У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Академмістечко , Київ

У Психолога » Психологи й психотерапевти України » Психолог Київ » Психолог Академмістечко [Київ]

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Академмістечко , Київ, Київська область. Знайдено 1 спеціаліст в нашій базі:

8 Років досвіду

800 ₴

психолог КиївКиїв, Академмістечко , Працюю зараз онлайн

- Диагностирование психоэмоционального состояния ребенка.
- Психологическое сопровождение ребенка при адаптации к детскому саду и школе (диагностика особенностей школьной мотивации, определение сильных и слабых сторон ребенка, отношения ребенка к себе, конфликты в детском коллективе).
- Работа с тревожными состояниями, страхами, сложными отношениями в семье и в социуме, агрессия к детям и взрослым.
- Помощь ребенку в преодолении сложностей в общении, деструктивном поведении (сложных отношениях в семье и социуме, частые конфликты со сверстниками).
- Психологическая поддержка и консультирование родителей и членов семьи ребенка.

Освіта...
НПУ им. М. П. Драгоманова г. Киев Дефектолог, практический психолог Киевский Гештальт Университет Первая ступень «Введение в гештальт-терапию/гештальт-консультирование» Киевский Гештальт Университет Первая ступень «Психологические навыки в работе с детьми и родителями» Киевский Гештальт Университет Вторая ступень «Психологическая работа с детьми в гуманистическом подходе. Детская психотерапия» Специализация «Метафорические ассоциативные карты в работе психолога» Сертифицирована как консультант личностного роста. Обучение и повышение квалификации на разных краткосрочных программах и вебинарах.
детальніше »
Дивіться також: метро Академмістечко
Київ Київ, Академмістечко

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Академмістечко , Київ [Академгородок, Киев] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Академмістечко », в Києві, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr