У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Сихівський район, Львів

У Психолога » Психологи й психотерапевти України » Психолог Львів » Психолог Сихівський район [Львів]

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Сихівський район, Львів, Львівська область. Знайдені 2 спеціалісти в нашій базі:

3 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Сихівський район, Головацького,23г

- Трудности в отношениях с близкими
- Трудности с пониманием себя, своих чувств и желаний
- Зависимое поведение
- Адаптации
- Низкая самооценка
- Неуверенность в себе
- Подавленное состояние
- Тревожность и страхи

Освіта...
БГПУ им. М.Танка (г.Минск 2008г.) Специальность «Социальная психология», Психолог, преподаватель психологи. Сертифицированный гештальт-терапевт (ОППГП г. Минск 2021г.) со специализацией «Зависимость и зависимые отношения. Гештальт-подход.», также прошла обучающий курс «Психиатрии». Сейчас в процессе обучения на специализации по работе с детьми и семьями.
детальніше »
психолог у Львові Надія Михайлівна Кот

коментар
13 Років досвіду

Маю досвід індивідуального психологічного консультування клієнтів.
Працюю з особистісними та сімейними проблемами, професійним самовизначенням; займаюсь консультуванням жінок в кризових ситуаціях, надаю психологічну підтримку та підготовку жінок до пологів. Практикую роботу з вагітними жінками та жінками, які переживають післяпологову депресію. Займаюсь з дітьми психотерапією у напрямках: казкотерапія та артпедагогіка. Працюю з дошкільнятами в рамках здійснення психодіагностики розумового розвитку та дошкільної зрілості.
Проводжу корекційно-відновлювальну та розвивальну роботу з дітьми, індивідуальні консультації для дорослих та тренінги для педогогічного колективу.
Працюю з дітьми з особливими потребами в напрямках: поведінкова терапія, сенсорна інтеграція, формування соціальних навичок та розвиток соціально-емоційної сфери, ігрова діяльність.

Освіта...
2004-2008р. Закінчила Педагогічний коледж ЛНУ ім. І. Франка, здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з початкового навчання та німецької мови у початковій школі. 2009-2014р. Закінчила Інститут післядипломної освіти ЛНУ ім. І. Франка, здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста: психолог-консультант, практичний психолог, викладач психології у ВНЗ. Навчальний тренінг з конфліктології "Ефективна взаємодія в конфлікті". 2012р. Навчальний семінар "Тілесно-орієнтовані практики у системній сенсомоторній інтеграції дитини з особливими потребами." 2016р.
детальніше »
Львів Львів, Сихівський район

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Сихівський район, Львів [Сыховский, Львов] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Сихівський район », у Львові, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr