У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Відкритий майстер-клас політичний коучинг: Психологічна безпека в умовах інформаційної війни ( Одесса (Одеса) )

У Психолога » Психологічні тренінги, семінари, терапевничні групи » Одеса » Відкритий майстер-клас політичний коучинг: Психологічна безпека в умовах інформаційної війни

04-12-2015 - 04-12-2015 🕑 завершено! Дивіться нові події в регіоні Одеса

Відкритий майстер-клас політичний коучинг: Психологічна безпека в умовах інформаційної війни Пропагандистська війна, що протягом останніх двох років розгорнулася в інформаційному просторі, постає одним з ключових факторів, що спричиняє невротизацію і конфліктогенність у вітчизняному суспільстві. Так, зокрема, соціально-психологічні дослідження, які проводилися останній рік, свідчать, що в населення України проявляється цілій ряд психологічних проблем: загострюються фобійні та депресивні синдроми, актуалізуються латентні панічні атаки і конфлікти, параноїдальні манії, неврози і психози.
Мета майстер-класу – допомога у створенні системи індивідуального психологічного самозахисту в умовах пропагандистської атаки.
Буде розглянуто питання:
• Феномен сучасної інформаційної війни: психотехнології впливу на суспільну думку.
• Психологічні порушення та проблеми як ефекти інформаційної війни: соціальний та індивідуальний вимір.
• Методи та практики політичного коучингу як засіб подолання негативних наслідків інформаційної атаки.
Аудиторія майстер-класу: професійні психологи-консультанти, військові психологи і психотерапевти, коучі, психологи-науковці, викладачі психологічних дисциплін у вузі, студенти-психологи старших курсів, а також усі, кого цікавлять питання теорії і практики психологічної саморегуляції в умовах інформаційної війни.
Ведучий майстер-класу:
Всеволод Володимирович Зеленін, Акредитований Майстер-Коуч міжнародної категорії (International Coaches Union), кандидат психологічних наук, доцент кафедри політико-психологічних проблем суспільного розвитку Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій НПУ ім. М.П.Драгоманова, член Української спілки психотерапевтів (УСП) дійсний член Європейської асоціації психотерапії (ЕАР), член Асоціації політичних психологів України (АППУ), політичний коуч з досвідом роботи в США, Канаді, Ізраїлі, країнах Азії, ЕС та пострадянського простору з 1996 року.
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ : 4 грудня , з 14.00-17.00
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: « ОНУ» Вул. Маршала Говорова, буд. 4. Ауд., 114
ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНОМ: +380953002315.
ВХІД ВІЛЬНИЙ.
Адреса
ул. Маршала Говорова, 4 ауд 114 . "ОНУ"
Вебсайт
Вартість
1 грн
Тренер
Всеволод Зеленин
Організатор
+380953002315
місце проведення заходу Одесса, ул. Маршала Говорова, 4 ауд 114 . "ОНУ"
  цікавить подія?  
поширити:
 
Зацікавив захід?
Щоб надіслати заявку на участь або поставити питання про захід прямо звідси, авторизуйтеся або пройдіть реєстрацію (можна з Facebook)!

Безкоштовна розсилка цікавинок!

qr