Розлучені люди можуть бути одними з найбільш дивовижних партнерів

"Не всі шлюби мають тривати вічно. Несправедливо було б сказати, що ми хочемо «покласти край усім розлученням», адже правда в тому, що багато хто з нас одружуються з неправильних причин.

Я вийшла заміж, коли мені було за двадцять, з хлопцем, який насправді не був для мене підходящим. Ми не були закохані, йому було комфортно і безпечно, чого я не можу сказати про себе - я ніколи в житті по-справжньому не відчувала себе в безпеці.

У нас не було хімії, але ми були найкращими друзями - і тоді я вірила, що навіть якщо ми не зможемо змусити її з'явитися, наша дружба буде тривати.

Врешті-решт, той шлюб розпався у люті зради, брехні та обману - я втратила "все" - гроші, багато дружніх стосунків, усі мої захоплення. Але в процесі я зустріла свої рани в глибині своєї душі.

Це була я і мій страх покинутості. Це я та моя мати - це я та пустота в моєму серці, яку я намагалася заповнити людьми та речами, і коли ці стосунки закінчились, я почала процес свого зцілення.

Моє розлучення стало найбільшим подарунком у моєму житті. У той час глибокого дна я подружилася зі своїм горем і своїм сумом так, як ніколи раніше.

читайте также:

Разрыв с партнером. Что это и с чем его едят? Расставание – это один из видов потерь. Стадии переживания разрыва с любимым человеком. На каком из этапов переживания находитесь вы? Стадии расставания и как их пережить.

Как перестать любить? Часть 2 Как перестать любить на уровнях эмоциональном, рациональном и поведенческом, а также дам несколько дополнительных замечаний обо всем процессе. Важно помнить, почему отношения прерваны, и помнить, что при возврате в них результат будет, скорее всег

Вперше я визнала свою внутрішню дитину і весь пережитий біль. Я відчувала свої почуття, замість того, щоб їх витісняти чи заперечувати, і я проводила нескінченні години, виконуючи внутрішню роботу дитини, практики дихання, роботу з тінню та інші практики зцілення.

Я зіткнулася зі своєю власною темрявою, яка належала моїй травмованій частині і змогла побачити, що не можу бути справжнім чи підходящим партнером для мого колишнього.

Я побачила стосунки такими, якими вони були - двоє людей розігрували свої старі травми та намагалися змінити минуле. Я пробачила себе.

Потім я зустріла Бена. Він зробив свою внутрішню роботу, і ми були готові один до одного. Через розлучення у мене було більше розуміння близькості та глибше бажання досягти справжнього партнерства.

У завершеннях немає сорому. Розлучення не робить вас невдахою, і це не означає, що вам не слід повторювати спроби побудувати нові хороші стосунки.

Розлучення може бути подарунком. Як би боляче це не було, як би ми не відчували гніву чи стільки безнадійності , наскільки все це може виглядати іноді, це двері для того, щоб бути по-справжньому живим і зустріти любов новими очима."

Автор Sheleana Aiyana

Переклад мій

У Психолога » Разрыв отношений, развод » Розлучені люди можуть бути одними з найбільш дивовижних партнерів
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии razryv-razvod Попрощайся. («Расставание-маленькая смерть.»)

Почему же нам так больно расставаться? Ведь известно всем, почти с пелёнок, что «Всегда быть рядом не могут люди», что рано или поздно-все мы расстанемся, и если не жизнь, то смерть уж точно разлучит нас.

статья по психологии razryv-razvod Вас бросил муж? И слава богу!

Ответьте на вопрос: «Для чего мне нужен муж?». Выпишите все ответы в столбик так, чтобы справа осталось место. Как только ответы на этот вопрос закончатся...

Все публикации раздела Разрыв отношений, развод >>

 
Комментарии к "Розлучені люди можуть бути одними з найбільш дивовижних партнерів"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr