У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


читать по-русски

Психопат + Нарцис = Ідеальна пара?

Чоловік психопатичного типу – майстерний маніпулятор.

Він не буває щирим і не відчуває кохання, зате чудово вміє імітувати почуття. Коли йому це вигідно, він може проявляти дива уваги та чарівності, які раптом змінюються повним ігнором - психопат майстерний майстер маніпуляції "емоційна гойдалка".

Основний мотив, який рухає психопатичним типом - задовольнити почуття власної значущості через прояв влади над іншими людьми.

Вважаючи себе найвеличнішим, психопат приховано чи явно зневажає інших людей, його улюблена гра у суспільстві – "принижуючи інших звеличити себе".

Его психопата "живиться" чужими емоціями, підтримуючи почуття значущості та величі, причому не важливо якими - позитивними чи негативними, головне, щоб яскравими.

Тому якщо ви хочете, щоб психопат залишив вас у спокої, прикиньтеся "сірим каменем", тобто будьте нудні і нецікаві - психопати не переносять нудьгу і відсутність будь-яких емоцій.

читайте также:

6 последствий родительских манипуляций для человека и его жизни Своими корнями родительские манипуляции уходят в эмоциональную созависимость. Одно из трех требований манипулятивных родителей: максимальное стремление со стороны дочери или сына соответствовать их ожиданиям, а именно

Романтический абьюз Газлайтер во чтобы то ни стало хочет чувствовать себя правым. Он готов лгать, искажать факты, сводить с ума любимого человека только не признаться - он ошибается.     Жертва газлайтинга жаждет одобрения в том, что она хорошая ...

спросить психолога онлайн

Психопат + Нарцис = Ідеальна пара?

Кого цінують психопати? Сильних та самовпевнених жінок нарцисичного типу.

Нарцисичних жінок з дитинства привчили до того, що вони цінні не власними силами, а лише своїми високими досягненнями.

Вони часто виховувались батьками, які самі були не надто успішними, тому юні нарциски дотримуються батьківського припису: "Тільки соціальний успіх зробить тебе значущою, а не такою, як я. А я пишатимусь твоїми успіхами, відчуваючи себе значущою за твій рахунок."

Доводячи свою успішність батькам, жінка-нарцис прагне зовнішніх досягнень: відмінного навчання у школі, престижному Виші, намагаються захистити дисертацію та(або) мати престижну роботу.

Маючи високі вимоги до себе, вона висуває не менш високі вимоги до потенційного супутника життя - він може бути лише найкращим, щоб бути гідним її.

Для чоловіка – психопата така жінка – постійний виклик. Щоб бути поруч із нею, він має відповідати її високим стандартам.

Жінка - нарцис досить самовпевнена, щоб не помічати маніпулятивні ігри психопата за своєю спиною - воно їй не треба і не цікаво, зате вона охоче приймає захоплення і увагу партнера, його "демонстрацію кохання", дорогі подарунки.

І психопату зручно - можна "накосячити за спиною", а потім компенсувати "погану поведінку" посиленою увагою, демонстративною турботою та дорогими подарунками.

У Психолога » Манипуляция людьми » Психопат + Нарцис = Ідеальна пара?
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии manipuliatsii Ахиллесова пята нарциссов

Часто можно услышать обобщенное общественное мнение – что нарциссы – самовлюбленные, самоуверенные эгоисты, которым наплевать на чувства других людей. При патологическом нарциссизме то, что выглядит как высокая самооценка, на самом деле – поверх

статья по психологии manipuliatsii Родительская тирания. Шанс выжить есть всегда!

Если вам «достались» властные авторитарные родители, то, с одной стороны, этому можно посочувствовать... Готовы ли вы брать на себя ответственность за изменение отношений со своими родителями?

Все публикации раздела Манипуляция людьми >>

 
Комментарии к "Психопат + Нарцис = Ідеальна пара?"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr