У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: метро Палац Спорту, Харків

У Психолога » Психологи й психотерапевти України » Психолог Харків » Психолог метро Палац Спорту [Харків]

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу метро Палац Спорту, Харків, Харківська область. Знайдено 1 спеціаліст в нашій базі:

психолог у Харкові Олена Олексіївна Павлова

коментар
2 Років досвіду

Особистісні проблеми, міжособистісні стосунки, кар’єрний ріст, кризове консультування, надання першої психологічної допомоги, психотерапія депресивних та тривожних станів, панічних атак

Освіта...
Національний університет цивільного захисту України- спеціальність екстримальна та кризова психологія, магістр Українська інженерно-педагогічна Академія- педагогіка вищої школи, магістр Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України-Теорія психоаналізу та навички психоаналітичної психотерапії Інститут когнітивного моделювання-Горювання як процес: робота горя та причини застрягання на етапах горювання Український інститут сексології та андрології-Основи медичної сексології Міжнародний медичний корпус-Тренінг з першої психологічної допомоги; Тренінг зі збереження ментального здоров‘я та псизологічної підтримки у надзвичайних ситуаціях Міжнародна професійна асоціація.Гільдія ітегративної психології-Психотравми. Кризи. Резільєнтність
детальніше »
Харків Харків, метро Палац Спорту

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

метро Палац Спорту, Харків [метро Дворец Спорта, Харьков] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « метро Палац Спорту », у Харкові, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr