У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Психопат + Нарцис = Ідеальна пара?

У Психолога » Маніпуляція людьми » Психопат + Нарцис = Ідеальна пара?

Чоловік психопатичного типу – майстерний маніпулятор.

Він не буває щирим і не відчуває кохання, зате чудово вміє імітувати почуття. Коли йому це вигідно, він може проявляти дива уваги та чарівності, які раптом змінюються повним ігнором - психопат майстерний майстер маніпуляції "емоційна гойдалка".

Основний мотив, який рухає психопатичним типом - задовольнити почуття власної значущості через прояв влади над іншими людьми.

Вважаючи себе найвеличнішим, психопат приховано чи явно зневажає інших людей, його улюблена гра у суспільстві – "принижуючи інших звеличити себе".

Его психопата "живиться" чужими емоціями, підтримуючи почуття значущості та величі, причому не важливо якими - позитивними чи негативними, головне, щоб яскравими.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Тому якщо ви хочете, щоб психопат залишив вас у спокої, прикиньтеся "сірим каменем", тобто будьте нудні і нецікаві - психопати не переносять нудьгу і відсутність будь-яких емоцій.

Психопат + Нарцис = Ідеальна пара?

Кого цінують психопати? Сильних та самовпевнених жінок нарцисичного типу.

Нарцисичних жінок з дитинства привчили до того, що вони цінні не власними силами, а лише своїми високими досягненнями.

Вони часто виховувались батьками, які самі були не надто успішними, тому юні нарциски дотримуються батьківського припису: "Тільки соціальний успіх зробить тебе значущою, а не такою, як я. А я пишатимусь твоїми успіхами, відчуваючи себе значущою за твій рахунок."

Доводячи свою успішність батькам, жінка-нарцис прагне зовнішніх досягнень: відмінного навчання у школі, престижному Виші, намагаються захистити дисертацію та(або) мати престижну роботу.

читайте також:

Раздавленные виной Вина и патологическая, псевдовина. Манипуляция и давление на совесть. Вина выжившего. Послушный ребенок и удобные люди.

Газлайтинг. Как не стать жертвой манипуляций. Газлайтинг - форма психологического насилия, которая заставляет сомневаться в себе, своей самоценности и адекватности. Ее используют люди с целью доминировать в отношениях, установить власть и контроль. Манипулятор постепенно искажает картину

запитати психолога онлайн

Маючи високі вимоги до себе, вона висуває не менш високі вимоги до потенційного супутника життя - він може бути лише найкращим, щоб бути гідним її.

Для чоловіка – психопата така жінка – постійний виклик. Щоб бути поруч із нею, він має відповідати її високим стандартам.

Жінка - нарцис досить самовпевнена, щоб не помічати маніпулятивні ігри психопата за своєю спиною - воно їй не треба і не цікаво, зате вона охоче приймає захоплення і увагу партнера, його "демонстрацію кохання", дорогі подарунки.

І психопату зручно - можна "накосячити за спиною", а потім компенсувати "погану поведінку" посиленою увагою, демонстративною турботою та дорогими подарунками.

У Психолога » Маніпуляція людьми » Психопат + Нарцис = Ідеальна пара?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія manipuliatsii Типы нарциссов

Все нарциссы проецируют свои неприемлемые качества на других. Существует три типа нарциссов. Яркий пример скрытого перверзного церебрального нарцисса – руководители сект.

психологія manipuliatsii Как выглядят счастливые отношения? Часть 3: Манипуляции vs Искренность

Сегодня более подробно поговорю о манипуляциях в паре, а также укажу еще 2 своих критерия. Минимум манипуляций, а максимум прямоты и способности договариваться.

Усі публікації розділу Маніпуляція людьми ᐉ

 
Обговорення "Психопат + Нарцис = Ідеальна пара?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr