Фестиваль трансперсональної психології та особистісного розвитку Нове Бачення/ Новое Видение (Одесса)

У Психолога » Психологические тренинги » Одесса » Фестиваль трансперсональної психології та особистісного розвитку Нове Бачення/ Новое Видение

Мероприятие завершено.

03-08-2018 - 05-08-2018 Мероприятие завершено.
Фестиваль трансперсональної психології та особистісного розвитку Нове Бачення/ Новое Видение Доступно і цікаво від творців методики, психологічної гри, тілесної практики. Ви зможете отримати відповіді на всі запитання, які будуть цікавити вас протягом майстер-класу і взагалі протягом трьох днів фестиваля зможете поспілкуватись з кожним майстром, зрозуміти його ідею і концепції, навчитись чогось цікавого для себе. Даний формат для тих хто хоче отримати цінний досвід, знання, ідеї без посередників - одразу від творців.

Як учасник даного фестивалю ви зможете побачити нові методи та методики. Розкрити свій авторський потенціал. Взяти для себе і свого розвитку цікаві ідеї і техніки. Пропрацювати блоки різноманітними вправами, завданнями, іграми. Знайти для себе вчителя, наставника, професіонала, який зможе допомогти вам у вашому питанні. Очиститись і наповнитись.

Як майстер ви отримаєте можливість розповісти про свій унікальний метод. Розширити свої творчі горизонти, поділитись досвідом. Знайти клієнтів та учнів. Приємно провести час в колі однодумців.
Всі учасники фестиваля отримають приємні призи від майстрів та організаторів. Наповнитесь силою моря і окунетесь в Одеську атмосферу 😉

На фестивалі будуть представлені різні сфери сучасної психології, кінезіології, тілесні практики, нумерології, медицини, енергопрактики. Кожен зможе знайти для себе цікавий майстер-клас.

Основна ідея і формат фестивалю - АВТОРСТКІ МЕТОДИКИ, які будуть представляти майстри.

Фестиваль "Нове Бачення/Новое Видение" відбудеться в Одесі
💮3,4,5. 08.2018💮 - три дні погруження в саморозвиток з морськими прогулянками.
Вартість квитка 300грн. (Дана ціна зберігається до 01.06.2018.)

За деталями та квитками можна звертатись до організатора : Лучія Микитюк та за номером 0961183459
Стоимость участия
300 грн
Контактный e-mail
Телефон
0971183459? 09937886
место проведения мероприятия Одесса
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr