У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чи полігамні чоловіки?

У Психолога » Чоловіки » Чи полігамні чоловіки?

Що я можу сказати зі своєї практики роботи з чоловіками. Й не тільки. 

Це дуже поверхневий аргумент для виправдовування зрад й зняття відповідальністі за свої вчинки.

Якщо чоловік ВМІЄ та ХОЧЕ кохати свою жінку, яку він обрав для стосунків, якщо він вміє будувати глибокі зв'язки, то секс з іншими жінками не здається йому природнім. Якщо таке трапляється, то це для нього буде скоріш не про "природу полігамну", а про те що у стосунках є проблема.

полігамний чоловік

І дуже хочеться щоб закінчилися спекуляції на цю тему, та кожна людина взяла відповідальність за свої дії. Й не треба притягувати якусь природу. Людина здатна контролювати свої дії на основі своїх цінностей.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

А що стосується сексуального потягу (ось їм ми не керуємо), так багато жінок у відносинах відчувають його до інших чоловіків. Але бажати не означає втілювати.

Є таке, що людина не має наміру спиняти свої сексуальні розваги та спосіб життя, коли вірність не чеснота. Ну той добре, обговорюйте це з партнером, та живіть як хочете. Бо жінки також дуже різні. Є жінки, які, особливо після народження дітей, не хочуть займатися сексом, тому закривають очі на вільні дії чоловіка. Або не обговорюйте, просто майте розуміння, що ви людина з такими цінностями й будьте готові зустрітися з наслідками. Й не треба перекладати відповідальність "це нє я, це природа у меня така", а ще притягувати всіх інших чоловіків "все ми такіє" . Взагалі ні.

Багато чоловіків, навіть, якщо є проблеми з сексом у парі, не хочуть зраджувати! Вони хочуть кохати свою жінку, бо це про любов, яка зараз чомусь не циркулює між ними. І це приносить страждання й бажання вирішувати саме це питання.

Отже, коли я десь чує, що чоловік каже про якусь незрозумілу мені "полігімність від природи" то для мене означає це тільки одне: "Я хочу щоб у мене усьо було, та нічого мені за це б не було". Тобто безвідповідальність.

Чому я взагалі підіймаю це питання, бо багато жінок мене питають: "Вікторія, а це правда що всі чоловіки зраджують? Бо мій мені каже, що тут нічого не поробиш, що це така у них природа?" І відчувають що це підстава, але ж против природи не підеш, тому й починають сумніватися у собі, та усіх чоловіках.

Та загублюється надія на реально міцні, глибокі, парні відносини. Це звучить як вирок. Не ведіться на це! Якщо він відчуває неспинний потяг природи, й не контролює це, то це каже тільки про нього. Я не засуджую, що людина обирає так жити, я засуджую безвідповідальність.

читайте також:

ЯжеМать и дискриминация отцовства. Периодически натыкаюсь на посты в социальных сетях о том, как злостный отец, богатый причем, лишил родительских прав бедную мать ребенка, подкупил судей, психологов, психиатров, всех адвокатов мира и выкинул жертву на улицу без копейки, ограничил

Настоящий Мужчина: иллюзия и реальность Все чаще на форумах и в журналах всплывает вопрос о том, что такое настоящий мужчина – и куда они все подевались. Настоящим Мужчиной называют человека сильного, мужественного, серьезного...

запитати психолога онлайн

Подібні маніпулятивні твердження створюють хибну картину світу, легалізують інфантильність чоловіків, а в тих хто не відчуває цю "природу" вселяє тривогу  чи все з ними гаразд.

У Психолога » Чоловіки » Чи полігамні чоловіки?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія muzhskaya-psihologiya Идеальный муж

        Американские психологи заметили одну нашу культурную особенность – женщины хотят получить все от одного партнера. А ведь и правда, если взять список требований среднестатистической женщины, то она будет жаловаться на...

психологія muzhskaya-psihologiya Мужчина, который должен

Здорового мужчину от нездорового отличает его абсолютное согласие с собой, а не с ожиданиями социума (в общем-то, это относится к любому человеку, независимо от пола, обладающего стабильной психикой).

Усі публікації розділу Чоловіки ᐉ

 
Обговорення "Чи полігамні чоловіки?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr