У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Терапевтична група "Роман про мене" (Київ)

У Психолога » Психологічні тренінги, семінари, терапевничні групи » Київ » Терапевтична група "Роман про мене"

13-04-2019 - 13-04-2019 🕑 завершено! Дивіться нові події в регіоні Київ

Терапевтична група Група для тих, хто не задоволений тим, що зараз відбувається в їхньому житті. Або ніяк не може дати собі раду у історії, що відбулася із ними колись. Й чесні намагання змінити результат призводять до нового забиття об граблі.
Реальні або вигадані історії про людей, які дають собі раду у власних життєвих негараздах, викликають в нас звичні «Але». Адже герої мають характер або зовнішність, фей-хрещених або здібності, які допомагають їм у подоланні перешкод.
От якби хтось створив історію із щасливою розв’язкою про героя такого, як ми. Який би мав такі саме якості, які ми маємо. Ті ж, які є в нас відсутніми, були б відсутні й в персонажу.
В групі «Роман про мене» ми станемо такими авторами. Ми створюватиме історії про вихід з реальних життєвих ситуацій одне одного. Кожний учасник групи стане автором роману про героя іншого учасника. Хто саме стане автором для конкретної історії, визначить випадковість.
Впродовж групи ми будемо обговорювати свої ситуації, які хочеться розв’язати. Використовувати релаксаційні технікі, писати романи за алгоритмом та ілюструвати їх. Наявність письменницької майстерності та вміння малювати не має значення!
Після закінчення групи учасники отримають свої «романи про себе» із щасливою розв’язкою, які вони зможуть продовжувати новими главами та пригодами.
Вебсайт
Вартість
800 грн
Тренер
Владлена Дмитрієва
Організатор
067-77-22-211
місце проведення заходу Київ
  цікавить подія?  
поширити:
 
Зацікавив захід?
Щоб надіслати заявку на участь або поставити питання про захід прямо звідси, авторизуйтеся або пройдіть реєстрацію (можна з Facebook)!

Безкоштовна розсилка цікавинок!


Схожі заходи в цьому регіоні

06-02-2024 - 23-07-2024
Киев
Психотерапевтична група
Для тих, хто хоче якісних і глибинних змін. Методи: груповий психоаналіз; символдрама (кататимно-імагінативна психотерапія) ...

qr