5 книг які вам просто необхідно прочитати під час карантину
Дана добірка допоможе вам зрозуміти себе і оточучих, навчитися не піддаватися на провокації, не бути просто черговою "овечкою в стаді", взяти в руки контроль над власним життям і бути щасливим кожної його миті, адже воно насправді таке дивовижне.
1. Людина у пошуках справжнього сенсу Психолог в концтаборі. Віктор Франкл.
Автобіографічна праця 1946 року австрійського психолога та психіатра Віктора Франкла, написана за всього за 9 днів, яка стала однією з найбільш цитованих книг з психології. Базується на досвіді від перебування в нацистському концентраційному таборі під час Другої світової війни. Автор описує всі реалії життя у концтаборі: голод, приниження, хвороби, смерть... а також те, що допомогло йому вижити та допомогти мільйонам людей після цього, - свій новий психотерапевтичний метод, який отримав назву «логотерапія» .
Книжка читається на одному диханні і однозначно буде цікавою не тільки психологам, але й всім, хто хоч раз задумувався про сенс життя.
2. Втеча від свободи. Еріх Форм.
Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.
Перша книга автора, опублікована в 1941 році на базі результатів дослідження «Авторитет і родина», що проводилося Фромом у Нью-Йорку. Дана робота – такий собі мікс вчення Маркса і Фрейда. Автор досліджує природу тоталітаризму, нацизму, аналізує вплив протестантської теології на розвиток західної цивілізації.... Книга – погляд на особистість крізь призму соціокультурної епохи, ідеології, і на два основних прагнення цієї особистості – свободи, і одночасної втечі від неї. Книга не з тих, що читається за один вечір, але прочитавши її можна багато зрозуміти про себе і про цей дивний світ довкола нас J
3. Психологія народів і мас. Гюстав Ле Бон.
Хоча й написана ще в далекому 1895, досі залишається настільною книгою політтехнологів, мастрідом для всіх диктаторів і працівників мас медіа і всіх хто не хоче бути просто «масою» . Згадую її під час кожної передвиборної кампанії і зараз під час карантину, прочитаєте, зрозумієте чому.
4. Потік. Психологія оптимального досвіду. Мігай Чиксентмігаї.
Мігай Чиксентмігаї - американський психолог угорського походження. Відомий своїми дослідженнями щастя, творчості; увів поняття «потоку» —стану повного єднання з діяльністю та ситуацією, який характеризується відчуттям свободи, радості, повного задоволення та майстерності.
В цій книзі автор наводить приклади з життя простих людей, які описують переживання саме такого стану під час повсякденної роботи. Дана книга дозволяє по-іншому подивитися не тільки на щоденну рутину, але й на ставлення до життя загалом.
Итоги 21 дней или как успеть на карантине больше Прошли первые три недели карантина. Впереди еще три недели гарантированного карантина. Своеобразный меридиан. Можно сделать небольшие промежуточные итоги первых 21 дня. Ожидается, что за это время уже можно успеть: изучить/подтянуть иностра
ПАРАЗИТЫ МЫШЛЕНИЯ: когнитивные искажения Как мы ошибаемся в размышлениях? КПТ гласит, что любая мысль в нашей голове-это всего лишь идея, которая необязательно является правдой и необязательно отражает существующую реальность. Вы интерпретируете события с позиции какими они должны быть, а не с позиции какими они являются или желаемы. Например ...
запитати психолога онлайн5. Викинь мотлох з життя. Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди. Марі Кондо.
Книга на перший погляд про прибирання, проте насправді про спосіб мислення, який допоможе навести лад і в домі і в житті. Її не можна порівнювати з попередніми книгами в моєму списку, але вона по-своєму актуальна, особливо зараз, коли є час зробити паузу і все впорядкувати.
Опубликовано 2020-04-13 в 04:52
Опубліковано на сайті 12-04-2020