У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Подружній секс - це обов'язок?

У Психолога » Сексуальність » Подружній секс - це обов'язок?

ПРО ПОДРУЖНІЙ СЕКС

Секс є важливою складовою подружніх відносин, адже він дарує чуттєву насолоду та відчуття близькості партнерам. З психологічної сторони секс є посланням один одному "Я приймаю тебе таким, яким ти є, я люблю тебе".
Також, секс чудово впливає на фізичне самопочуття та здоров'я, але за однієї умови: коли він бажаний!

Сексуальне насилля

А тепер подивимось на реалії нашого життя:

  • Сексу не завжди хочеться..
  • Рівень лібідо в партнерів, часто, не співпадає..
  • Протягом довгого подружнього життя потреба в сексі може зменшуватись чи збільшуватись в різні періоди.
  • Сильний стрес, фізична виснаженість та конфлікти з партнером суттєво знижують бажання займатись сексом.
  • Отже, не все так просто на практиці..

Зазвичай, з сексом немає проблем на початку стосунків, бо в цей час люди відчувають закоханість і близькість.. Вони багато часу проводять разом, спілкуються, проявляють ніжність, увагу, турботу один до одного, і це дуже посилює сексуальне бажання.
Пізніше, подружжя переходить до нового етапу в житті - народження дітей. Виникають нові задачі, фокус уваги зміщується, з'являються нові обов'язки і, часто, нові емоційні переживання. Все це може вплинути на зменшення чи збільшення сексуального бажання в партнерів.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Якщо сексуальне бажання зникло - це проблема, яку потрібно досліджувати! Потрібно зрозуміти ПРИЧИНИ цього, адже відсутність бажання є наслідком чогось!

Що може бути причиною?

  • - Пригнічений емоційний стан (депресія, тривожність, пережиття хронічного стресу, нав'язливі негативні думки, часті негативні емоції, агресія тощо)
  • - Втрата емоційного зв'язку з партнером та відчуття близькості через конфлікти або через рутинність життя, в якому давно немає спільного часу, спілкування ніжності й уваги один до одного.
  • - Фізична втома, виснаження, хвороби.
  • - Нерозвинута сексуальність в людини, тобто несвідома внутрішня зажатість в цій сфері через негативний досвід або відсутність позитивного, через страхи, сором, негативні переконання щодо сексу тощо.

В кожному з цих випадків людина внутрішньо страждає.. і якщо ви хочете їй допомогти (бо любите її), тоді досліджуйте ситуацію, знаходьте причини, пропонуйте рішення та свою допомогу, збільшуйте свою увагу та тепло..

Бажання займатись сексом виникає природньо тоді, коли в парі класні відносини!. Коли є сміх, обійми, прогулянки вдвох та розмови по душам.. Коли є подарунки і приємні сюрпризи.. Коли є довіра і любов. І коли є здоров'я)

Тому так важливо слідкувати за своїми пріоритетами в житті, і вкладати час у те, що є дійсно важливим..

Усвідомте, СЕКС - НЕ Є ОБОВ'ЯЗКОМ!!!

читайте також:

10 мифов о мужской сексуальности Казалось бы, что может быть проще мужской сексуальности? Какие тут тайны? Мифы и правда. И.С. Кон.

Залежність від порнографії Залежність від порнографії по своїй природі така ж сама за своїми механізмами розвитку, як і всі інші залежності. Вона постійно потребує нового матеріалу для збудження. Перегляд одних і тих же відео, з тими ж самими акторами швидко набридає і ...

запитати психолога онлайн

Секс не може відбуватись без природнього бажання та ВЗАЄМНОЇ ЗГОДИ!!!

Інакше, він перетворюється у сексуальне насилля, у згвалтування партнера!.

На жаль, я не раз на консультаціях стикалась із історіями клієнтів, де відбувалось сексуальне насилля у подружньому життя, з-боку чоловіків до жінок. І це просто ЖАХЛИВО!!!
Коли чоловіка не цікавить причина відмови жінки, коли чоловік не намагається розібратись в ситуації, у стосунках, а просто ВИМАГАЄ СЕКСУ, бо він хоче!
Коли жінці внушається думка, що це її обов'язок!

Мені хочеться кричати: "Схаменіться, люди!!" Дружина не є ЗАСОБОМ для задоволення фізичних потреб чоловіка! Вона є людиною зі своїми почуттями, а також правами та свободою!

Як можна змушувати?? Це абсолютна неповага, байдужість та в чистому вигляді НАСИЛЛЯ! Як психологічне насилля (через постійний тиск на почуття вини), так і фізичне!!!

Мені складно уявити як це можна пережити..

Погодитись на гвалтування через віру в обов'язок, через страх перед гнівом чоловіка..
Хіба так має бути?? Однозначно, ні!

Партнер не є нашою власністю.. Це інша людина і все, що ми можемо - будувати СТОСУНКИ із нею, чути її, пропонувати рішення, змінювати щось у власній поведінці.. але не вимагати і змушувати!!

Адже любов не вчиняє насилля..

Що думаєте з цього приводу?

Психолог Світлана Гліган

У Психолога » Сексуальність » Подружній секс - це обов'язок?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihologiya-seksa Чи полігамні чоловіки?

Що я можу сказати зі своєї практики роботи з чоловіками. Й не тільки.  Це дуже поверхневий аргумент для виправдовування зрад й зняття відповідальністі за свої вчинки. Якщо чоловік ВМІЄ та ХОЧЕ кохати свою жінку, яку він обрав для стосунків

психологія psihologiya-seksa Сексолог - кто это?

Используя слово «сексолог» мы далеко не всегда задумываемся о том, что являет собой этот специалист, а главное - где, сколько и чему он обучался? Предлагаю разобраться, кем же может быть сексолог в нашей стране на сегодняшний день, как

Усі публікації розділу Сексуальність ᐉ

 
Обговорення "Подружній секс - це обов'язок?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr