У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Основи перинатальної психології та психотерапії (онлайн)

У Психолога » Психологічні тренінги, семінари, терапевничні групи » онлайн » Основи перинатальної психології та психотерапії

14-01-2024 - 14-01-2024 🕑 завершено! Дивіться нові події в регіоні онлайн

Основи перинатальної психології та психотерапії Шановні колеги,

Ця програма розкриє перед вами глибини перинатальної психології та надасть необхідні знання та навички для підтримки майбутніх батьків та дітей в цей важливий період їхнього життя.

Програма тренінгу та реєстрація за посиланням - ➔ https://docs.google.com/forms/d/12eoCgneMlY97NG92bymgDuGf8EV-Yd5-9rwsE2XekNk/edit?pli=1

У вартість також входить дві групові супервізії
Цей тренінг надасть вам глибокі знання та практичні навички для роботи в галузі перинатальної психології та психотерапії. Ми віримо, що ваша участь допоможе змінити життя багатьох майбутніх батьків та дітей України.

Старт: з січня 2024 (узгоджується в міні-групах індивідуально)

Ведучі:

- Віталіна Устенко - магістерка психології та філософії з відзнакою, психотерапевтка та супервізорка у напрямку екзистенційний аналіз, консультантка у напрямку процес-орієнтованої терапії. Перинатальна психологиня.
Має числену додаткову освіту по роботі з загрозливими станами, підлітками, вагітними. КПТ, психотравматерапія, кризове консультування.
Членкиня Ради правління Національної психологічної асоціації, Етичної комісії НПА, модераторка РГ НПА «Психологічна підтримка вагітних, молодих мам та жінок, які стикаються з домашнім насильством», співзасновниця ГО «Психологи без кордонів». Членство у НПА, EFPA, APA, APPPAH, AAS, Ecoute Ukraine.

- Аліса Клименко - психологиня, схема-терапевтка, перинатальний консультант. Спеціалізується на сфері материнства та батьківства, ведуча груп підтримки вагітних жінок. Амбасадор PerinatalMentalHealth CIC, афіліативний член міжнародно-дослідницької спільноти The International Marce Society, членкиня НПА, APA. В своїй роботі використовує техніки схема-терапії, кризове консультування, КПТ, ДБТ, робота з травмою, підтримка при втратах, майндфулнес.

Курс узгоджується зі стандартами підготовки PPNE (Prenatal and Perinatal Educator) від APPPAH (USA, Canada) та підтриманий Community Interest Companies (Great Britain), що є частиною програми безперервного професійного розвитку. Також ми раді написати про БОНУС! - Годинну супервізію для всіх учасниць курсу від Докторки Джейн Хенлі з International Marcé Society for Perinatal Mental Health

Вартість при реєстрації:

до 10.01.2024 - 12 000, 00 грн

З 10.01.2024 - 13 500,00 грн

Оплата на рахунок ФОП можлива трьома частинами.

Важливо! Для бронювання місця та акутальної вартості потрібно сплатити 1 000,00 грн до відповідних строків. Вступний внесок не повертається. Дякуємо за розуміння.
Вебсайт
Вартість
13500 грн
Тренер
Віталіна Устенко, Аліса Клименко
Організатор
  цікавить подія?  
поширити:
 
Зацікавив захід?
Щоб надіслати заявку на участь або поставити питання про захід прямо звідси, авторизуйтеся або пройдіть реєстрацію (можна з Facebook)!

Безкоштовна розсилка цікавинок!


Схожі заходи в цьому регіоні

13-11-2023 - 24-06-2024
онлайн
Супервізійна група професійної підтримки гештальт-терапевтів «У контакті з реальністю»
Що буде? 🌻Супервізія: - індивідуальна очна, - заочна, - включена, - групова (Балінтовська група), - дідактична...

qr