У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Безоплатна група антистрессової підтримки через медичні дихальні вправи (онлайн)

У Психолога » Психологічні тренінги, семінари, терапевничні групи » онлайн » Безоплатна група антистрессової підтримки через медичні дихальні вправи

16-05-2023 - 16-12-2023 🕑 8 днів до завершення.

Безоплатна група антистрессової підтримки через медичні дихальні вправи Якщо ви відчуваєте, що не справляєтесь із рівнем стресу. Якщо події, які ви пережили або були свідком яких несли загрозу життю чи здоров’ю. Якщо ви страждаєте на хронічний біль, ПТСР, депресію або інші розлади.

Вам буде корисно та цілюще стабілізувати свій організм через дихання.

Программа Створена:

Річардом П.Брауном —
доктором медичних наук та доцентом кафедри клінічної психіатрії Колумбійського університету.

Патрісією Гербарг —
доктором медичних наук та доцентом кафедри клінічної психіатрії Нью-Йоркського медичного коледжу.

Практика «Дихання-Тіло-Розум» поєднує м’які фізичні рухи з добровільно регульованими дихальними вправами. Регулярна практика допомагає полегшити симптоми:

тривогі
депресії,
безсоння,
посттравматичного стресового розладу
хронічного болю.
Вправи допомогають навчитись регулювати свій стан: погружатись у релаксацію, або активуватись.

Ці методи також покращують концентрацію, спортивні результати та допомагають підтримувати загальний стан здоров’я та самопочуття у здорових людей.

Практика «Дихання-Тіло-Розум» пройшла іспит практичними викликами: клінічні умови допомоги війсковим, допомога постраждалим від стихійного лиха, війскових конфликтів.
Практики Дихання-Тіло-Розум може виконувати будь-хто, незалежно від віку, інвалідності, фізичної підготовки та рівня освіти. Для людей з респіраторними проблемами, фізичними обмеженнями або специфічними психологічними розладами можна адаптувати ці дихальні вправи.

У школах практика «Дихання-Тіло-Розум» допомогла зменшити психічні, емоційні та поведінкові розлади, включаючи тривогу та депресію, навчаючи молодих людей самостійно регулювати свої емоції, збалансовувати свою систему реагування на стрес, покращити увагу та навчання, підвищити їхню здатність до спілкування та співпраці та зменшити проблемну поведінку.

Группа зустрічається онлайн два раза на тиждень.
Вебсайт
Вартість
0 грн
Тренер
Фортунатова Оксана
Організатор
+380992401739
зацікавило: 2 з 3 оцінювачів
  цікавить подія?  
поширити:
 
Зацікавив захід?
Щоб надіслати заявку на участь або поставити питання про захід прямо звідси, авторизуйтеся або пройдіть реєстрацію (можна з Facebook)!

Безкоштовна розсилка цікавинок!

qr