ПСИХОЛОГ Юлія Василівна Осташевська (Львів).


психолог Юлія Василівна Осташевська
19-02-2021 Юлія Василівна Осташевська (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 35 дней назад.
Образование
- вересень 2014 р. - грудень 2019 р. — Львівський національний університет ім. Івана Франка, ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю «Психологія».
- вересень 2020 р. — вступ у аспірантуру ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю «Психологія».
- випускник школи комунікації та лідерства «Speak Up».
- 23-28 червня 2017 р. — Літня школа на базі УКУ «Знайомство з психодинамічною терапією» (32 акад. год.)
- 9-11 листопала 2018 р. — «Перша психічна допомога та кризова інтервенція» (30 акад. год.)
- 16-17 травня 2019 р. — взяла участь у 16 конференції філософського факультету ЛНУ ім. Івана Франка;
- 22 квітня 2020 р. — стажування шляхом участі у 5 Міжнародній науково-практичній конференції (60 год - 2 кредити ECTS).
Опыт психологической практики
- 10-11 листопада 2015 р. — Діагностично-освітня практика з циклу ABC короткотермінової терапії зосередженої на вирішенні (16 акад. год.);
- 27-28 червня 2016 р. — практичний семінар «Психотравма як наслідок кризової ситуації: способи допомоги» (16 акад. год);
- березень 2017 р. — клінічна практика на базі Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.
-
Работа с проблемами
Проведение тренинговЗапити, з якими до мене звертаються:
- труднощі адаптації до змін, виклики та кризи життя;
- передивання самотності та відчаю, відчуття наче життя проходить повз;
- проблеми стосунків (подружніх, батьки-діти, труднощі спілкування та ін.);
- проблеми пов’язані з роботою (професійне вигорання, робочий стрес, конфлікти та ін.);
- труднощі в інших сферах та специфічних до вікових етапів життя;
- особистий розвиток: визначення власних цінностей та цілей, побудова та реалізація планів, тайм-менеджмент, боротьба з перфекціонізмом та прокрастинацією;
- розвиток навичок комунікації: побудова глибоких та якісних міжособистих стосунків.
Используемые подходы и техники
Психологічне консультування
Коучинг
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

У меня страх перед работой
Добрий вечір!
Чи давно у вас стан тривоги на роботі? І чи пам’ятаєте момент, коли ви почали тривожитись — що перед тим трапилось? Що зараз відбувається на роботі, що викликає у вас паніку і страх?
Опишіть будь ласка.

Меня беспокоит мое психологическое состояние
Подумайте все ж таки щодо звернення до спеціаліста, оскільки робота з такими станами передбачає розбір особистісних і зовнішніх факторів, які навколо вас. Щось таки тримає вас в цьому стані, те що потрібно проаналізувати і тільки тоді намагатись вам допомогти)

Але це вже чудово: ви поділились тим, що вас хвилює і болить. Це важливо якщо ви дійсно хочете щось змінити))

Меня беспокоит мое психологическое состояние
Боятися критики — це нормально, тому що страх це захисний механізм, який береже нас від небезпеки. А критика часто так і сприймається, особливо в оточенні інших людей.
• Спробуйте відділяти конструктивну критику від образ і звинувачень вашої особистості. Ніхто не має права вас ображати!
• Іноді критика значимих людей ламає нас і нашу самооцінку. Спробуйте прийняти себе з усіма своїми слабкостями, недосконалостями, тривогами і помилками. Кожна людина по-своєму унікальна та неповторна, і має право відмовитись від прагнення бути завжди і в усьому ідеальною.
🤗 дозвольте собі розбивати чашки і не сварити себе за це, косячити і іноді пропускати слова людей «повз вуха» (як приклад, і так з усім).

Вас ймовірно виснажила велика кількість роботи (це суб‘єктивна характеристика), тобто для вас цього було достатньо щоб емоційно вигоріти. І тепер потрібно достатньо часу для відновлення сил та емоцій (в кожного цей термін свій - все індивідуально).

Бесплатная рассылка интересностей!

Меня беспокоит мое психологическое состояние
Якщо у вас виникатиме раптовий стан тривоги, який вам складно пояснити, і з яким складно справлятись — спробуйте спершу усамітнитись (якщо це можливо) і постаратись різко напружити м‘язи (відчути таким чином своє тіло і сфокусуватись на собі) а потім так само різко розслабити, налагодити дихання (повільно але глибоко вдихати через ніс та плавно видихати) і зосередитись на ньому. Якщо ви відчуєте, що контролюєте своє дихання і тіло, то прийде розуміння, що ви контролюєте і себе в цілому і свою тривогу, страхи і тд.

Але для того щоб розібратись в природі тривоги, страху та інших станів, які у вас виникають — потрібно поспілкуватись з вами щодо цього детальніше.

Меня беспокоит мое психологическое состояние
Добрий вечір)
Чи пробували аналізувати, коли саме стались зміни, які потягнули за собою ці стани (тривоги, страху, пустоти)? Що саме відбувалось тоді з вами у житті, які обставини були в цей момент?
Що саме ви маєте на увазі під словами: «ничтожество, руки не из того места» - чому ви так себе оцінюєте, чи вам про це хтось говорить?

Друзья перестали проявлять инициативу после кратковременной паузы в связи с отъездом
Подумайте, чи справді (і чому) ви хочете (і ви потребуєте) продовжувати з ними спілкуватись - тому що ви не просто так вирішили тут написати і намагались з ними про це говорити. Можливо вам сумно, від того, що вони, на вашу думку, знехтували дружбою в стільки років. І вас тримає прив‘язаність і пам‘ять (ностальгія) про хороші моменти з ними))
Друзі в свою чергу пішли далі, вони вас не забули - але на відстані справді тяжко підтримувати зв‘язок. Ймовірно для них це не можливо. Тим більше ви відмітили, що вже знайшли нову компанію в новому місті - це можливий спосіб адаптуватись і заповнити пустоту щодо «втрати» людей, з якими у вас було багато спогадів.
Істинну відповідь ви можете дізнатись тільки в друзів і в кожного буде своя версія. Я можу тільки припускати або наштовхувати вас на думки.

Друзья перестали проявлять инициативу после кратковременной паузы в связи с отъездом
Привіт:)
Скажіть будь ласка, чи в стосунках з друзями до від‘їзду в інше місто, ви завжди перші проявляли ініціативу: зустрітись, погуляти, подзвонити і тд? Чи говорили ви з друзями про те, чому так сталось, що вони перестали з вами спілкуватись?

Друзья перестали проявлять инициативу после кратковременной паузы в связи с отъездом
Привіт:)
Скажіть будь ласка, чи в стосунках з друзями до від‘їзду в інше місто, ви завжди перші проявляли ініціативу: зустрітись, погуляти, подзвонити і тд? Чи говорили ви з друзями про те, чому так сталось, що вони перестали з вами спілкуватись?

Сложность в общении
Добрий вечір!
Для того щоб розібратись в ситуації і знайти шляхи рішення - потрібно спершу зрозуміти: чи справді ви хочете щось з цим робити? Чи говорили ви з кимось про цю ситуацію? Чи намагались якось вирішити?
Можливо проблема криється в інших аспектах вашого спільного проживання з батьками чоловіка, стосунках з свекрухою.
Чому вас дратує те, що жінка брата дозволяє собі нехтувати хатніми обов‘язками? Чи можете дозволити собі робити так як і вона? Якщо ні, то чому? Що відчуваєте в таких ситуаціях окрім злості?
Поговоріть з нею, постарайтесь знайти спільні точки дотику, теми, вподобання. Можливо вона не така погана тільки через те, що «нічого не робить по дому». Дайте їй шанс:)
Проаналізуйте зі свого боку чи хочете брати на себе всю роботу і яка в цьому мета? Визнання зі сторони свекрухи/свекра, привернення уваги, чи щось інше. А які ваші бажання, потреби? Якщо ви стомились - заявляйте про це, говоріть, але без скарг і образ в сторону 2 невістки чи свекрухи: «Я стомилась брати на себе стільки обов‘язків, я потребую розуміння і підтримки з вашого боку». Ніхто не дає гарантії, що вас зрозуміють, але ніхто вас не заставить робити те, що вам не подобається:)
Ваша ситуація має рішення, потрібно лише зрозуміти де джерело проблеми. Можливо воно глибше ніж на поверхні хатніх справ.

Дополнительно
место приёма клиентов Львів
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr