У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чому завжди я?! Про те з чого починається успіх.

У Психолога » Жінки » Чому завжди я?! Про те з чого починається успіх.

жінка Чому завжди я?!

Постійно психологи пишуть про те що потрібно міняти в першу чергу себе, розвиватися, прокачувати свої позитивні якості, зменшувати прояв негативних.

Починати з себе треба тоді, коли щось іде не так як хотілося б. Є фінансові труднощі. Або коли хлопця немає але дуже хочеться.

Так, дехто подумає, я така класна і мама мені це каже і подруги то навіщо мені мінятися, знайду краще іншого хлопця, поміняю роботу. І все мені повинно само собою прийти, а я сяду і буду чекати.

Так іноді це працює, але коли дівчина кидає одного хлопця потім з іншим та сама історія, та й робота теж якась нецікава, грошей не приносить.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Тоді треба починати з себе!

В першу чергу потрібно вчитися любити і поважати себе.

Але не завжди ми розуміємо як це, а якщо і розуміємо то не можемо втілити це в життя бо є якесь БО…

ЩО ВАЖЛИВО:

МОЯ ОСОБИСТІСНА ЗОНА – на скільки я можу говорити НІ оточуючим. Важливо це робити тільки тому що говорячи НІ ви фільтруєте те що заходить у ваш простір.

ПРИКЛАД: прийшла мама і почала розповідати що у сусідки щось там сталося. Треба вам це? НІ, хочете ви витрачати свій час і свою енергію на те щоб сприйняти цю інформацію? Теж НІ. По впливає ця інформація на ваше життя? І знову НІ. Так навіщо вам це потрібно?!

читайте також:

Почему мужчина теряет интерес к женщине? Многие женщины задают вопрос, почему мужчина потерял к ним интерес. Зачастую люди просто не умеют смотреть глубоко на многие вещи, события и в целом на окружающих. Любая женщина до тех пор, пока она интересуется собой, интересна и окружающим.

Отношения «мать-дочь», как определяющий фактор развития будущей женщины От взаимоотношений девочки с матерью зависит ее будущее, а также способ построения ее собственной семьи. Кроме этого, проблемы при взаимодействии с матерью, может стать причиной развития «женских» заболеваний во взрослом возрасте...

запитати психолога онлайн

Фільтруйте.

Родичі з якими ТРЕБА спілкуватися. Ти їдеш до них в гості годину в свій вихідний слухаєш що сталося у них в житті, в кращому випадку вони спитають що у тебе відбувається і як у тебе справи, ти відповіси НОРМАЛЬНО і на тому все.

Знайома з купою проблем, при кожній зустрічі розповідає про те як їй тяжко живеться і вона нічого не робить щоб змінити це і всі їй винні.

Друг який постійно позичає гроші до п’ятниці, і яка вже п’ятниця минула…
Подивіться хто вас оточує. Всі напевно знають таку фразу «Хочеш стати мільйонером спілкуйся з мільйонерами»

А тепер подумайте дівчина яка хоче гарного хлопця який буде її любити і поважати, спілкується з подругою у якої «ВСІ мужики козли» «чоловік ДОЛЖЕН…» + до того в неї явно низька самооцінка і купа комплексів. Якщо я скажу що дівчина №1 з часом теж буде думати що всі козли, користуватися порадами та життєвою мудрістю дівчини №2 то у першої або не буде хлопця або буде козел то ви сумніватися не будете?!

Це все поро одне, про енергію. Про те куди спрямований наш фокус уваги в позитив чи в негатив, в багатіють чи в бідність. Про те на що ми витрачаємо час, на розвиток чи на «поваритися» у проблемах.
Адже зараз є багато різної інформації яка заходить в наш простір, багато людей за якими ми спілкуємося знайомимося кожного дня, і для цього треба багато енергії, сил і часу. Тому слухайте і читайте тільки те що вам подобається що буде вас надихати, давати вам більше сил і мотивувати. Спілкуйтеся з людьми які будуть вчити вас, та яких будете вчити ви, з яким вас легко і приємно, з якими ви можете бути собою.

Я МАЮ ПРАВО ВИБОРУ

Пам’ятайте про те що вибір є завжди і він за вами!!!

Також думайте про те чому ви так робите.

Якщо я поступаюся місцем у транспорті, чому я це роблю? Бо так мама вчила, бо будуть косо дивитися, бо так не гарно, бо я молода і можу постояти?! Чи тому що я так хочу. Це моє бажання чи нав’язане?

Насправді це глибинне питання чому ми НЕСВІДОМО робимо те чого не хочемо зараз. Чому нав’язані суспільством правила ми використовуємо в житті і часто страждаємо.

Часто клієнти приходять з запитом, який їх дуже турбує. Наприклад пора заміж а чоловіка немає. Ми працюємо з цим досліджуємо і в процесі виявляється що чоловік їй і не треба, вона хоче розвивати бізнес подорожувати, вчитися і тд. Чому ж вона прийшла з цим запитом?! Мама каже що тобі скоро 25 а чоловіка немає, сусіди питають, бабуся переживає і тд.

Це стан нав’язаний і таких прикладів можна привести 1000. Тому перевіряйте себе, хочу я цього насправді чи ні.

 

Це те з чого потрібно почати шлях до щасливих відносин та успіху.

Здається що це ніяк не пов’язано пошук хлопця і гарної роботи з тим що треба вчитися казати НІ та з тим що я можу ОБИРАТИ.

ПРИКЛАД

Познайомилась з хлопцем, він не приніс квіти на побачення, розказала подрузі вона сказала що він тебе не поважає бо в неї такий був…

Є хлопець він наче граний і наче подобається, та і заміж пора, але в ньому щось не подобається, а заміж пора… Ну то звикну, а може він зміниться…

Я хочу шити, в мене є купа ідей і потенціал. Але мама каже що роботу не можна кидати бо робота стабільна а в тебе може щось не вийти і тд.

Я хочу відпочити, але я і так дома сиджу, прибираю їсти готую що тут складного. Дурні думки в голову лізуть….

У мене вихідні. Я хочу піти на тренінг, а мама каже що ти давно не їздила до троюрідної тітки, і треба поїхати і нічого що ти з нею не знайома і те що вона тебе мало цікавить…. ТРЕБА. Тут питання кому треба?

 

Якщо ці питання актуальні для вас приходте на гру "ЖІНКА ХОЧЕ

Ви матимете можливість дослідити як ви взаємодієте з світом, чи правильно для себе ви це робите, виявите страхи і те що вас зупиняє на шляху до цілей. та багато іншого

У Психолога » Жінки » Чому завжди я?! Про те з чого починається успіх.
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія zhenskaya-psihologiya Игра королевских голов: 8 радужных способов ЖИТЬ!

Зачем знать Богинь? Часто женщина живет в одном образе богини и использует один привычный поведенческий паттерн. Тогда эта богиня становится главной эмоциональной силой. А со временем берет личность женщины в плен.

психологія zhenskaya-psihologiya Памятка для будущей невесты

Когда я была молодой девушкой, никто не мог мне внятно объяснить, как надо подходить к вопросу замужества. 20 лет спустя, обобщив свой опыт и знания, я выделила главные моменты грамотной подготовки...

Усі публікації розділу Жінки ᐉ

 
Обговорення "Чому завжди я?! Про те з чого починається успіх."

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr