Як почати діяти, прокрастинація

Виявляється, на даний момент є дві важливі дати – стандартний Новий Рік і 1 вересня, зауважила моя подруга і я погодилася. Багато обіцянок, планів, змін прив’язуються до початку навчального року. У мене стільки ідей було влітку, але після цього був період, коли усвідомила, що робити свою роботу не можу. Все валиться з рук.

Відпочинок - це зло. Ця думка сверлила мені голову. Стільки планів, а реалізувати не вдається. До нього все було ок. А зараз невпинно відкладаю все на потім.

Людям властива ця стратегія поведінки, До речі щодо навчання, статистика каже, що 86-88 % учнів і студентів звикли відкладати на потім домашні завдання.Проте мене це не радувало. Була апатичність до важливого і достатньо активності в інших незначних справах. Від цього загострювалося самозвинувачення, що життя проходить мимо, можу краще виставляти пріоритети. Накопичувалась втома, а планка " я повинна" стояла високо і ускладнювала вихід з тупикової ситуації.

Так, розвязок цієї задачі в двох речах:

1 Мотивація

2 Самодисципліна

читайте также:

Когда не работают тренинги? Почему не всегда работают различные тренинги, челенджи, курсы и т.д. Наступает временное облегчение. И через время все снова. Почему?

Терапевтическая уборка Итак, вам грустно, тоскливо, в душе сумятица, в голове «туман»… Ничего не хочется делать… Самое главное в этот момент заставить себя встать и впустить в комнату как можно больше света...

Якось розмито і не конкретно. Я дослідила це глибше, тому можу поділитися своїм рецептом:

  1. Відволікаючих факторів зараз занадто багато – усуваємо їх в першу чергу. Це соцмережі, неважливі розмови по телефону, хатня робота, ігри та багато іншого.

  2. Розчистити хаос, що є в голові. Якщо справ накопичилось дуже багато, то допомагає виписати їх, як цілі або проговорити. Поставити по пріоритетності, розписати невеликі кроки і лиш тоді переходити до їх виконання та певних дій. Потоваришуйте з своєю планкою вимогливості до себе, щоб в цей нелегкий час вона понизилася.
  3. Не забуваємо про ресурс. У кожного він свій. Поки батарейку не зарядиш, доти ні мотивації не буде, ні натхнення рухатися далі. Часто недооцінюєм його, коли не можемо себе позбирати докупи, бо картаємо себе за лінь. Бездіяльність має певні причини і лінь не завжди є нею. Дайте відповідь на питання, а що або хто вам допомагає бажати, хотіти?
  4. Приділіть час вашим думкам, переконанням, що тягнуть вас назад. До прикладу - "У мене не вийде", "Можливо, зараз не час.." Згодіться, думка на кшталт "Я не справлюся" не дає натхнення до роботи. Включіть критичне мислення і спростуйте думки, що з'являються в голові. Попрацюйте з внутрішнім перфекціоністом, який ставить перешкоди. Це важливо.
  5. Проаналізуйте свої емоції. Дайте право собі боятися, соромитися, відчувати безпорадність, роздратування. Спробуйте доброзичливіше відноситись до себе, своїх вчинків. Справи підуть легше.
  6. Далі подбайте про атмосферу для виконання ваших справ, подбайте про бонуси- подарунки, що заохочуватимуть саме вас. Заручіться підтримкою близької для вас людини. Можна почитати надихаючі історії відомих людей про їхнє нелегке життя, обмежені можливості але позитивний результат.
  7. Діяти і ще раз діяти. Будь-який задум складається з ідеї і рутини, яка є незмінною складовою роботи. Давайте собі похвалу, підтримку навіть за незначні дії.
У Психолога » Личностный рост и полезные советы » Як почати діяти, прокрастинація
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии lichnostnyi-rost Я вірю в тебе

Інколи, і частіше за все, не потрібно багато слів. Часто достатньо кількох, але з великим сенсом. Що робити тоді, коли від вас потребують підтримки, а ви не знаєте, що сказати? Я часто задавала собі це питання, коли сиділа у затишній кав'ярні і ди...

статья по психологии lichnostnyi-rost Письмо в прошлое. Избавиться от чувства вины.

Если вас что-то сильно тревожит, беспокоит, задумайтесь о первопричине этого. Возможно, где-то глубоко спряталось ...

Все публикации раздела Личностный рост и полезные советы >>

 
Комментарии к "Як почати діяти, прокрастинація"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr