У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


обучающая программа для гештальт терапевтов первая ступень ( Чернигов (Чернігів) )

У Психолога » Психологічні тренінги, семінари, терапевничні групи » Чернігів » обучающая программа для гештальт терапевтов первая ступень

26-11-2016 - 27-11-2016 🕑 завершено! Дивіться нові події в регіоні Чернігів

обучающая программа для гештальт терапевтов первая ступень Шановні друзі,
продовжується набір учасників до освітньої міжнародної програми гештальт-терапії ( І ступінь) у місті Чернігові.
Гештальт-підхід – це покращення якості життя, стосунків у сім’ї, на роботі, взагалі між людьми, усвідомлювання потреб і способів їх задоволення. А, отже, це і підтримка здоров’я.
Участь у програмі сприяє особистісному зростанню. Крім того, проходження І ступеня дає можливість навчатися на гештальт-терапевта.
До участі запрошуються лікарі, психологи, педагоги, соціальні працівники та люди, які зацікавлені в підвищенні власної ефективності.
Програмою передбачено 9 тренінгів, один раз на місяць чи півтори місяця, в суботу та неділю. За умови комплектації група почне роботу 26-27 листопада.
Ведучий тренер – Марінушкіна Олена Євгеніївна, директор Харківського інституту гештальту і психодрами, гештальт-терапевт, психодраматерапевт, супервізор, психолог вищої категорії.
Звертатися за телефонами: (066) 725 21 30 Олена, (063) 623 53 76 Тетяна
Вартість
700 грн
Тренер
Маринушкина елена
Організатор
0975312050
місце проведення заходу Чернигов
  цікавить подія?  
поширити:
 
Зацікавив захід?
Щоб надіслати заявку на участь або поставити питання про захід прямо звідси, авторизуйтеся або пройдіть реєстрацію (можна з Facebook)!

Безкоштовна розсилка цікавинок!

qr