У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Шевченківський район, Львів

У Психолога » Психологи й психотерапевти України » Психолог Львів » Психолог Шевченківський район [Львів]

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Шевченківський район, Львів, Львівська область. Знайдено 5 спеціалістів в нашій базі:

21 Років досвіду

1250 ₴

психолог ЛьвівЛьвів, Шевченківський район, вул. Лемківська, 15

- розлади тривожного спектру (панічні атаки, страхи, нав'язливі думки та ін.)
- депресія
- залежності (алкоголізм, ігрова залежність та ін.)
- ПТСР, Комплексний ПТСР, травма розвитку
- проблеми в парах та подружжях, "складні" стосунки
- поведінкові та емоційні проблеми в дітей та підлітків

Освіта...
Львівський національний університет імені Івана Франка, психологія. Київська національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, психіатрія. Українсько-німецько-австрійский проєкт з психотравматерапії, EMDR (Zentrum fur Angewandte Psychotrauatologie, Wien). EMDR для дітей та підлітків (українсько-голландський проєкт, Drs. R. Beer, Dr. C.de Roos). Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ). Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (УІКПТ). КПТ з дітьми та підлітками (УІКПТ). Навчальна програма з індивідуальної схематерапії (акредитована International Society of Schema Therapy (ISST)). Навчальна програма з групової схематерапії (ISST, УІКПТ, Guido Sijbers). Навчальна програма зі схематерапії пар (ISST, УІКПТ, Eckhard Roediger). Схематерапія з дітьми, підлітками та їх родинами (ISST, УІКПТ, Eva Dresbah). Емоційно-фокусована терапія (ЕФТ) подружніх пар (ICEEFT, УІКПТ). Діалектично поведінкова терапія комплексного ПТСР (Professor Dr. Martin Bohus). The Reconsolidation of Traumatic Memories (RTM) Protocol (Dr. Frank Bourke). Flash Technique (Phil Manfield, PhD & Lewis Engel). Методи КПТ третьої хвилі (ACT, Self-Compassion) (УІКПТ). Майндфулнес для фахівців (MBSR) (УІКПТ). Ненасильницьке спілкування (Український центр ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності»). Брейнспоттінг (Brainspotting): знайомство з методом (Thomas Weber, УСП). 5-річний проект з групової психотерапії, Українська Спілка Психотерапевтів, гештальт-терапія. Робота з тілесністю у воді. Гештальт-терапія (УСП). Робота з тілесністю в гештальт-терапії (УСП). Робота з сексуальністю в гештальт-терапії (УСП). Київська школа тренерів соціально-психологічного тренінгу, тренер СПТ. Інститут соціальних досліджень та психокорекції, піскова терапія.
детальніше »
4 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Шевченківський район, просп. В. Чорновола, 75

Якщо ви певний час відчуваєте труднощі у стосунках, на роботі, у розумінні себе, запрошую до спільної психологічної роботи у вигляді психотерапії (довготривала, сесії проводяться переважно двічі на тиждень) або ж психологічного консультування (10-15 сесій, раз в тиждень), що залежить від складності вашого запиту.
Можу бути корисна в наступних запитах:
- труднощі з розумінням власних переживань, емоційних станів;
- проблеми у сфері стосунків (романтичних, дитячо-батьківських, подружніх, дружніх);
- пошук себе, шляхів самореалізації та ресурсів для цього;
- пригнічений стан, апатія, безпорадність;
- пережиття горя, втрати, стресової ситуації;
- компульсивне переїдання;
- низька самооцінка, тривожність, невпевненість в собі;
- панічні напади;
- важко справитися з життєвою чи особистісною кризою;
- загалом, коли є відчуття, що "все йде не так".
За необхідності консультації психіатра, направляю до такого спеціаліста, а також працюємо разом для покращення стану клієнта.

Освіта...
Вища освіта: - Український Католицький Університет (2015 – 2019 рр.), бакалавр з відзнакою, освітня програма – психологія. - Український Католицький Університет (2019 – 2021 рр.), магістратура, освітня програма – психологічне консультування з основами психодинамічної терапії. Сертифікаційні проекти: - Центр практичної психології та психотерапії «Інсайт» - Ізотерапія: зцілення через малюнок (квітень 2019 р.) - Український психотерапевтичний університет, напрям - психоаналіз (з 2020 року). - Трускавецька школа психотерапії (психоаналіз).
детальніше »
12 Років досвіду

Особистісні проблеми, кризи, складності в прийнятті рішень. Созалежні стосунки, питання сепарації, ефективної комунікації в сім'ї та в інших контекстах, робота з емоційним вигоранням, з психосоматичними симптомами, стресами, тривогою.
Подолання депресії, тривожних розладів, наслідків ПТСР.

Освіта...
- ЛНУ (Луганский Национальный Университет), магистр психологии - МГИ (Московский Гештальт Институт), "Теория и практика гештальт терапии", 894 часа подготовки - ВОППГП(Всеукраинское Общество Психологов Практикующих Гештальт Подход), специализация "Работа с травматическими и кризисными переживаниями в гештальт терапии", 210 часов подготовки - УКУ, семинар "Сопровождение и поддержка людей, пребывающих в состоянии постоянного стресса", 24 ч - тренинг "Психосоциальная работа с последствиями травматизации детей в следствие домашнего насилия", 24 ч - семинар "Работа с телесностью в гештальт терапии", 30 ч - тренинг "Профилактика и противодействие насилию", 20ч
детальніше »
10 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Шевченківський район, вул. Чорновола 59

Побудова особистих кордонів
Професійне вигорання
Соціальна тривога
Екзистенційні питання
Гендерна та сексуальна ідентичність
Панічні атаки
Низька самооцінка
Депресивні, тривожні стани
Робота з виною, соромом та страхом
Дитячо-батьківські стосунки
Становлення стосунків, побудова близькості з партнером
Емоційна залежність від партнера
Адаптація в новій країні

Освіта...
Національний університет "Острозька академія", спеціалізація "Дитяча психологія та психотерапія". Навчальний курс від NGO Association of Psychologists and Psychoterapists, Психологічна студія "Self", психолог-консультант. Навчальна програма від Insight LGBTQ NGO (робота з ЛГБТКІ+ спільнотами, незахищеними групами населення). Проходжу сертифікатну програму від ВОППГП "Украинский Гештальт Институт", психотерапевт у гештальт підході.
детальніше »
психолог у Львові Любов Ігнатова

коментар
9 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Шевченківський район, Лемківська 15

-Психологічні кризи
-психологічні травми
-проблеми у стосунках
-психологічний супровід під час вагітності та після пологів
-панічні атаки, страхи, фобії
-надмірні тривожність, почуття сорому, почуття провини
-подолання невпевненості,корекція самооцінки
-психологічна допомога дітям з 4 р. (Психодіагностика, психокорекція, психотерапія).

Освіта...
ЛДУВС- Магістр психології, викладач психології у внз. ВСППГП (програма МГІ) - сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізація:робота з психологічними кризи і травми у клінічній гештальт-терапії.
детальніше »
Львів Львів, Шевченківський район

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Шевченківський район, Львів [Шевченковский, Львов] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Шевченківський район », у Львові, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr