У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Не знаю чого, хочу. Як зрозуміти свої бажання.

У Психолога » Самопізнання » Не знаю чого, хочу. Як зрозуміти свої бажання.

Не знаю чого хочу. Не знаю, чим займатися в житті. Знайомо? Це дуже популярний запит в роботі психолога.

не розумію чого я хочу

Зараз люди перебувають під сильним тиском соціуму,  соцмереж і женуть себе - давай, вперед, роби щось, які в тебе за примітивні бажання, треба досягати більшого... Така собі нарцисична гонитва за ідеалом. І  деяким соромно признатися навіть самим собі, не те щоби іншим, що насправді хочеш жити простим звичайним, життям та насолоджуватися простими земними радощами.

Більшість все ж знає, чого би їм хотілося, бажання в здорової людини є завжди.

Але:

  • Не завжди ми їх розуміємо. І тому можемо підміняти справжнє бажання іншим. Хочу я насправді прийняття та поваги, а стаю шаленим шопоголіком, скуповуючи брендові шмотки або найновіші гаджети. І перебуваю в іллюзії, що вони прогарантують мені любов та повагу.
  • Може бути страх зробити невірний вибір та інвестувати час, гроші, енергію в щось не те. Адже ніхто не гарантує результат, а треба вкладатися, виходити із зони комфорту та робити незвичні речі, ризикувати.
  • Ми боїмося невдачі. Це негативні емоції, які нам гарантовані, якщо ідея не вигорить та мета не буде досягнута, переживати нікому не подобається. А це може бути безсилля, сором та розчарування в собі.
  • Іноді ми перебуваємо в ілюзії, що маємо купу варіантів для вибору. І варто нам тільки захотіти - і от ми вже маємо те, що хочемо. Ми продовжуємо фантазувати про свою всемогутність, замість того, щоб планомірно, цілеспрямовано йти крок за кроком до цілі.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Так ми і зависаємо, вибираючи не вибирати нічого. Деколи ми називаємо це лінню, прокрастинацією або виправдовуємося "не сильно і хотілося" або "не знаю, чого хочу ".

Але, зволікаючи, ми не живемо щасливим життям, а ми все одно не задоволені - ми відчуваємо до себе роздратування, сором за себе, заздрість до інших. Крім того, ми ще й нападаємо на себе аутоаграсією за бездіяльность.

Отже, рухаємося ми до бажаного або не рухаємося - в будь якому випадку ми змушені будемо зустрічатися із складними переживаннями. То чи не краще хоча би спробувати?🌱

У Психолога » Самопізнання » Не знаю чого, хочу. Як зрозуміти свої бажання.
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія samopoznanie Когда психолог тебя понимает

Ощущение того, что я не понят не покидало меня на протяжении всей терапии. С одной стороны, само понимание происходящего и было объектом терапии, а с другой стороны...

психологія samopoznanie Пассивно-агрессивные личности

Пассивно-агрессивные личности подавляют своё недовольство, но при этом обходным путём пытаются выразить свою агрессию.Данный тип поведение характерен для людей,  которые не хотят ссоряться, демонстрируют лишь доброту и теплоту. При этом в

Усі публікації розділу Самопізнання ᐉ

 
Обговорення "Не знаю чого, хочу. Як зрозуміти свої бажання. "

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr