Розлучені люди можуть бути одними з найбільш дивовижних партнерів

"Не всі шлюби мають тривати вічно. Несправедливо було б сказати, що ми хочемо «покласти край усім розлученням», адже правда в тому, що багато хто з нас одружуються з неправильних причин.

Я вийшла заміж, коли мені було за двадцять, з хлопцем, який насправді не був для мене підходящим. Ми не були закохані, йому було комфортно і безпечно, чого я не можу сказати про себе - я ніколи в житті по-справжньому не відчувала себе в безпеці.

У нас не було хімії, але ми були найкращими друзями - і тоді я вірила, що навіть якщо ми не зможемо змусити її з'явитися, наша дружба буде тривати.

Врешті-решт, той шлюб розпався у люті зради, брехні та обману - я втратила "все" - гроші, багато дружніх стосунків, усі мої захоплення. Але в процесі я зустріла свої рани в глибині своєї душі.

Це була я і мій страх покинутості. Це я та моя мати - це я та пустота в моєму серці, яку я намагалася заповнити людьми та речами, і коли ці стосунки закінчились, я почала процес свого зцілення.

Моє розлучення стало найбільшим подарунком у моєму житті. У той час глибокого дна я подружилася зі своїм горем і своїм сумом так, як ніколи раніше.

читайте также:

Когда любовь прошла и страсть остыла... С этим явлением сталкивается почти каждая семья, практически каждый человек. Научно доказано, что любовь в паре гостит не более 4 лет…

Уйти или остаться? Есть ли шанс сохранить отношения? Если люди живут долгое время вместе, то эти мучительные вопросы - отнюдь не редкость.

Вперше я визнала свою внутрішню дитину і весь пережитий біль. Я відчувала свої почуття, замість того, щоб їх витісняти чи заперечувати, і я проводила нескінченні години, виконуючи внутрішню роботу дитини, практики дихання, роботу з тінню та інші практики зцілення.

Я зіткнулася зі своєю власною темрявою, яка належала моїй травмованій частині і змогла побачити, що не можу бути справжнім чи підходящим партнером для мого колишнього.

Я побачила стосунки такими, якими вони були - двоє людей розігрували свої старі травми та намагалися змінити минуле. Я пробачила себе.

Потім я зустріла Бена. Він зробив свою внутрішню роботу, і ми були готові один до одного. Через розлучення у мене було більше розуміння близькості та глибше бажання досягти справжнього партнерства.

У завершеннях немає сорому. Розлучення не робить вас невдахою, і це не означає, що вам не слід повторювати спроби побудувати нові хороші стосунки.

Розлучення може бути подарунком. Як би боляче це не було, як би ми не відчували гніву чи стільки безнадійності , наскільки все це може виглядати іноді, це двері для того, щоб бути по-справжньому живим і зустріти любов новими очима."

Автор Sheleana Aiyana

Переклад мій

У Психолога » Разрыв отношений, развод » Розлучені люди можуть бути одними з найбільш дивовижних партнерів
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии razryv-razvod Ценность бывших. Как забыть бывшего и начать жить?

Одна из последних стадий проживания горя и утраты (где-то на стадии интеграции) – это период, когда вы начинаете понимать ценность того человека, который вас бросил, разорвав отношения. Что такое важное, ценное, нужное, замечательное он привносил в в

статья по психологии razryv-razvod Техники самоподдержки в кризисном состоянии после разрыва отношений

Когда партнер уходит, внутри словно зияет черная дыра или пустота, которую описывают многие клиенты, оказавшиеся в кабинете психолога после потери отношений.  И тогда эту черную дыру или пустоту созависимый человек пытается заполнить чем угодно внешним, но не собой. Тут идут вход сигареты, еда, алкоголь, нарк

Все публикации раздела Разрыв отношений, развод >>

 
Комментарии к "Розлучені люди можуть бути одними з найбільш дивовижних партнерів"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr