Як почати діяти, прокрастинація

Виявляється, на даний момент є дві важливі дати – стандартний Новий Рік і 1 вересня, зауважила моя подруга і я погодилася. Багато обіцянок, планів, змін прив’язуються до початку навчального року. У мене стільки ідей було влітку, але після цього був період, коли усвідомила, що робити свою роботу не можу. Все валиться з рук.

Відпочинок - це зло. Ця думка сверлила мені голову. Стільки планів, а реалізувати не вдається. До нього все було ок. А зараз невпинно відкладаю все на потім.

Людям властива ця стратегія поведінки, До речі щодо навчання, статистика каже, що 86-88 % учнів і студентів звикли відкладати на потім домашні завдання.Проте мене це не радувало. Була апатичність до важливого і достатньо активності в інших незначних справах. Від цього загострювалося самозвинувачення, що життя проходить мимо, можу краще виставляти пріоритети. Накопичувалась втома, а планка " я повинна" стояла високо і ускладнювала вихід з тупикової ситуації.

Так, розвязок цієї задачі в двох речах:

1 Мотивація

2 Самодисципліна

читайте также:

Об удовольствии и вызовах Как Вы считаете, в нашем социуме принято получать удовольствие или принято страдать? Можно ли радоваться жизни без страха быть осужденным? Принято ли говорить, что у тебя все хорошо и не добавлять 15 аргументов, почему это не так?

Личное время: главное – не забывать о главном! Ежедневный график большинства людей поминутно расписан задачами, планами и обязанностями...

Якось розмито і не конкретно. Я дослідила це глибше, тому можу поділитися своїм рецептом:

  1. Відволікаючих факторів зараз занадто багато – усуваємо їх в першу чергу. Це соцмережі, неважливі розмови по телефону, хатня робота, ігри та багато іншого.

  2. Розчистити хаос, що є в голові. Якщо справ накопичилось дуже багато, то допомагає виписати їх, як цілі або проговорити. Поставити по пріоритетності, розписати невеликі кроки і лиш тоді переходити до їх виконання та певних дій. Потоваришуйте з своєю планкою вимогливості до себе, щоб в цей нелегкий час вона понизилася.
  3. Не забуваємо про ресурс. У кожного він свій. Поки батарейку не зарядиш, доти ні мотивації не буде, ні натхнення рухатися далі. Часто недооцінюєм його, коли не можемо себе позбирати докупи, бо картаємо себе за лінь. Бездіяльність має певні причини і лінь не завжди є нею. Дайте відповідь на питання, а що або хто вам допомагає бажати, хотіти?
  4. Приділіть час вашим думкам, переконанням, що тягнуть вас назад. До прикладу - "У мене не вийде", "Можливо, зараз не час.." Згодіться, думка на кшталт "Я не справлюся" не дає натхнення до роботи. Включіть критичне мислення і спростуйте думки, що з'являються в голові. Попрацюйте з внутрішнім перфекціоністом, який ставить перешкоди. Це важливо.
  5. Проаналізуйте свої емоції. Дайте право собі боятися, соромитися, відчувати безпорадність, роздратування. Спробуйте доброзичливіше відноситись до себе, своїх вчинків. Справи підуть легше.
  6. Далі подбайте про атмосферу для виконання ваших справ, подбайте про бонуси- подарунки, що заохочуватимуть саме вас. Заручіться підтримкою близької для вас людини. Можна почитати надихаючі історії відомих людей про їхнє нелегке життя, обмежені можливості але позитивний результат.
  7. Діяти і ще раз діяти. Будь-який задум складається з ідеї і рутини, яка є незмінною складовою роботи. Давайте собі похвалу, підтримку навіть за незначні дії.
У Психолога » Личностный рост и полезные советы » Як почати діяти, прокрастинація
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии lichnostnyi-rost Как с помощью уборки улучшить свою жизнь

Всё очень просто: для того, чтобы пришло новое, нужно освободить место от старого.Загляните в свои шкафчики, сделайте там генеральную уборку, и выбросьте то, чем вы не пользуетесь, что сломано, что лежит на случай «а вдруг пригодится».

статья по психологии lichnostnyi-rost Благополучие или жизнь себе во благо

Мужество сказать “нет” чему-то второстепенному дает возможность сказать “Да” серьезным вещам в собственной жизни.

Все публикации раздела Личностный рост и полезные советы >>

 
Комментарии к "Як почати діяти, прокрастинація"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr