У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Там, де відпочиває душа...

Ми з сестрою виросли в невеличкому українському селі🇺🇦 і як ніхто інший знаємо, що таке "працювати в поті чола" з ранку до ночі без вихідних.
Була в нас і корова і гектар землі.  І щодня було багато роботи.  Кожен день.
Але якимось дивом ми  все встигали.  І до уроків підготуватись, і корову подоїти, і картоплю викопати і ще на дискотеку побігти, а  рано вранці піти в школу, яка знаходилась в іншому селі. 5 км туди і назад.  10 км щодня пішки чи велосеподом.  І знаєте, як добре нам тоді було! І жодного разу не скаржилися ні на що.  Навпаки, ми були дзвінкі, стрункі і сповнені енергії🤗.

А потім прийшла пора вступати до університету.  І ми поїхали в місто навчатися.  Життя   розділилося на "до" і "після".  В місті все нове було, цікаве.  Але було складно.  Особливо тим, хто щойно приїхав навчатися з маленьких селищ, які не звикли до міської метушні і стресу🙈.

Однак людина швидко до всього звикає.  І ми поступово увійшли в ритм міського життя, асимілювались з правилами бетонних джунглів. Пройшли роки і ми розбіглися по різних містах і країнах, в пошуках кращого життя, а все-таки рідного дому постійно не вистачає🏡.

Це духовне місце, святе для кожного з нас🙏. Там повітря пахне осіннім димом, а на небі вночі завжди видно зорі, багато зірок! Так багато, що можна дивитися до самого ранку.  А ранок там пахне росою і свіжоскошеним сіном.  І завжди  чутно щебіт птахів.  Завжди!  А ще вдома можна напитися свіжої води з колодязя.  І напекти пирогів разом з мамою.  І піти на риболовлю разом з татом.  І можна внести дров і затопити грубку і грітися біля плити до тих пір, поки не почервоніє  обличчя від жару.
І дивитися всією родиною  улюблений радянський фільм, попиваючи гарячий чай з пиріжками.

Мій дім, рідне село, наш маленький рай.  Місце, де відпочиває душа 💙💛

Кому ще не вистачає  рідної домівки?
Звідки ви родом і як далеко живете зараз? Пишіть в коментарях 👇

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
Обговорення "Там, де відпочиває душа..."

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr