У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Опора в складні часи - люди

У Психолога » Психологія відносин » Опора в складні часи - люди

У моменти стресу та болю нам вкрай необхідна підтримка близьких людей: батьків, коханих чи друзів. Нам потрібно, щоб хоча б одна людина стала на наш бік, вислухала без порад і критики, підставила плече, щоб ми не впали у відчай, дала виплакатися, пожалітися.

 

Отримавши удар, ми чекаємо лише слів втіхи - що ми найкращі і гідні, що ми зробили найліпшим чином, нащо були спроможні, ми – чудові, а ті, хто нас образив,  – погані і дурні. Ми хочемо чути відверті лестощі, навіть якщо самі не дуже віримо в це.

people are support

 

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.

Близька людина не завжди поруч, тому допоможе уява – образ близької людини. Іноді достатньо поглянути на фотографію або згадати час, проведений разом, щоб душа зігрілася. В нашій уяві нема часу, відстаней і будь яких обмежень. Достатньо вашого бажання, щоб скарбниця минулого подарувала лагідний погляд, посмішку, відчуття обіймів, розмову, важливі слова.

 

Ми можемо сміливо досліджувати навколишній світ, навчатися, крокувати вверх по кар’єрним сходинкам тільки якщо маємо або мали колись міцну прив’язаність.

 

Без надійних стосунків ми почуваємося невпевненими та розгубленими, тривога відбирає сили та змушує ховатися в тіні, а мрії про успіх здаються недосяжними.

 

читайте також:

Арифметика отношений Как первому не отдать лишнего? Как второму не взять больше? И как долго продержится этот баланс? Ведь, по сути, оба партнёра продолжают испытывать свой личный дефицит, который нуждается в заполнении.

Зависимость, обида и вина Обида, зачастую, это сочетание злости на другого и жалости к себе. То есть возбуждение-агрессия остановленное причиной внутренней-страх, стыд, ощущение собственной слабости или внешней-другой важнее, больше, сильнее. Обиженный человек ...

запитати психолога онлайн

Особливо важлива надійна прив’язаність у дитинстві – це дає базу, з якої людина здатна стартувати у дорослий складний світ. Образи підтримуючих батьків у внутрішньому світі є опорами, які неспроможні зруйнувати навіть потужні стреси та невдачі. Турботливе, уважне ставлення до дитини, повага до її почуттів та бажань, сприяють розвитку такої важливої якості як витримування: витримувати емоційне напруження, діяти під тиском обставин, підійматися після провалів, вірити в себе навіть, коли ніхто не вірить.

 

Якщо у дитинстві вам не пощастило мати з батьками надійний та безпечний зв'язок, це не означає, що «все пропало» і змінити нічого неможливо. Вихід є -  відшукати людей, які дадуть те, чого батьки не змогли дати - підтримку, безпеку, увагу, прийняття.

 

Шукайте таких людей серед однодумців або тих, на кого хочете бути схожими, серед наставників, викладачів, тренерів і, звичайно, серед психологів.

 

Головні «ліки», які використовуються в психології – це стосунки, яких у вас ніколи не було. Психологи постійно навчаються будувати безпечні взаємини, а ви через дзеркальні нейрони набуваєте здатність створювати добрі стосунки в реальному житті.

 

Нові люди, нові зв'язки змінять вас та ваш внутрішній світ, додадуть впевненості та стабільності у внутрішньому стані.

 

Звертайтесь на консультацію – будуйте корисні зв’язки!

У Психолога » Психологія відносин » Опора в складні часи - люди
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihologiya-otnosheniy Экстраверты и интроверты. Психологическая совместимость в браке.

Как живет семья, в которой муж и жена экстраверты? А пара, в которой оба партнера интроверты? Или та, в которой один экстраверт, а второй интроверт?

психологія psihologiya-otnosheniy Как справиться с завистью к своему материальному и социальному успеху?

В современном мире достаточно часто встречается ситуация, когда люди повышают свой материальный и, соответственно, социальный статус, но их окружение при этом не успевает измениться (например, блоггеры или люди, записавшие свою историю успеха

Усі публікації розділу Психологія відносин ᐉ

 
Обговорення "Опора в складні часи - люди"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr