Пройти пубертат без болю. Або як зрозуміти дитину-підлітка ( Ужгород (онлайн) )

У Психолога » Психологические тренинги » онлайн » Пройти пубертат без болю. Або як зрозуміти дитину-підлітка
01-06-2020 - 01-08-2020 29 дней до завершения.
Пройти пубертат без болю. Або як зрозуміти дитину-підлітка Тривалість: 2год.30хв. (онлайн та очний формат)

Мета тренінгу дізнатися про стосунки, виявити природні потреби дитини і задати правильний напрямок виховання. Зрозуміти потреби та бажання в яких застрягли самі!

Наші діти тільки зовні схожі один на одного, психічно вони можуть бути абсолютно різними і відрізнятися один від одного настільки, наскільки, наприклад, кішка відрізняється від пташки. Не розуміючи, ігноруючи їх індивідуальні особливості, маючи своє, «єдино правильне» уявлення про ідеальну долю своєї дитини, ми не тільки ніколи не зробимо з пташки рибку, але навіть не дамо йому шансу стати кращим в тому, що йому від природи дано. Тільки навчившись розуміти їх природні бажання, ми допоможемо своїм дітям, та й самим собі, реалізувати свій потенціал в повній мірі, бути щасливими на всіх рівнях взаємодії - особисто, в парі і в суспільстві.
Стоимость участия
400 грн
Контактный e-mail
Телефон
095-874-0700
Категории: Подростки
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!


Похожие мероприятия в том же регионе

01-03-2020 - 01-08-2021
онлайн
Гармонія - групи розвитку для дітей та підлітків
Психологічні ігри та тренінги для дітей від 5 до 16років. Заняття поділені на блоки (по 6-8 занять у кожному). Тривалість зан...

10-06-2020 - 01-08-2021
онлайн
Тренінг емоційної зрілості
Тренінг емоційної зрілості має на меті такий емоційний розвиток молодших підлітків, достатній рівень якого дозволить їм конструк...

qr