Сценарії життя. Перинатальні матриці Грофа. Базові конфлікти ( Ужгород (Закарпатье) )

У Психолога » Психологические тренинги » Закарпатье » Сценарії життя. Перинатальні матриці Грофа. Базові конфлікти

Мероприятие завершено.


Похожие мероприятия в том же регионе

29-03-2019 - 29-07-2019
Закарпатье
Пройти пубертат без болю. Або як зрозуміти дитину-підлітка
Мета тренінгу дізнатися про стосунки, виявити природні потреби дитини і задати правильний напрямок виховання. Зрозуміти потр...

23-03-2019 - 23-05-2019 Мероприятие завершено.
Сценарії життя. Перинатальні матриці Грофа. Базові конфлікти Перше враження про природу життя ми отримуємо ще до народження. Першу модель відносин - в процесі пологів. На основі цього будуються всі наші подальші відносини з Світом, з батьками, з коханими людьми.
Перинатальні матриці - чотири фази, які ми проживаємо від зачаття до народження.
Якщо людина гармонійно пройшла всі чотири фази, то вона бачить і приймає життя у всьому різноманітті, вільна в емоційних реакціях і має гнучкі стратегії дій в ситуаціях життя. Якщо ж людина застрягла в негативному досвіді однієї з матриць, то життя здається пофарбоване переважно в одне переживання, вона по життю потрапляє в схожі ситуації і діє за звичною стратегією.
За переважною емоцією людини і від того, як вона сприймає - усвідомлює життя можна припустити в якій матриці вона застрягла.

Звідки росте коріння у більшості проблем, комплексів, хвороб і страхів. Іноді ми думаємо,що це повязано з дитинством. Але основа закладена ще у період вагітності та пологів. Станіслав Гроф найбільш послідовно охарактеризував стан дитини від зачаття до народження. Станіслав Гроф - американський лікар і психолог чеського походження, один із засновників трансперсональної психології. У створеній ним концепції пренатального (допологового) існування людини виділено чотири основні періоди, які зберігаються в людській підсвідомості. Гроф називає їх базовими пренатальними матрицями (БПМ) і докладно характеризує, що відбувається на кожній з цих матриць, що відчуває дитина, які бувають особливості проживання кожної з цих матриць і як в подальшому житті БПМ можуть впливати на поведінку людини. Кожна матриця формує своєрідну стратегію ставлення до світу, що оточує, самому собі.
Стоимость участия
350 грн
Адрес
Минайская, 16
Контактный e-mail
Телефон
095-874-0700
место проведения мероприятия Ужгород, Минайская, 16
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr