У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Професійне самовизначення та основи ділового спілкування (Київ)

У Психолога » Психологічні тренінги, семінари, терапевничні групи » Київ » Професійне самовизначення та основи ділового спілкування

26-3-2013 - 31-3-2013 🕑 завершено! Дивіться нові події в регіоні Київ

Професійне самовизначення та основи ділового спілкування Виїзна сесія на тренінговий полігон "Козероги", що знаходиться недалеко від Чернігова. У вартість входить: дорога, страховка, проживання у 2-місних номерах, харчування, та сам тренінг. Максимальна кількість учасників - 12 чоловік.

Цільова аудиторія: учні старших класів, студенти коледжів та ВУЗів, зацікавлені особи.
Ціль: Ознайомлення з основами практичної психології бізнесу та ділового спілкування.
Введення понять: команда, лідер, ділове спілкування, ієрархія цілей, управління, прийняття рішення, супровід рішення, фахівець, управлінець, керівник.
Практичнізаняття
1. Здатність сформулювати і чітко визначити власну ієрархію цілей. Привести її у відповідність з контекстом власного життя і прив'язати до тимчасового вектора. Здатність сформувати алгоритм послідовного досягнення цілей. Виділити проміжні цілі і визначити доступні дії, необхідні для їхнього поетапного досягнення.
2. Здатність утримувати мету в поле зору, протистояти відволікаючим впливам, переборювати перешкоди і коректувати невдалі дії.
3. Здатність бути незалежним як від спроб перешкодити, так і від допомоги інших. Здатність не втрачати можливостей співробітництва і взаємообміна з іншими.
4. Здатність сформувати адекватне відношення до цілей іншого і вичленувати зони збігу інтересів і зони ризику конфронтації (конфлікту).
5. Навичка формування системи дій, націлених на виконання прийнятих рішень. Навичка супроводу рішень до їхнього виконання. Уміння керувати іншими, взаємодіяти з іншими і підкорятися іншим.
6. Здатність до співробітництва. Здатність до протистояння. Навички лідерської поведінки. Здатність переживати перемоги і поразки. Використовування лідерських навичок в управлінській професійній діяльності й в особистому житті.
7. Алгоритми узгодження цілей, цінностей, інтересів, критеріїв. Інструменти комунікації з іншими. Інструменти впливу на інших. Алгоритми захисту власних інтересів.
Вебсайт
Вартість
2700 грн
Тренер
Андрій Дружинін, Наталія Сальнікова
Організатор
067 749 05 84
місце проведення заходу Київ
  цікавить подія?  
поширити:
 
Зацікавив захід?
Щоб надіслати заявку на участь або поставити питання про захід прямо звідси, авторизуйтеся або пройдіть реєстрацію (можна з Facebook)!

Безкоштовна розсилка цікавинок!

qr