщо потрібен психолог і як знайти свого?"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr