Чи виходити заміж за іноземця!

заміж за іноземця Кожна жінка мріє бути щасливою, і мені здається що кожна жінка, тим паче наша українка гідна гарної родини. Зараз коли кордони майже стерті, коли ми відпочиваємо де б нам хотілось, маємо широкий діапазон знайомих. Коли вже в наших університетах на Сумщині навчається багато іноземців, виникає питання чи хочу я вийти заміж за хлопця з іншої держави? Що за цим приховується?

Був деякий період коли у нас були скрутні часи і жінки як клин журавлів мчалися за коханням, роботою, до інших, більш розвинутих держав. Не завжди були казкові історії, деякі жахали, показували по телебаченню, описували в журналах, газетах. А зараз, в наш стрімкий час комп’ютерних технологій і маючи вже різний досвід спілкування жінки стали в цьому питанні більш досвідченими. Інтернет, скайп, електронна пошта, сайти знайомств значно спрощують спілкування. І цей вибір потрібно робити зваживши всі за та проти. Тому вибір повинен бути усвідомленим. Як же зробити цей крок, так щоб він був вірним ми зараз будемо намагатися з’ясувати.  

10 кроків до кохання:

1 – Якщо ви вважаєте що за кордоном інше життя і іноземці це як інопланетяни (красиві та заможні всі), то Ви помиляєтесь. У них так же ростуть руки, ноги, вони відпочивають, їдять, ходять на роботу так як ми. І також рахують свої гроші. Ні один західний чоловік не дозволить своїй жінці тринькати гроші, і сам буде зважувати кожну витрату. Іноземці взагалі дуже розумні істоти, які звикли планувати своє життя, спонтанні події вибивають їх з колії.

2 – Важливе для нас жінок питання вживання алкогольних напоїв. Звичайно, на западі є культура вживання алкогольних напоїв яка у них, поза сумнівом, є. Тому у важкі моменти свого життя ви зможете розраховувати на тверезого чоловіка.

3 – У наш складний час жінці дуже важко одній піднімати дитину. На жаль, багато хто сприймає це як зайвий "вантаж" і дівчині яка має дитину, вже складно знайти собі супутника життя. А якщо дітей двоє? За кордоном ставлення до дітей зовсім інше. Дітей вони обожнюють, все їм дозволяють, діти для них - це святе, і саме дивне, для них не важливо, чиї це діти.

читайте также:

Размышляя о Любви... ...выходит, что любить – это не просто любить. Это набор чувств – нежность и уважение, заботливость и доверие...

Правила хорошего тона в онлайн-знакомствах Семь простых правил, которых стоит придерживаться при использовании сайтов знакомств для поиска спутника жизни. Как правильно общаться на сайтах знакомств.

4 – Не зная мови, розмовляючи чужою мовою (українською), Ви навряд чи зможете стати хорошим співрозмовником для Вашого майбутнього чоловіка. Так, можна підтягти мову вже після заміжжя, але постійне непорозуміння між партнерами не прокладе дорогу до місця реєстрації шлюбу.

5 – Треба завжди тримати в голові думка про те, що якщо у Вас немає на руках диплома про освіту в одній з європейських країн або США, Ви навряд чи зможете мати хорошу роботу і гідну зарплату. Звідси висновок: не кожен іноземець, особливо якщо він пробивався без допомоги батьків, готовий займатися благодійністю.

6 - Людина - складне істота. І якщо Ви не змогли зрозуміти російського чоловіка, то шанси зрозуміти людину з абсолютно іншим світоглядом, іншими цінностями і незрозумілими Вам заморочками? За пару місяців знайомства неможливо добре дізнатися людини: все це час він може бути ввічливим і галантним, - але хто дасть гарантію, що він таким і залишиться після весілля? Тому дайте собі час дізнатися нареченого, запросіть його до себе. На своїй території, як кажуть, легше буде розпізнати «ху із ху».

7 - У наш час дуже модний цивільний шлюб, коли чоловік і жінка просто живуть разом, не оформляючи офіційно своїх відносин, тобто не розписуючись. Для Вас, як для гості в чужій країні, цей варіант досить небажаний, і набагато краще наполягти на офіційному шлюбі, а розлучитися, якщо щось не так, Ви завжди встигнете. Всі ці заходи обережності настільки необхідні, оскільки країна, про яку Ви стільки читали і мріяли, для Вас, перш за все, чужа сторона, в якій Вам доведеться дуже нелегко, якщо Ваші відносини з чоловіком разладятся. Тому, сподіваючись, звичайно ж на все найкраще, будьте дуже обережні і недовірливі. І тоді, навіть не досягнувши бажаної мети вийти заміж за іноземця, Ви принаймні не зміните до гіршого існуючу ситуацію. 8 - Рішення пов'язати свою долю з конкретним чоловіком не повинна бути необачним. Попередньо завжди необхідно познайомитися з його оточенням, друзями, побувати у родичів, більше дізнатися про його роботу. А якщо збиратися заміж за кордон, перше, з чим стикається «молода» - це незнання законів іншої країни... До того ж жінка повинна залишатися самостійної і самодостатньою. Принаймні, чоловік не повинен бути впевнений у тому, що жінка без нього пропаде. Адже слід бути нарівні з ним, уникати залежності як матеріальної, так і психологічної...

9 – При виборі країни для іноземного шлюбу зверніть увагу на бажану роль в шлюбі. Якщо ви бачите себе в образі господині, ваша мрія виховувати дітей і стежити за затишком в будинку, то зверніть увагу на країни з патриархальными традиціями. Чоловіки там з повагою відносяться до сім'ї, вони щиро люблять своїх дітей, дружину. Але, незважаючи на всю турботу й любов, останнє слово завжди за чоловіком. Якщо ви не уявляєте себе домашньої квочкою, вам подобається кар'єра і незалежність, то вам буде привабливий, швидше за все, європеєць з економічно розвиненої країни. У цьому шлюбі немає акценту на спільному бюджет, тому погляди подружжя ширші. Але, незважаючи на характерні культурні особливості і традиції тієї або іншої країни, завжди пам'ятайте про індивідуальність кожної людини. Не факт, що його характер буде відображати всі особливості, прийняті у його державі.

10 - Не можна категорично стверджувати, що за кордоном шлюб буде краще, вдаліше і трава зеленіша... Адже вдалий шлюб, насамперед, рідна душа поруч. Подружжя повинне дивитися в одну сторону. І виходити заміж за кохану людину не залежно від його походження та віросповідання якщо це щирі почуття…

У Психолога » Любовь » Чи виходити заміж за іноземця!
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psihologiya-lubvi Любовь и злость

Говорят, что злиться страшно. Злость разрушает отношения, ее нужно подавлять. Без злости в отношениях не получится настоящей близости...

статья по психологии psihologiya-lubvi Соціально-прсихологічні особливості виникнення любовної адикції

Здорове кохання приносить радощі, тоді як любовний адикт рідко переживає моменти щастя.

Все публикации раздела Любовь >>

 
Комментарии к "Чи виходити заміж за іноземця!"

Комментариев: 1.

Неприятно было читать - много ошибок в тексте типа несогласований в падежах и тп.
Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr