Сценарії життя. Перинатальні матриці Грофа. Базові конфлікти ( Ужгород (Закарпатье) )

У Психолога » Психологические тренинги » Закарпатье » Сценарії життя. Перинатальні матриці Грофа. Базові конфлікти
01-06-2020 - 01-08-2021 361 день до завершения.
Сценарії життя. Перинатальні матриці Грофа. Базові конфлікти Перше враження про природу життя ми отримуємо ще до народження. Першу модель відносин - в процесі пологів. На основі цього будуються всі наші подальші відносини з Світом, з батьками, з коханими людьми.
Перинатальні матриці - чотири фази, які ми проживаємо від зачаття до народження.
Якщо людина гармонійно пройшла всі чотири фази, то вона бачить і приймає життя у всьому різноманітті, вільна в емоційних реакціях і має гнучкі стратегії дій в ситуаціях життя. Якщо ж людина застрягла в негативному досвіді однієї з матриць, то життя здається пофарбоване переважно в одне переживання, вона по життю потрапляє в схожі ситуації і діє за звичною стратегією.
За переважною емоцією людини і від того, як вона сприймає - усвідомлює життя можна припустити в якій матриці вона застрягла.

Звідки росте коріння у більшості проблем, комплексів, хвороб і страхів. Іноді ми думаємо,що це повязано з дитинством. Але основа закладена ще у період вагітності та пологів. Станіслав Гроф найбільш послідовно охарактеризував стан дитини від зачаття до народження. Станіслав Гроф - американський лікар і психолог чеського походження, один із засновників трансперсональної психології. У створеній ним концепції пренатального (допологового) існування людини виділено чотири основні періоди, які зберігаються в людській підсвідомості. Гроф називає їх базовими пренатальними матрицями (БПМ) і докладно характеризує, що відбувається на кожній з цих матриць, що відчуває дитина, які бувають особливості проживання кожної з цих матриць і як в подальшому житті БПМ можуть впливати на поведінку людини. Кожна матриця формує своєрідну стратегію ставлення до світу, що оточує, самому собі.
Стоимость участия
600 грн
Контактный e-mail
Телефон
095-874-0700
место проведения мероприятия Ужгород
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!


Похожие мероприятия в том же регионе

01-07-2020 - 01-07-2021
Закарпатье
Адаптація до школи
Дитячо-батьківський тренінг "Адаптація до школи. Для дітей віком 6-7 років. Розвиток психологічної готовності для дітей. Батьк...

05-09-2020 - 05-10-2020
Закарпатье
Від гусениці до метелика
"Стати метеликом - значить народитися в новій якості" 8-годинний метафоричний тренінг з перервою на обід(1год.) При реєстрації...

01-10-2020 - 01-12-2021
Закарпатье
Я-ресурсна. Арт-терапія шерстю
«Фелт-терапія»- терапія шерстю, живий природний матеріал, який дарує тепло, радість і неповторні відчуття. Вона не тільки звіл...

qr