Психологічна група особиcтого росту "Радикальне прийняття себе" (Ровно)

У Психолога » Психологические тренинги » Ровно » Психологічна група особиcтого росту "Радикальне прийняття себе"

Мероприятие завершено.


Похожие мероприятия в том же регионе

06-03-2021 - 23-10-2021
Ровно
Гештальт. І ступень.
Друзі, унікальна можливість навчання гештальт-терапії в м. Рівне! Київський Гештальт Університет оголошує новий набір в Рівному...

07-03-2020 - 23-05-2020 Мероприятие завершено.
Психологічна група особиcтого росту Дуже складно приймати себе, адже ми не виховувалися у гарних умовах безумовного прийняття і тоді у дорослому віці доводиться добирати любові самому. І тому часто не працюють поради: "будь собою", "полюби себе", "прийми себе такою, яка ти є". Ніхто не зможе вас заставити прийняти себе, крім вас самих. Інколи це зробити не просто і для цього треба певні умови.

Група створюється із тою ціллю, аби скинути соціальні маски і проявити себе. Ви можете бути таким, яким ви захочете і вас ніхто не зможе осудити за це. І екологічне, безпечне середовище може цьому сприяти, бути для вас тою приймаючою батьківською фігурою, яка любить вас навіть тоді, коли ви некомфортна, смішна, дурнувата, незрозуміла, нецікава, неідеальна. Одночасно появляючи себе ви зможете навчитися вибудовувати та відстоювати свою границю і тим самим будвати стоснки із людьми.

Бути побаченим без масок і прийнятою іншим – це те, чого потребує кожна жива душ і це те, що зцілює і часом перетворюється у внутрішнє прийняття себе❤️

🍀Група буде жити інтесивних 3 місяці ( альтернатива груповій терапії).
🍀Тематика зустрічей: визначається тренером групи, може бути змінена у процесі терапії, якщо є актуальний запит( зацікавленим у групі відсилаю всі теми зустрічей)
☘️Кількість учасників: від 6 ти - до 8 у групі.
☘️Учасники групи: чоловіки і жінки віком від 17 років.
🍀Місце зустрічей: Данила Галицького 19, оф 918
☘️Час зустрічей: щосуботи 17.00 до 20.00
📌Реєстрація та всі деталі участі : у повідомленнях Юлія Конопліцька або за номером +380734715417.
📌Всіх зацікавлених консультую як відбувається процес і скидаю необхідну інформацію про майбутні 12-ть тем зустрічей.

❗️Один із головний критерії зрушення - це мотивація «допомогти собі», а учасники, тренер, техніки є вашими інструментами, які можуть посприяти вашим цілям, але аж ніяк не вирішити за вас проблему!
З Любовю❤️
Стоимость участия
250 грн
Контактный e-mail
Телефон
+38073471417
Вебсайт
место проведения мероприятия Ровно
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr