Це фіаско, братан, або Чому гігантські кошти, що виділялися на прорашистів в Україні, згоріли марно.

Днями з’явилася інформація про грандіозний скандал в рф з приводу розтрачених грошей на формування проросійських настроїв в Україні. Цифри, які озвучуються, неосяжні – близько 5 млрд. доларів. Чому ж при такому бюджеті рф так погано уявляє реальну картину світогляду українців, їх морального і військового потенціалу?

пропаганда

 

Тут є декілька чинників.

    1. «На шару». Це – головний принцип, за яким функціонує в цій країні кожен її гвинтик. Я 10 років, з 2000 і до 2010 там жила, тож знаю про що кажу. На шару робиться абсолютно все – це стосується освіти, науки, технологій, будівництва, медицини… Чому б це раптом якось по-іншому справи були у військових, в розвідці? Гроші «освоюються», 90% осідають в корумпованих «керівників», решта доходить «вниз», де «як платять, так і працюють». Тому не дивуюся, що аналітика писалася на шару, розвідувальна діяльність велася так само. Людям властиві проекції – тобто приписування іншим своїх власних поглядів, цінностей та людських якостей. Отже, картина, яку подавали «джерела» звідси в рф, не є правдивою – це просто дзеркальне відображення їх власної сутності. Крім того, в рф чітко засвоєний принцип римських імператорів: «Гінця, що приносить погані новини, вбивають». Ось чому доклади зазвичай містили не реальну картину, а ту, яку хотів бачити замовник – хто ж захоче підставлятися?
    2. Колосальний рівень корупції. Левову частину коштів банально вкрали. Причому не тільки тих грошей, що були витрачені на пропаганду – це саме стосується і коштів на армію. Світ вразили не тільки військові злочини рашистів, але й їх «фантастична» екіпіровка і стан техніки – таке враження, що в 21 сторіччі з нами воює армія покійного Радянського Союзу. Де танки Армата? Де вся та техніка і військова міць, якою рф лякає світ на військових парадах кожного року? Виявилося, все це – бутафорія, блеф, залякування «на авось» - улюблене російське слово, яке пояснює мало не третину їх життєвих принципів. В світлі цього ганебно виглядає, як світ злякався ядерного шантажу – дорогенькі, якщо з ядерною сферою все так само, як і з військовою (а чому б це було якось по-іншому?), кого ви злякалися? Гопників з ядерним потенціалом? Так на те він лиш потенціал, а не реальність: насправді щось розкрадено, щось застаріло, щось виведено з ладу через рукожопство, десь спрацює людський фактор (окрім путлера, мало хто захоче «в рай» прямо зараз). Але світ злякався. Це виглядає як пограбування, здійснене за допомогою фальшивого пістолета-запальнички…

війна в україні

  1. Гнилі консерви. Кошти, які виділялися на так звану «п’яту колону», отримали досить специфічні особини. Скажімо так, не найдурніші – о, ні, серед них були досить потужні інтелектуально екземпляри. Але дуже специфічні за своїми особистістними характеристиками. В нормальному суспільстві вони, скажімо так, нерукопожаті. Ні, з ними до певного часу ведуть бізнес, «вирішують питання» - але завжди мають на увазі їх гнилу сутність, обговорюють її, створюють певну репутацію. Бути в близькому колі таких людей – все одно, що замаратися самому. Уявіть, що вас помітять в дружніх стосунках з Ківою, Рабіновичем, Новінським, Мертвечуком, Бойко, Мураєвим… Ну або з подібними екземплярами рангом понижче. Може, в очі і не скажуть, але розуміти про тебе будуть всі і ВСЕ. Тому «консервам» так важко було працювати тут – вони як шматочки… коричневого, ароматні і помітні здалеку. Навіть якщо не афішують себе зразу, згодом, спілкуючись з такими, відкриваєш, що вони моляться на путіна, виправдовують всі його злочини, щиро поділяють його погляди… Вони навіть не уявляють, ЯКЕ насправді враження справляють. Будь хто чисто з інстинкту самозбереження рано чи пізно дистанціюється, відмежовується від таких особин, тому їм реально важко вербувати прихильників, адже тут як в анекдоті, «можна й по морді отримати». Ну а в силу своєї гнилості, вони а) все роблять кривими лівими руками і б) відзначаються колосальною корумпованістю, це реальні злодії (часто в законі, тобто такі, що домовилися з владою про «закриті очі» на походження їх капіталів і майна). Отже, скільки грошей на них не виділяй, 90% вони потратять НА СЕБЕ, а не на «роботу». Якого б калібру вони не були – і ті, що крали в Україні цілі державні фонди, і ті, кому «куратори» надіслали якісь нещасні 5 тис. баксів, з яких 4500 вони протринькають на себе. А решту – так, на «правое дело», але через природну косорукість – вже краще б нічого не робили.
  2. Кардинально різний менталітет. Рашисти були впевнені, що український народ виявиться не народом, а натовпом. Що підніме лапки і не дасть опору. Що злякається і відступить. Адже сучасне російське суспільство, нажаль, саме таке: вони бояться, страх – сьогодні ключовий регулятор всіх суспільних процесів країни. Але українці виявилися геть іншими. Їх недооцінив навіть Пентагон, і тим паче – путінські «яструби». Крім того, була впевненість в тому, що навіть якщо суспільство не прийме «визволення», ніхто його питати не буде. Саме так прийнято в рф. Домовлятися планувалося з верхівкою, яка вже суттєво підгнила після двохрічного токсичного впливу єрмаків і демченків. Проте у верхівки, очевидно, спрацював на цей раз не хапальний рефлекс, а інстинкт самозбереження. Вони зрозуміли, що народ змете їх швидше і з гарантією, і ця перспектива ближче і страшніше, ніж російські колеги і роботодавці. Тому очільники країни зараз поводяться плюс-мінус адекватно, наскільки це в принципі можливо в ситуації війни, підготовка до якої про…на трохи менше, ніж повністю. Країна виїжджає на ентузіазмі і силі характеру народу, на його бойовому духові – все так само, як в 2014 році. Головне, щоб не завершили, як «сивочолий», який спустив в унітаз все, що здобув Майдан.

Впевнена, наша армія однозначно вистоїть. Вони захищають СВОЄ, рідних, землю, майбутнє – власне і своїх дітей. А після того, як хлопці відіб’ють рашистів, вони підуть на Банкову і наведуть порядок там. Інакше це майбутнє знов опиниться під питанням…

 

У Психолога » Война » Це фіаско, братан, або Чому гігантські кошти, що виділялися на прорашистів в Україні, згоріли марно.
психолог

Оценка публикации
понравилось: 1 из 1 оценивших
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии voyna SOS!!! Манипулируют нашими детьми

В последние дни якобы украинским школьникам  приходят сообщения якобы от их учительницы. Содержание следующее: « Сподіваюсь, дітки, тепер ви точно зрозумієте, навіщо вчити :1.Географію (щоб вміти орієнтуватися на місцевості як наші в...

статья по психологии voyna Хорошие люди - потенциальные работники концлагерей. Эксперименты Стенли Милгрэма

«Я не виноват, я просто исполнял приказы». Почему были возможны лагери смерти, трудовые лагеря, репрессии, проводимые руками тысячь обычных граждан?

Все публикации раздела Война >>

 
Комментарии к "Це фіаско, братан, або Чому гігантські кошти, що виділялися на прорашистів в Україні, згоріли марно."

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr