Робота з психологом-це боляче!

Чи задумувались ви над тим наскільки психологія здатна змінити життя? В цьому переконуєшся щоразу зустрічаючи посмішки та блиск в очах людей, які познайомились з її дивовижними можливостями. Звісно це в тому випадку, коли вони прийшли до певних результатів.

Стільки речей стає зрозумілими та усвідомленими, стільки постійних проблем може бути вирішено та переведено в категорію тимчасових перешкод.

Втім для будь-якої зміни в житті повинен постати вибір і відбутися прийняття вольового рішення. Комусь таке рішення дається легко, комусь-навпаки, хтось закидає будь-яку справу, щойно почавши її.

Робота з психологом-це не постійне перебування в піднесеному настрої та посмішка на обличчі, особливо в процесі взаємодії. Хороша робота завжди передбачає біль і контакт людини із цим болем.

Саме через контакт із болем і відбувається особистісне зростання. За ним, в свою чергу, слідують такі бажані для особистості зміни в житті.

Як казав мій вчитель: "Психотерапія-це біль. В психотерапію люди приходять тоді, коли біль від життя стає важчим, аніж біль від психологічної роботи."

Ми так часто живемо із цим постійним і ниючим болем, очікуючи його переходу в гостру форму. Тільки в такому рідкісному випадку ми звертаємось до спеціаліста.

На жаль, або ж на щастя біль життя може не переходити в гостру форму ніколи. Можна до смерті прожити із цим постійним, але терпимим болем. Але навіщо? Можливо, досить це терпіти! Втім вибір, як і завжди, залишається за вами.

Якщо зі мною не згодні-ласкаво прошу в коментарі, якщо інформація була потрібною для вас, або ваших знайомих-ставте лайки та поширюйте її в соцмережах.
Будьте щасливими, незважаючи на ні на що, вирішуйте власні проблеми з допомогою психолога, або без і не забувайте про унікальність вашого досвіду та його важливості у подоланні життєвих труднощів.

У Психолога » Работа с психологом, психотерапевтом » Робота з психологом-це боляче!
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psiholog-psihoterapevt Как я работаю

Почти на каждой первичной консультации я сталкиваюсь с тем, что человек, пришедший к психологу,  не представляет  себе, что такое работа с психологом. Я не буду слишком останавливаться на теоретических выкладках о том, что значит и что так

статья по психологии psiholog-psihoterapevt Что будет, если я поведу подростка к психологу

Хотел бы поделиться с родителями и коллегами своими соображениями о том, как организован процесс консультирования с подростком. Интересный и сложный аспект работы подросткового психолога – несовпадение в одном лице заказчика и клиента.

Все публикации раздела Работа с психологом, психотерапевтом >>

 
Комментарии к "Робота з психологом-це боляче!"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr