У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Що впливає на якість сексу?

У Психолога » Сексуальність » Що впливає на якість сексу?

Буває, що і стосунки влаштовують, і сексуальна близькість начебто бажана, але завжди є важливіші справи. Помічаєте, що віддаєте перевагу іншій діяльності, а інтим відкладається. Втома, зайнятість, знецінення цього процесу. Наприклад: "Ми вже стільки років у стосунках, вже вистачить цим займатися". Або: "Цим займаються лише молоді чи закохані", "У нас вже є діти, нам це ні до чого".

якість сексу в парі

Можливо вам не подобається, як саме секс відбувається? Начебто бажання всередині десь спалахує, а реалізовувати його з конкретною людиною не хочеться. Можливо, проблема у поганій якості сексу й ви не усвідомлюєте, що незадоволені цією ситуацією? Не знаєте, що робити і просто витісняєте секс зі свого життя. Чи це так, можна перевірити, протестувавши себе за наступними пунктами.

Отже, що впливає на якість сексу:

  1.  Коли враховано всі індивідуальні сексуальні уподобання. Чи реалізовано те, що подобається вам: тривалість пестощів, тип стимуляції, улюблені пози? Як, скільки і де - вас все влаштовує? Без реалізації вашого сексуального сценарію неможливо досягти високого рівня збудження. Або без спеціального впливу на ерогенні зони немає оргазму. Неможливість реалізувати свій природний сексуальний потенціал призводить до розчарування та втрати інтересу. А також погано впливатиме на стосунки.
  2.  Задоволеність відносинами. Ви відчуваєте себе в безпеці, коханими та бажаними? Чи все гаразд із емоційною близькістю? Ви хочете свого партнера, наближатися до нього? Навіть, незважаючи на те, що ви можете визначати відносини як благополучні, варто чесно запитати себе, чи не накопилися образи, чи є кохання, чи ваші стосунки переросли у дружбу?
  3.  Позитивне ставлення до свого тіла, відчуття власної привабливості. Чи є свобода рухатися як хочеться, шумно дихати та стогнати, не контролювати та гальмувати свої тілесні прояви задоволення?
  4.  Налагоджена комунікація, без страху та образ, з партнером. Ви можете говорити про свої бажання та готові почути, що і як хоче партнер?
  5.  Для тривалих стосунків. Чи ви уважні  ви до змін своїх потреб? Може, вже давно хотілося б спробувати щось нове, додати експеримент, змінити сексуальний сценарій і обговорити це з партнером? Пригнічуючи свій інтерес до розвитку, продовжуючи робити все за звичкою, з'являється відчуття нудьги.

Якщо ви помічаєте уникання інтимної близькості і свій смуток із цього приводу, то ви можете не погоджуватися з цією ситуацією і не ховати передчасно цю прекрасну частину життя, а спробувати щось зробити. Якщо вдалося виявити актуальність якогось пункту, це підкаже вам у який бік рухатися. І буде про що поговорити зі своїм партнером.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

У Психолога » Сексуальність » Що впливає на якість сексу?
психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 1 з 1 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihologiya-seksa Пара как собранный пазл

Пример такого бессознательного взаимодействия одной из пар и «молчаливого сговора» их Бессознательного. Он любит секс, но не склонен делать так, чтобы его жена получала удовольствие. До него у неё никого не было, и сексуальный аспект взаимоотношений

психологія psihologiya-seksa 5 помилок жінок у ліжку

Жінки не завжди отримують задоволення під час сексу, а все тому, що постійно роблять одні і тіж помилки. А чоловік не завжди може відгадати жіночі секрети. Тому сьогодні п`ять найпопулярніших помилок жінок під час сексу :-)

Усі публікації розділу Сексуальність ᐉ

 
Обговорення "Що впливає на якість сексу?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr