Що робить наше життя цінним?

Все що насправді важливо, купити не можна    Ми формуємо своє життя. В більшості випадків від нас самих залежить, буде наше життя хороше чи ні. Відповідальність лежить на нас. Ми робимо вибір. Щодня ми вибираємо купити те чи інше, подорож чи меблі, одяг чи смартфон, в погоні за кращим життям. Але є значна частина людей, які подорожують не для колекціонування вражень, відпочинку, а щоб хоч трохи відчути себе живим і відволіктись від клопотів. А практично втікають від самих себе. Їм неприємно і водночас страшно залишитись зі собою наодинці. Їх мов ковдра накривають тривоги, конфлікти, проблеми, переслідуючи їх всюди. Але від зміни навколишньої картинки, всередині нічого не міняється і шлейф неприємностей нікуди не дівається.

   Що з того, що ми купимо красивий одяг, це не поміняє наші стосунки з оточуючими нас людьми. Чи наприклад крутий подарунок коханому (коханій) після сварки лише відтягне невирішені конфлікти, невисловлені слова непорозумінь. І стосунки далі будуть «підгнивати». Насправді нам потрібні якісні стосунки, відчуття, що між нами все гаразд. Без хороших стосунків немає хорошого життя, скільки б ми не витрачали грошей на відволікаючі «штучки», як машини, квартири, прикраси. Ми можемо купити крутий матрац, але гарантії, що безсоння пройде, немає. Можна харчуватись здоровою їжею, але гастрит чи язва лише певний час нас не турбуватимуть. Новий конфлікт і «Привіт, я ваша тьотя»)). Тому що це психосоматичні хвороби. Завищена ощадливість, неприйняття себе, внутрішня критика лежать в основі проблем з животом. Це наші стосунки зі собою.

   Все що насправді важливо, купити не можна. Це можна отримати працюючи над собою, над своїм відношенням до себе та до близьких нам людей.

   На останок пропоную відео від Ted Talks про щастя, рецепт довголіття на основі найдовших досліджень випускників Гарварду. https://www.ted.com/talks/robert_waldinger_what_makes_a_good_life_lessons_from_the_longest_study_on_happiness/transcript?language=ru#t-113470

Бажаю правильного вибору!

У Психолога » Самопознание » Що робить наше життя цінним?
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии samopoznanie Так ли однозначен вопрос "Почему"?

Хотелось бы обратиться к тем, кто сейчас стоит перед дилеммой: экстрасенс, или психолог; бутылка водки или специальная литература; бегство от себя или нелёгкое и, зачастую, не особо приятное исследование своей сущности.

статья по психологии samopoznanie О двух способах переживания одиночества

Казалось бы, самые интимные, откровенные вещи происходят тогда, когда человек остается наедине с собой. Я лично не знаю людей, которые ...

Все публикации раздела Самопознание >>

 
Комментарии к "Що робить наше життя цінним?"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr