Хто такий дитячий психолог

Хто такий дитячий психолог Діти – це наше майбутнє! Наше теперішнє і минуле. Ми були, є і будемо дітьми. Наші діти для нас завжди залишаться дітьми. Отже, всі люди на землі – діти? Якщо так, то діти – це все, це весь світ. І всі вони потребують любові, підтримки, розуміння… Але чи завжди ми можемо надати їм це? Чи у кожній ситуації ми залишаємося люблячими, підтримуючими, турботливими батьками? Ні! І це так, адже це дуже важко, можна сказати, що й неможливо, адже в різних ситуаціях ми ведемо себе по-різному. І це нормально. Але час від часу, ми забуваємо – що ми повинні просто любити своїх дітей, підтримувати їх у їхніх починаннях, а не лише виховувати з них ідеальних людей! Адже хто такі ці ідеальні люди? Для кого вони ідеальні? Список запитань можна продовжувати і продовжувати. Але давайте повернемося до того, хто ж такий дитячий психолог?

Взагалі-то дитячий психолог виконує досить велику кількість обов'язків.

Приводом для візиту можуть стати характер стосунків батьків та дітей або комунікація дитини з оточуючими його людьми. Подібних прикладів з життя величезна кількість: недовіра, погана успішність у школі, конфлікти, часта зміна настрою і поведінки, різноманітні провини, складності у спілкуванні з дітьми того ж віку і старшими.

Дорослішаюча дитина - основне піклування батьків. Але навіть дрібний недогляд пізніше може привести до поганих наслідків - розлад у спілкуванні дитини з членами сім'ї та з оточуючими людьми в суспільстві.

Психолог підбирає особливий підхід до клієнта. Варто згадати про те, що дитячий психолог може проводити консультації в різній формі: він може працювати з усією родиною, з подружжям, дитиною та її батьками, з конкретною людиною з родини. Консультуватися можуть також і люди, які з тих чи інших причин не живуть в сім'ї або зовсім не мають такої на даний момент. До допомоги психолога може вдатися будь-хто.

Багатьох цікавить питання необхідності звернення за допомогою до психолога. Вони сумніваються в тому, що людина з вулиці не байдужа до вирішення їх проблем, тому що вона не знайомий ні з ким з членів сім'ї.

Незважаючи ні на що, варто спробувати. Адже психологи - справжні професіонали, які можуть допомогти вам зрозуміти суть проблеми з позиції фахівця. Вони не змушують вас діяти на їх розсуд, а лише направляють вас, допомагаючи вийти зі сформованої ситуації і схиляючи членів сім'ї до роздумів над своїм становищем.

Кожному, хто звернувся за професійною психологічною допомогою, гарантується право конфіденційності. Будь-яке розголошення особистої інформації вважається недопустимим.

Отже, дитячий психолог – це людина, яка допоможе дітям, знайти себе, а батькам приймати своїх дітей, такими, якими вони є. Тобто, допомагати їм дорослішати. А дорослішати – це значить стояти на своїх ногах, не боятися попросити допомоги, бути готовим прийняти відмову, не боятись звернутись за допомогою знову, якщо виникне необхідність. Психолог допомагає навчитися самопідтримці. Хіба це не є основою виховання? Хіба не цьому ми повинні вчити наших дітей?

Попчук Марія Анатоліївна, практикуючий психолог.

У Психолога » Работа с психологом, психотерапевтом » Хто такий дитячий психолог
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psiholog-psihoterapevt Памятка клиента на приеме у психолога

Помощь психолога заключается в том, что он, в процессе разговора, старается помочь клиенту увидеть собственную проблемную ситуацию со стороны, с другой точки зрения, иначе отнестись к ней и, если надо, на основании этого принять решение, сделать выб

статья по психологии psiholog-psihoterapevt Что представляет собой психотерапевтический прцесс

Психотерапевтические отношения сильно отличаются от дружеских. Главным образом тем, что задача хорошего психолога, научить клиента самостоятельно справляться с его проблемой. Эти отношения предполагают расставание в какой-то момент и уважение к

Все публикации раздела Работа с психологом, психотерапевтом >>

 
Комментарии к "Хто такий дитячий психолог"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr